Słoik z narkotykami w lodówce.

Kryminalni ze Śródmieścia zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzanych o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Narkotyki przetrzymywane były między innymi w słoiku w lodówce. Grozi im do 10 lat więzienia.

deadmau5

Kategorie

Źródło

kz/gp
tvnwarszawa.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

55

Kryminalni ze Śródmieścia zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzanych o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Narkotyki przetrzymywane były między innymi w słoiku w lodówce. Grozi im do 10 lat więzienia.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego namierzyli parę, która miała być w posiadaniu znacznej ilości narkotyków.

- Trop zaprowadził kryminalnych na ulicę Pokorną w Warszawie. To tam zatrzymali kobietę i mężczyznę siedzących w samochodzie. Przy 28-latku policjanci znaleźli mefedron i marihuanę. Kolejnym krokiem było przeszukanie ich mieszkań. U 28-latka na blacie kuchennego stołu kryminalni znaleźli wagę elektroniczną służącą do porcjowania narkotyków oraz tak zwane dilerki z narkotykami - powiedział nam Robert Szumiata, rzecznik śródmiejskiej policji.

Wagi, torebki, słoik

W mieszkaniu jego koleżanki również na blacie kuchennego stołu policjanci znaleźli trzy wagi dilerskie, torebki z zapięciem strunowych z narkotykami oraz szklany pojemnik z kolejnymi środkami odurzającymi. - Ponadto w lodówce ukryty był jeszcze jeden szklany słoik z narkotykami, plastikowy pojemnik, pakiety z foli termozgrzewalnej oraz foliowe torebki, wszystko wypełnione różnego rodzaju środkami odurzającymi. W sumie kryminalni zabezpieczyli ponad kilogram narkotyków - dodał.

Kobieta i mężczyzna zostali zatrzymani a znalezione narkotyki zabezpieczone, jako dowód w sprawie. Para usłyszała już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd na wniosek Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście podjął decyzję o ich tymczasowym aresztowaniu.

Zatrzymanej parze grozi teraz do 10 lat więzienia

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25

doświadczenie: różne draszki po troszeczku - lsd, mdma, 2ci, gbl, griby, ghb, dxm, thc, c2h5oh ...

set+setting: wymarzony
  • Inne
  • Uzależnienie

Zazwyczaj zażywany w domowym zaciszu, aczkolwiek chodzenie w tym stanie sprawiało nie lada przyjemność. Nastawienie praktycznie zawsze pozytywne.

Pouczenie serwisu NeuroGroove: naśladowanie autora poniższego raportu jest skrajnie niebezpieczne i już przy jednorazowym eksperymencie może spowodować toksyczne uszkodzenie wątroby (i śmierć w męczarniach). Dawka 20-25 gramów przyjmowana jest za śmiertelną.

  • Kodeina
  • Metkatynon
  • Miks

Dobry humor, podekscytowanie nowym miksem, bardzo ładny wieczór, chociaż zimny.

0:20 Leki kupione wczoraj, zabieram się do połknięcia tabletek z thiocodinu, popijam syropem. Gdy kodeina się ładowała, zrobiłam szybką synteze na metkata w 15min.

 0:50 Wszystko ladnie przefiltrowane, pije miksturę o cierpkim, gorzkim smaku, zapijam wodą. Trochę zbiera mnie na wymioty, ale wytrzymuję. 5 min od wypicia koda zaczyna działać, lekkie swedzenie na głowie. Przeglądam hyperreala czekając na lepsze działanie. Po 15min czuć już lekką euforię.

  • Benzydamina


Benzydaminaexp: mj, bialko, dxm, powoj, salvia

set: wieczor, moje mieszkanie

dramatis personae: ja i T.