40-letniego dilera zdradził kolega - mężczyzna odpowie za posiadanie i sprzedaż narkotyków

40-latek z Wielunia handlował narkotykami. Wpadł, bo zdradził go 23-letni klient. Mężczyzna miał blisko 100 gramów narkotyków w swoim mieszkaniu. Za posiadanie i sprzedaż substancji odurzających grozi mu nawet 10 lat więzienia.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

kulisy.net
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

74

40-latek z Wielunia handlował narkotykami. Wpadł, bo zdradził go 23-letni klient. Mężczyzna miał blisko 100 gramów narkotyków w swoim mieszkaniu. Za posiadanie i sprzedaż substancji odurzających grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze z Wielunia otrzymali informację, że na terenie osiedla Wyszyńskiego w Wieluniu może dochodzić do transakcji związanych ze sprzedażą narkotyków. W czwartek, 22 lutego policjanci obserwowali ten teren. Zauważyli 23-latka, który nerwowo się zachowywał. Podczas legitymowania młody mężczyzna zdradził, że miał spotkać się z kolegą, od którego chciał kupić narkotyki. Po chwili pojawił się jego 40-letni znajomy, który był zaskoczony obecnością policji.

- Potwierdził, że w miejscu zamieszkania posiada środki odurzające. Podczas przeszukania mieszkania policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 40 gramów kryształu, oraz ponad 21 gramów suszu roślinnego. Wstępne badania narkotesterami potwierdziły, że były to pochodne mefedronu oraz marihuana - mówi asp. sztab. Katarzyna Grela, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu.

Policjanci potwierdzili, że mężczyzna sprzedawał też narkotyki. W związku z tym, postawiono mu zarzyty posiadania znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych, a także ich sprzedaży. Grozi mu 10 lat więzienia. 40-latek został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

Dnia dzisiejszego, tj. 07.12.2002 postanowiłem wraz z dwoma kumplami

pierwszy raz spróbować dekstrometorfanu, w skrócie DXM. Wybór padł na lek

Acodin, mimo tego że jest on tylko i wyłącznie dostępny na receptę.

Acodin udało się kupić dopiero w trzeciej aptece, przy ściemnianiu że mama jest

chora, i znajomy lekarz ją zbadał w domu, i niefartem zapomniał recept :-P

Pani przystała na to, i podała specyfik, 30 tabletek 5,60 groszy.

Po powrocie na osiedle rozeszliśmy się na obiady do domów (zjadłem

  • 25I-NBOMe
  • Przeżycie mistyczne

Pomagałem koledze nauczyć się do kolokwium. Kiedy skończyliśmy był już późny, piątkowy wieczór, czułem silne zmęczenie psychiczne. Wcześniej wypiłem 300ml piwa. Byłem zmęczony i raczej nastawiony na typowo rozrywkowo/ imprezowy trip. Tymczasem substancja zrobiła mi niespodziankę fundując mistyczne przeżycie.

Rzeczy nieoczywiste zaczęły zdawać się trywialne. Miejsce racjonalnego myślenia zajęło postrzeganie abstrakcyjne. Z każdą sekundą zalewała mnie fala nowych doznań. Moja percepcja zmieniła się w nieznany mi dotąd sposób.

Otaczający mnie świat zacząłem postrzegać jako czterowymiarowy. Pokój stał się czaso-sześcianem. Jak mogłem być takim głupcem i nie dostrzec tego wcześniej? - pytałem raz po raz w myślach sam siebie.

  • Szałwia Wieszcza

Jako substancji do wyzwalania stanow odpowiednich uzylem ekstraktu x5

z holenderskiego Smartlabu. Do dziobka fajki wodnej zalozylem tzw. screenek

zeby mi

salvia nie wpadala do wody. Odmierzylem analogowo ilosc dostateczna i

zaczalem przygotowywac sie do tripa.

  • MDMA (Ecstasy)
  • Pozytywne przeżycie

Miła atmosfera, pozytywne nastawienie z mojej strony, piękny lasek i najlepsi towarzysze

Przygotowania:

Razem z 2 osobami utworzyliśmy małą ekipę do tripu z pigułkami (ona G, on K i ja).

Któregoś dnia umówiliśmy się że weźmiemy owe cukiereczki, które niestety albo stety mi pozostały z holandii, z której wróciłem. Miałem TYLKO 2  zielone heinekeny (które szczerze mógłbym brać codziennie) i 1 niebieską WB, która była dla mnie bardzo słaba bo pamiętam,  że musiałem wziąć 1.5 by poczuć cząstkę działania jak w heinekenie ale mniejsza :P 

Generalnie na całą zabawę umówiliśmy się po lekcjach :D

Zabawa... AKCJA? 

randomness