Kryminalni zlikwidowali uprawę konopi indyjskich

Polecamy rzucić okiem na dokumentację fotograficzną wykrytej działaności przestępczej...

Jastrzębscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 25-latka, który uprawiał w mieszkaniu konopie indyjskie. Stróże prawa zabezpieczyli 17 sadzonek tej rośliny, a także ponad 106 gramów suszu marihuany. Mieszkaniec Jastrzębia usłyszał już zarzuty. Grozi mu teraz do 3 lat więzienia.

Podczas podjętych czynności w jednym z mieszkań, przy ulicy Wierzbowej kryminalni odkryli uprawę konopi indyjskich. W jednym z pomieszczeń śledczy znaleźli 17 sadzonek tej rośliny. Ponadto podczas przeszukania kryminalni zabezpieczyli ponad 106 gramów marihuany, telefony komórkowe, pieniądze obcej waluty, wagę elektroniczną oraz młynek. 25-letni mieszkaniec Jastrzębia usłyszał już zarzuty posiadania i uprawy środków odurzających, za co grozi mu do 3 lat więzienia.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)

Komentarze

ZX
Jednak bycie policjantem i robić takie akcje to jest urągające dumie człowieka.
timtomit
Szczególną uwagę zwraca szczególna uwaga zwrócona w stronę szczególnej staranności w utrzymaniu różnorodności fenotypiczno-genetycznej uprawy !!!Szczególne zwracanie uwagi by wszystkie rośliny były od siebie różne (xd) wyraźnie pokazuje jakimi bezwzględnymi stali się dzisiejsi hodowcy !!! Nikt nie wyjdzie od takiego niezadowolony, więc spedza taki tygodnie wybierajac ziarno.....czy to, czy to ???z tąd, czy z tamtego to, a z tamtąd.....NIe zważając na dobro społeczne ... A niby tak niewinnie wygląda, nie ??? P.S. Dobre geny , widać drogie nasiona.... i z dobrych sklepów !!!:)
termos (niezweryfikowany)
A to zbrodniarz!! Pewnie moczył w domestosie i rozdawał pod szkołami!! Chwała Wam Dzielni Policjanci
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina
  • Odrzucone TR
  • Pozytywne przeżycie

Czwartkowy wieczór, około 10 grudnia 2010 (nie mam dokładnej daty). Spokojny, ale zniecierpliwiony żeby spożyć nową substancję. Trochę zniechęcony negatywną opinią Hyperreala, jednak to się zmieniło :D

Większość danych z eksperiencji mam zapisane na telefonie w formie luźnych, nie do końca trzeźwych notatek, ale staram się przypomnieć szczegóły jak najbardziej się da. Czasy są przybliżone, zresztą potem straciłem poczucie więc będę mówił w skrócie...

21: punkt 0, spożycie długo przygotowywanej substancji. Trzeba było połknąć trochę słonej wody gdyż zfiltrowanie tego nie było proste, ale następnym razem już szło łatwiej i bez trucia się solą.

  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Trochę zmęczenia, trochę nudy, trochę ekscytacji.

Nocna konsumpcja czerwonego diabła.

  • LSD-25

Ilość: 1 kartonik

Doświadczenie: alkohol, amfetamina, dxm, amanita muscaria, marihuana

Wiek: 21 Waga: 76 kg

  • Inne
  • Inne
  • Katastrofa
  • Mieszanki "ziołowe"

Słoneczny dzień, koniec lipca, boisko koło szkoły ok. 10 osób. Palących czworo.

  Cząstka boga to inaczej jeden z wielu rodzajów dopalaczy, popularny i taniy w miejscu w którym mieszkam.

randomness