Kryminalni zlikwidowali uprawę konopi indyjskich

Polecamy rzucić okiem na dokumentację fotograficzną wykrytej działaności przestępczej...

Jastrzębscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 25-latka, który uprawiał w mieszkaniu konopie indyjskie. Stróże prawa zabezpieczyli 17 sadzonek tej rośliny, a także ponad 106 gramów suszu marihuany. Mieszkaniec Jastrzębia usłyszał już zarzuty. Grozi mu teraz do 3 lat więzienia.

Podczas podjętych czynności w jednym z mieszkań, przy ulicy Wierzbowej kryminalni odkryli uprawę konopi indyjskich. W jednym z pomieszczeń śledczy znaleźli 17 sadzonek tej rośliny. Ponadto podczas przeszukania kryminalni zabezpieczyli ponad 106 gramów marihuany, telefony komórkowe, pieniądze obcej waluty, wagę elektroniczną oraz młynek. 25-letni mieszkaniec Jastrzębia usłyszał już zarzuty posiadania i uprawy środków odurzających, za co grozi mu do 3 lat więzienia.

Oceń treść:

Average: 9.5 (2 votes)

Komentarze

ZX
Jednak bycie policjantem i robić takie akcje to jest urągające dumie człowieka.
timtomit
Szczególną uwagę zwraca szczególna uwaga zwrócona w stronę szczególnej staranności w utrzymaniu różnorodności fenotypiczno-genetycznej uprawy !!!Szczególne zwracanie uwagi by wszystkie rośliny były od siebie różne (xd) wyraźnie pokazuje jakimi bezwzględnymi stali się dzisiejsi hodowcy !!! Nikt nie wyjdzie od takiego niezadowolony, więc spedza taki tygodnie wybierajac ziarno.....czy to, czy to ???z tąd, czy z tamtego to, a z tamtąd.....NIe zważając na dobro społeczne ... A niby tak niewinnie wygląda, nie ??? P.S. Dobre geny , widać drogie nasiona.... i z dobrych sklepów !!!:)
termos (niezweryfikowany)
A to zbrodniarz!! Pewnie moczył w domestosie i rozdawał pod szkołami!! Chwała Wam Dzielni Policjanci
Zajawki z NeuroGroove

LSD

  • 1P-LSD
  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Wolna chata, rodzice nad morzem

Trip raport bardziej dla siebie, żebym mógł na starość poczytać co odpierdalałem w młodości.

  • Amfetamina

zażyte środki:


- 350 - fety


- 1 gr - ziela


- 1 szt - krysztalka (LSD)


- 1 szt - XTC (Kiss)
  • Dekstrometorfan

DXM, pierwszy raz, 450 mg w tabletkach

Wcześniej – mj, haszysz, Psycolibe, LSD, extasy, amfetamina, kokaina

  • Gałka muszkatołowa

Stan, warunki etc.: Generalnie nastrój ani specjalnie zły, ani dobry. Siedzę w domu, sierpień. Lekki ból głowy. Zaciekawienie ralacjami o gałce, na które przypadkiem wpadłem na hyperreal.Doświadczenie: to było dawno i nieprawda ;) A co do gałki, lata temu zjadłem półtorej i nic, uznałem wtedy pogłoski o jej tajemniczej mocy za jakąś miejską legendę ;)