Suszarnia grzybów halucynogennych w Wielkich Oczach

W czwartek lubaczowscy policjanci podczas przeszukania w jednym z domów natrafili na suszarnię grzybów halucynogennych. Odnaleziono również 12 gotowych zapakowanych w woreczki strunowe porcji.

Alicja

Kategorie

Źródło

wp.pl

Odsłony

3389

W czwartek lubaczowscy policjanci podczas przeszukania w jednym z domów natrafili na suszarnię grzybów halucynogennych. Odnaleziono również 12 gotowych zapakowanych w woreczki strunowe porcji. Do zbierania i suszenia grzybów przyznał się 22-letni mieszkaniec miejscowości Wielkie Oczy. Zatrzymany mężczyzna usłyszy zarzut posiadania środków odurzających.

Od wczesnych godzin porannych policjanci realizowali na terenie powiatu serię przeszukań. Wnikliwe przeszukanie prowadzone u jednego z mieszkańców miejscowości Wielkie Oczy doprowadziło do ciekawego odkrycia. W jego szufladach i na półkach policjanci odnaleźli susz oraz gotowe porcje grzybów halucynogennych.

W sumie policjanci zabezpieczyli około 700 grzybów, w tym 12 porcji zapakowanych w woreczki strunowe. 22-latek twierdzi, że grzyby zbierał "na własne potrzeby". Pomimo tego policjanci zbadają również wątek handlowy produkcji i posiadania grzybków psylocybinowych. Trwają czynności w tej sprawie. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
hahaha! to łąka je posiada, ten gość je tylko przeniósł do siebie
Anonim (niezweryfikowany)
Wielkie Oczy.. chyba naćpane :D Współczuje gościowi, ale dlaczego kurwa, akurat jemu robili rewizje. Konfidenci? Mógł wkręcać że myślał że to kanie ;d
POLAKOV (niezweryfikowany)
wkrecil bys sie jak szmata w widly . Ma pecha zostawil je by tam zeby byly wieksze i na huj sie staral , pewnie zbieral w niedziele. Wielkie Oczy dalej zostana normalnymi myslacymi posiadaczami darow natury nie chciwymi i myslacymi znakami zapytania.
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina

substancja: Chlorowodorek benzamidyny / dwie saszetki Tantum Rose, każda zawierająca 0,5mg substancji oraz substancje pomocnicze, w tym ogromne ilości soli. (Stąd doniesienia o

działaniach nieporządanych u niektórych ‘szperaczy’, tj. wymioty, bule brzucha.)doświadczenie: mj, @, dxm, piwo wino i co ino, gałka, tussipect, beznydamina po raz 1.miejsce: przyciemniony pokójczas: ok 22.00 – teraz, czyli 00.31; teraz, 02.48  • Dekstrometorfan
  • Uzależnienie

Różne

Historia mojego upadku po Acodinie.

 

Raport z ponad 6 lat ćpania.

 

 

 

Witajcie, dzisiaj a dokładnie dnia 17 stycznia 2019 roku spisuję ten raport. Jest to bardzo dziwny okres mojego życia i w związku sam raport może wyjść mi dosyć chaotyczny ale na pewno nie będzie bezwartościowy. Będzie to też dość intymne ale mam ogromną chęć podzielenia się swoimi doświadczeniami.

 

  • Bieluń dziędzierzawa

Okej, oczy mi już się uspokoiły, więc chyba mogę w spokoju opisać moją podróż. Ziarenek mieliśmy wprawdzie niedużo (gdyby to policzyć, to na dwie osoby wyszłoby dwie, może dwie i pół łyżeczki nie czubate, takie od herbaty), ale za to smak miały wystarczająco okropny (bardzo podobny do A.Nervosa).


  • Marihuana

marihuana - pierwszy raz