REKLAMA

mefedron

Kraków. Udaremnili sprzedaż 7000 działek mefedronu

Policjanci udaremnili sprzedaż ponad 7 tysięcy działek dilerskich mefedronu. To jeden z większych transferów środków odurzających zabezpieczonych w tym roku na terenie Krakowa. Zatrzymano 53-letniego przemytnika.

Kokaina i extasy w Kołobrzegu

Mundurowi zabezpieczyli środki odurzające w postaci mefedronu, marihuany, soli kokainowych i tabletek tzw. extasy.

Mefedron w lodówce

Za posiadanie narkotyków odpowie 20-letni chełmianin, który w zamrażarce lodówki przechowywał kilkadziesiąt porcji mefedronu.

Zabrał użyczony matce samochód, porzucił go po kolizji - z marihuaną i mefedronem w środku

O tym, że mieszanie różnych form działalności przestępczej nie popłaca.

Wyrok w zawieszeniu dla szefa gangu sprzedającego dopalacze

Chodzi o Andrzeja M., szefa rozbitej w zeszłym tygodniu grupy przestępczej, która wprowadziła na rynek 237 kg dopalaczy. M. usłyszał zarzuty i trafił do aresztu.

Mefedron: Tanie złudzenie szczęścia

Po zażyciu mefedronu nie musisz jeść, nie czujesz zmęczenia i nie martwisz się niczym. Nie możesz też powstrzymać się przed sięgnięciem po kolejną dawkę.

Ponad kilogram kokainy i prawie 5 kg mefedronu nie trafi na rynek

Blisko 6 kilogramów substancji odurzających, trzy osoby zatrzymane - to efekt pracy policjantów wydziału kryminalnego mokotowskiej komendy.

Kraków. Marihuana i mefedron na balkonie. Zatrzymane dwie osoby

Marihuana i mefedron przechwycone przez krakowskich policjantów. Dwie osoby odpowiedzą za posiadanie znacznych ilości środków odurzających i wprowadzanie ich do obrotu.

Narkotyki projektowane uderzają poniżej pasa

18-latek czterokrotnie dźgnął się w szyję i klatkę piersiową nożyczkami. Przebywając sam w swoim pokoju w akademiku, poczuł się nagle schwytany w pułapkę. Był przekonany, że jedynym sposobem wydostania się z niej jest odebranie sobie życia. Kiedy obudził się kilka godzin później w kałuży krwi, psychodeliczny trip ustępował. Był przerażony, udało mu się wezwać karetkę. Po powrocie do zdrowia powiedział Joji Suzuki, zajmującej się uzależnieniami psychiatrze z Brigham and Women’s Hospital w Bostonie, że wziął LSD.

Zlikwidowano wytwórnię mefedronu w Świętokrzyskiem

Laboratorium produkujące mefedron - narkotyk zyskujący coraz większą popularność, zlikwidowano w Świętokrzyskiem.
randomness