Zgrane małżeństwo ... dilerów

Alicja

Kategorie

Odsłony

1772
Za handel i posiadanie narkotyków odpowie para małżonków. Interes rozkręcił 44-letni Andrzej K. To on był głównym dilerem narkotyków. Policja znalazła u niego ponad 380 amfetaminy i około 60 g marihuany. Podczas przeszukania mieszkania żona próbowała wyrzucić woreczki z narkotykami, ale nie udało jej się wywieść w pole funkcjonariuszy. Teraz 37-latka zasiądzie na ławie oskarżonych obok męża. Jej grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, a jemu nawet do 15 lat więzienia. Andrzej K. jest za kratkami. Jego żona czeka na proces na wolności. Dziennik Zachodni, 2007-01-08

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

wspolczujacy (niezweryfikowany)

:(
Anonim (niezweryfikowany)

Współczuję, niestety w tym biznesie istnieje ryzyko wpadki...
Zajawki z NeuroGroove
  • Kodeina
  • Pierwszy raz

Napalony na przeżycie inne niż znane mi już tabletki wróciłem pośpiesznie do domu i w pośpiechu zacząłem zabawę, piszę to w czasie teraźniejszym więc jestem bardzo podekscytowany

Zacznę od małego wprowadzenia, więc wiecie że w Stanach i ogólnie jest moda na kodeine,double cupy,dirty sprite itp. prawda? Ja jako doświadczony kodeiniarz biorący jednak tylko thiocodin poczułem wielką chęć skosztowania takiego "leana" no ale u nas w polsce niestety nie ma tego sławnego fioletowego syropu więc zadowoliłem się zwykłym syropem Thiocodin za 9.99zł 100ml.

  • Grzyby halucynogenne

z adnotacja TRIP PANA Georga Müllera


wlasciciela strony http://www.pilzepilze.de/


tlumaczone przez Jaguara


wynalezione i dostarczone przez Rapatanga.



  • Marihuana
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Nastawienie: dobre grupka kumpli Set: w miare okej zajarany że się upale Nastrój: przyjemny Myśli i oczekiwania: dość wysokie Setting: Natura do okoła śpiewające ptaki

Godzina koło 14 – dzień jak codzień w wakacje – obudziłem się i nie wiem co ze sobą zrobić. Zjadłem śniadanie i wyszedłem na miasto. Zobaczyłem 100zł w portfelu – na coś wydać je trzeba, i tak w moich rękach znalazły się 2g. Zadowolony wróciłem do domu było koło godziny 16, napisałem do kumpli z propozycją spotkania się i upalenia. Wszyscy się zgodzili.

  • Flunitrazepam

Zrobiłem wczoraj zakupy i zakupiłem 1 opakowanie Rohypnolu (10x2mg) oraz 2 opakowania Benalginu (40x50mg), przedtem zadzwoniłem do apteki i zapytałem czy mają, żeby na darmo nie zapierdalać.. ; (w ciągu dnia trochę jarałem (połówkę na trzech)) poszedłem z kumplem połazić po Gdańsku i później mieliśmy iść na techno. O 21:00 miałem jedno piwo w czubie i zżarłem 2 rohypnole.