REKLAMA
Szukanie podstawy aresztowania w sprawie psychodelicznych grzybów

Prokuratorzy spierają się czy dwaj aresztowani mieszkańcy Bokoshe, powinni być sądzeni za uprawę psychodelicznych grzybów.

Anonim

Kategorie

Źródło

IAR

Odsłony

3177

Jennifer S. Engel lat 24 i Kevin S. Lafferty lat 40, od listopada 2002 roku oczekują w areszcie na rozprawę. Wedle sądowych akt, obydwaj twierdzą że zostali zatrzymani bezprawnie przez policję, która nie miała nakazu przeszukania ich domu.

Z sądowych akt wynika że nakaz aresztowania został wydany przez szefa policji Erica Helmsa, który posłużył się zaufanym informatorem aby ten nabył od oskarżonych narkotyki. Helms działał poza swoją jurysdykcją wydając nakaz aresztowania.

Policja znalazła w domu oskarżonych, wysuszone i przetworzone psychodeliczne grzyby. Zatrzymani dodawali sproszkowane grzyby do marihuany by zwiększyć jej psychodeliczne i euforyczne działanie. Grzyby hodowali w 50-cio galonowej beczce, z dołączonym automatycznym systemem do podlewania. Poza tym policja znalazła książkę "Cultivator Mushroom" w szufladzie biurka. Skonfiskowano również marihuanę, metaamfetaminę, nabitą dubeltówkę oraz wagę.

Engel i Lafferty są oskarżeni o uprawę grzybów zawierających nielegalną substancję, posiadanie marihuany z zamiarem jej sprzedaży, posiadanie metaamfetaminy oraz broni palnej co jest ciężkim przestępstwem. Obojgu grozi dożywocie jeśli zostaną skazani.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

.chudy. (niezweryfikowany)
wg obywateli USA to najlepszym rozwiązaniem jest pozamykać wszystkich w więzieniach :|
molty (niezweryfikowany)
Hem, czy zmielone grzybki dodane do palta działają? Jest sens robić coś takiego? Próbował ktoś? Czy palenie grzyba nie zabija jego działania? niech mnie to ktoś powie, bo ja się nie znam :-)
trawers (niezweryfikowany)
Hem, czy zmielone grzybki dodane do palta działają? Jest sens robić coś takiego? Próbował ktoś? Czy palenie grzyba nie zabija jego działania? niech mnie to ktoś powie, bo ja się nie znam :-)
AleX (niezweryfikowany)
DOZYWOCIE ??!!!!
jua (niezweryfikowany)
a ja do swojego Placka dodaje grzybki :) <br>do MJ bym nie dodawal
O kurwa! (niezweryfikowany)
DOZYWOCIE ??!!!!
Asia (niezweryfikowany)
&quot;skoro dile tak robili to musieli to sprawdzić i musiało działać... po co by takto marnowali grzybki? :)&quot; <br> <br>Skad wiesz że oni tak robili? Tak twierdzi policja.. <br> <br>
Jacek (niezweryfikowany)
a ja do swojego Placka dodaje grzybki :) <br>do MJ bym nie dodawal
lipton (niezweryfikowany)
kretynizm, oczywiście ze nie dodawali, ale dla kretynskiej opini publicznej to nie istotne, wiekszasc ludzi i tak mysli ze marihuane sie wstrzykuje a amfetamine pali, nie ma dla nich roznicy i tyle. ale jak znalezli trawke to stwierdzili ze napewno wszystko mieszali i sprzedawali, tak jak by juz normalny czlowiek nie mogl miec trawska dla siebie . a duza ileosc? i co z tego przeciez to ze ma sie czegos duzo to nie znaczy se sie ma zamiar to spalic na raz. niech sie kurwa ludzie leczą bo az rece opadaja
tukan (niezweryfikowany)
profanacja i informacyjno-rzeczowa dewastacja, działać to takie połączenie by działało ale czy właściwie..., kwestia opiniotwórcy, sproszkowane? może wytworzone ku wciąganiu :-] ... ale w co to chyba też kwestia opiniotwórców...opinia publiczna, a co w ogóle kurwa jest takiego, hmm, może manipulacja tłuszczą szeroką nie posiadającą wystarczającej ilości neuroprzekaźników ku wytworzeniu własnej opinii bo nie ma na podstawie czego... ludize na jakim my świecie żyjemy ;)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

Jakiś tam poniedziałek. Wieczór. Godzina 20:50. Spokój domowego ogniska, rodzina w pobliżu. Chęć przeżycia OOBE.

Set & Setting: Jakiś tam poniedziałek. Wieczór. Godzina 20:50. Spokój domowego ogniska, rodzina w pobliżu. Chęć przeżycia OOBE.

Dawka 675 mg / 12mg/kg Waże 56 kg. Doustnie. Postać: Tabletki. Co 8 min 4 tabletki.

Lat: 19
Doświadczenie: Mj Feta DXM Haszysz Efedryna.
Po raz szósty brałam DXM.

  • Inne
  • Ketony
  • Kodeina
  • Miks
  • Opripramol

Opipramol - fatalne samopoczucie psychiczne i stres; własne łóżko Hexen - względna radość, ogólnie pozytywny nastrój; 1 dawka - w 3-osobowym gronie znajomych; 2 dawka - samotnie Kodeina - frustracja, zdenerwowanie, chęć uspokojenia; w samotności

Poniżej zamieszczony trip raport jest zbiorem przemyśleń, refleksji oraz pokazem grafomańskiego kunsztu autora. Pisany był "w trakcie" i sam w sobie myślę, że jest dobrym ukazaniem tego dość specyficznego miksu. Niniejszy wstęp pisany był na trzeżwo, po fakcie.

5:00; T+0
Przyjęcie 300mg kodeiny; około 4 godziny od ostatniej dawki hexenu.
Do zażycia opiatu skłoniła mnie frustracja i zdenerwowanie wynikające z poststymulantowego pobudzenia przy jednoczesnym braku jakichkolwiek benzodiazepin.

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Spokojny letni weekend poprzedzony lekturą na temat LSD. Chęć odkrycia substancji dla rzekomego duchowego działania (przy jednoczesnym - w miarę możliwości - wewnętrznym stonowaniu się, tj. bez żądzy wielkich obrazów i napalania się). Dwójka znanych towarzyszy, żadnych obaw o możliwe "dziwne biegi wydarzeń".

Wprowadzenie: Niniejszy raport został pomyślany jako druga część psychodelicznego tryptyku. Pomysł polega na tym, że każdy z trójki osób uczestniczących w podróży, napisał na jej podstawie TR opisujący wydarzenia sprzed 2,5 roku. Nie narzucaliśmy sobie żadnej odgórnej formy ani nie dzieliliśmy się tym, kto z nas opisze konkretnie wydarzenia a kto wstrzyma się od ich przytaczania pozostawiając je dla reszty. Na pewno część wątków będzie się więc powtarzała. Zamieszczam linki do pozostałych części tryptyku:

  • Inhalanty

nazwa substancji: benzyna do zapalniczek, ale to samo mógłbym

napisać o butaprenie, hermolu (można jeszcze kupić taki klej?) czy

nitro

poziom doświadczenia użytkownika: inhalanty - pierwszy raz po

wielu, wielu latach; inne narkotyki od kilkunastu lat: thc, lsd,

amfa, xtc, kokaina, grzyby, gałka, dxm, efedryna, atropinadawka, metoda zażycia: kiranie z samary, czyli wdychanie oparów z

torebki foliowej

randomness