REKLAMA

mefedron

Policjanci zlikwidowali wytwórnię mefedronu (zdjęcia)

W zlikwidowanym laboratorium wytwarzany był mefedron. Funkcjonariusze zabezpieczyli tam blisko 14 kilogramów substancji o czarnorynkowej wartości miliona złotych.

Ketamina, grzybki, mefedron, GHB, khat - jakie były efekty delegalizacji tych substancji w UK?

Termin wejścia Ustawy o Substancjach Psychoaktywnych został przesunięty, ponieważ prawodawcy zastanawiają się jak sprawić, by w ogóle mogła być ona egzekwowana. Aby jednak spróbować przewidzieć, jak będzie ona wpływać na wzorce rozpowszechniania i używania narkotyków, gdy w końcu zacznie funkcjonować, reporter Vice UK zapytał Mark Dempstera z organizacji Release co się działo, gdy zakazami objęto pięć innych narkotyków - mefedron, grzybki halucynogenne, GHB, ketaminę i khat.

Kraków. Udaremnili sprzedaż 7000 działek mefedronu

Policjanci udaremnili sprzedaż ponad 7 tysięcy działek dilerskich mefedronu. To jeden z większych transferów środków odurzających zabezpieczonych w tym roku na terenie Krakowa. Zatrzymano 53-letniego przemytnika.

Kokaina i extasy w Kołobrzegu

Mundurowi zabezpieczyli środki odurzające w postaci mefedronu, marihuany, soli kokainowych i tabletek tzw. extasy.

Mefedron w lodówce

Za posiadanie narkotyków odpowie 20-letni chełmianin, który w zamrażarce lodówki przechowywał kilkadziesiąt porcji mefedronu.

Zabrał użyczony matce samochód, porzucił go po kolizji - z marihuaną i mefedronem w środku

O tym, że mieszanie różnych form działalności przestępczej nie popłaca.

Wyrok w zawieszeniu dla szefa gangu sprzedającego dopalacze

Chodzi o Andrzeja M., szefa rozbitej w zeszłym tygodniu grupy przestępczej, która wprowadziła na rynek 237 kg dopalaczy. M. usłyszał zarzuty i trafił do aresztu.

Mefedron: Tanie złudzenie szczęścia

Po zażyciu mefedronu nie musisz jeść, nie czujesz zmęczenia i nie martwisz się niczym. Nie możesz też powstrzymać się przed sięgnięciem po kolejną dawkę.

Ponad kilogram kokainy i prawie 5 kg mefedronu nie trafi na rynek

Blisko 6 kilogramów substancji odurzających, trzy osoby zatrzymane - to efekt pracy policjantów wydziału kryminalnego mokotowskiej komendy.

Kraków. Marihuana i mefedron na balkonie. Zatrzymane dwie osoby

Marihuana i mefedron przechwycone przez krakowskich policjantów. Dwie osoby odpowiedzą za posiadanie znacznych ilości środków odurzających i wprowadzanie ich do obrotu.