REKLAMA
służby prasowe policji

"Maczeta" to ponad roczna suka owczarka belgijskiego. W grudniu 2018r wróciła ze swoim przewodnikiem ze szkolenia w Zakładzie Kynologii Policyjnej w Sułkowicach.

Gdy funkcjonariusze legnickiej drogówki znaleźli w jego samochodzie zawiniątko z zawartością metamfetaminy, mężczyzna zaproponował kwotę tysiąca złotych dla każdego z nich w zamian za odstąpienie od czynności.

Policjanci zabezpieczyli 6 kg mefedronu, komponenty i sprzęt do jego produkcji i dystrybucji. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków oszacowana została na blisko 300 tys. złotych.

Policjanci CBŚP ustalili 15 osób zamieszanych w przestępczość narkotykową. Wśród nich jest m.in. podejrzany o założenie i kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą, „chemicy” oraz „dilerzy”.

Radziejowscy policjanci zatrzymali dwie kobiety, które posiadały narkotyki. Jedna z nich towar schowała w dziecięcym rowerku na terenie swojej posesji.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskich. Funkcjonariusze z Rzeszowa i Gorzowa Wielkopolskiego zabezpieczyli ponad 300 roślin konopi oraz 30 kg marihuany.

W tym XTC i złowrogie "KROPLE GWAŁTU"...

CBŚP podsumowuje miniony rok ;)

A co , Wy byście wiedzieli..?

[...]zabezpieczyli ponad 73 kg skrystalizowanego gotowego do użycia narkotyku o nazwie „Ecstazy”[...] ;)

Ponad 5 tysięcy uczniów łódzkich szkół ponadpodstawowych weźmie udział w programie profilaktycznym Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, zatytułowanej „Masz jedno życie – nie zmarnuj szansy!”. Jego elementem jest film nakręcony w Zakładzie Karnym w Łowiczu.
Z kraju, ze świata po naszemu, z komendy i z akwarium!

Dzięki dzielnym funkcjonariuszom na warszawski rynek nie trafią prawie 4 kilogramy marihuany. Narkotyki zostały przywiezione na terytorium RP z Holandii.

Nie stricte o narkotykach, ale blisko, blisko...
Z kraju, ze świata po naszemu, z komendy i z akwarium..
Z kraju, ze świata po naszemu, z komendy (zdjęcia!)...
Z kraju, z komendy i z akwarium :)
Z kraju, ze świata po naszemu, z komendy i z akwarium - wszystko w formule nieco odświeżonej ;)
Z kraju, ze świata po naszemu, z komendy i z akwarium.
Z kraju, ze świata po naszemu, z komendy i z akwarium.
Z kraju, komendy i akwarium.
Z kraju, ze świata, z komendy, przy niedzieli...
Z kraju, z komendy, ze świata po zagranicznemu...
Plantacja z Piaseczna/ Amfetamina w Nakle/ Kokaina, marihuana i znów amfa w Tomaszowie Lubelskim/ Jeszcze jedna plantacja, tym razem w Wąchocku
Amfa i mj w pralce w Będzinie/1800 "porcji" amfetaminy w Wałbrzychu/Jedna plantacja w domowym zaciszu/Druga plantacja na skalę przemysłową/Trawka w opakowaniu po gumach do żucia w Jastrzębiu Zdroju
randomness