Kryminalni zlikwidowali uprawę konopi indyjskich

Polecamy rzucić okiem na dokumentację fotograficzną wykrytej działaności przestępczej...

Jastrzębscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 25-latka, który uprawiał w mieszkaniu konopie indyjskie. Stróże prawa zabezpieczyli 17 sadzonek tej rośliny, a także ponad 106 gramów suszu marihuany. Mieszkaniec Jastrzębia usłyszał już zarzuty. Grozi mu teraz do 3 lat więzienia.

Podczas podjętych czynności w jednym z mieszkań, przy ulicy Wierzbowej kryminalni odkryli uprawę konopi indyjskich. W jednym z pomieszczeń śledczy znaleźli 17 sadzonek tej rośliny. Ponadto podczas przeszukania kryminalni zabezpieczyli ponad 106 gramów marihuany, telefony komórkowe, pieniądze obcej waluty, wagę elektroniczną oraz młynek. 25-letni mieszkaniec Jastrzębia usłyszał już zarzuty posiadania i uprawy środków odurzających, za co grozi mu do 3 lat więzienia.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)

Komentarze

ZX
Jednak bycie policjantem i robić takie akcje to jest urągające dumie człowieka.
timtomit
Szczególną uwagę zwraca szczególna uwaga zwrócona w stronę szczególnej staranności w utrzymaniu różnorodności fenotypiczno-genetycznej uprawy !!!Szczególne zwracanie uwagi by wszystkie rośliny były od siebie różne (xd) wyraźnie pokazuje jakimi bezwzględnymi stali się dzisiejsi hodowcy !!! Nikt nie wyjdzie od takiego niezadowolony, więc spedza taki tygodnie wybierajac ziarno.....czy to, czy to ???z tąd, czy z tamtego to, a z tamtąd.....NIe zważając na dobro społeczne ... A niby tak niewinnie wygląda, nie ??? P.S. Dobre geny , widać drogie nasiona.... i z dobrych sklepów !!!:)
termos (niezweryfikowany)
A to zbrodniarz!! Pewnie moczył w domestosie i rozdawał pod szkołami!! Chwała Wam Dzielni Policjanci
Zajawki z NeuroGroove
  • Gałka muszkatołowa

Nazwa Substancji: Galka muszkatowa, Kofeina.

Doswiadczenie: thc az za duzo, alk z umiarem, kawa i herbata, galka pare razy w malych dawkach.Set & Setting: Stan umyslu pozytywny, jestem po dlugiej przerwie jesli chodzi o jakie kolwiek substancje psychoaktywne, moj dom.


  • Katastrofa
  • Mieszanki "ziołowe"
  • Odrzucone TR

Niedzielne mroźne popołudnie, końcówka lutego. Nastawienie bardzo pozytywne, miejsce około kilometra od domu, w pobliżu zagajnika. Byłem wtedy razem z kumplem.

Prolog

  • Morfina
  • Pozytywne przeżycie

Substancja: Mak lekarski (Papaver somniferum).

 

 

Sposób przyjęcia: W postaci makiwary, doustnie (p.o)

 

Doświadczenie: Alkohol,Nikotyna,THC,Psylocybina,LSA,Mistrycyna,Tramal,

Oksykodon,Fentanyl,Kodeina,DXM,Efedryna i różne etnobotaniczne rośliny.

 

  • Diazepam
  • Etanol (alkohol)
  • Mieszanki "ziołowe"

TO BYŁO ZA DUŻO

INFO ; 17 lat 65kg

DOŚWIADCZENIE : gałka , piguły ,diazepam ,ganja , alko ,nikotyna, kofeina , mieszanki ziołowe

CO ; 3 tabletki Relanium (15mg) , 2 mocne piwa , paczka LM, Taifun