REKLAMA
Kaszuby: Policja walczy ze zbieraczami grzybów halucynogennych

Jak łatwo poprawić policyjne statystyki? Wystarczy przejść się na łąke...

Anonim

Kategorie

Źródło

RMF FM

Odsłony

7385
Wojnę zbieraczom i handlarzom grzybów halucynogennych wypowiedziała policja w Bytowie na Kaszubach. Na okolicznych łąkach, gdzie można znaleźć te rośliny, zatrzymano już 5 osób. Za posiadanie grzybów halucynogennych grozi kara do 3 lat więzienia.

Okazuje się, że w Bytowie grzyby są bardzo popularne wśród młodzieży. Reporter RMF rozmawiał z uczniami. Większość z nich wiedziała, jak działają te rośliny.

Policja mówi, że grzyby halucynogenne są teraz tak popularne, gdyż po pierwsze, w Bytowie trudno jest kupić inne narkotyki, bo policja rozbiła gang dilerów, po drugie grzyby można zbierać tylko jesienią.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

noname (niezweryfikowany)
&quot;Policja mówi, że grzyby halucynogenne są teraz tak popularne, gdyż po pierwsze, w Bytowie trudno jest kupić inne narkotyki, bo policja rozbiła gang dilerów... &quot; <br> <br>ROFTL :DDDDDDD <br>buch w strone najblizszego posterunku
niko (niezweryfikowany)
&quot;Policja mówi, że grzyby halucynogenne są teraz tak popularne, gdyż po pierwsze, w Bytowie trudno jest kupić inne narkotyki, bo policja rozbiła gang dilerów... &quot; <br> <br>ROFTL :DDDDDDD <br>buch w strone najblizszego posterunku
Gribecek (niezweryfikowany)
Ku...a, czytanie takich rzeczy doprowadza mnie do rozpaczy, ta tzw. &quot;polska policja &quot; robi wszystko, tylko nie to co powinna.U mnie na osiedlu zatrzymuje i wypuszcza dresików, którzy właśnie cos ukradli, a znacznie bardziej przerypane ma ktoś, u kogo znajdą trochę mushroomików albo opaloną fifę.
Budyń (niezweryfikowany)
Jak tak dalej będzie to się obrzezam i wyjadę do Izraela
sok (niezweryfikowany)
To pewnie dlatego Rappaattangg <br>nic nie pisze bo musi sie ukrywac <br>odkąd wysłali za nim list gończy. <br>Trzymaj sie <br>Rappaattangg <br>jestesmy z Tobą
rapatang (niezweryfikowany)
policja powinna lapac wszyskich facetow oni <br>wszyscy nosza grzyba (w spodniach)
hui (niezweryfikowany)
policja powinna lapac wszyskich facetow oni <br>wszyscy nosza grzyba (w spodniach)
Wertian (niezweryfikowany)
Grzyby to nie rośliny... Grzyby to grzyby! Pozdrowienia dl Pani Górz!
Anonim (niezweryfikowany)
grzyby nie sa roslinami! W biologii sa trzy krolestwa:zwierzeta,rosliny i grzyby,ok?
Anonim (niezweryfikowany)
BAKTERIE PROTISTY( COKOLWIEK TO EJST :D ) GRZYBY ROŚLINY ZWIĘRZETA - 5 królest świata organicznego co za debile dają takie informacje ?
Anonim (niezweryfikowany)
<p>nie badz k...wa taki madry</p>
Królik Głogów (niezweryfikowany)
Pale bo lubię...jem bo lubię...wciągam kiedy chcę bo lubię...Polska jest krajem polityków , policji i kościołów...mam 22 lata i nie widzę żadnych szans na polepszenie sytuacji jakiejkolwiek każdego z Nas do końca swojego życia...dziura budżetowa mogłaby być zlikwidowana w miesiąc czasu gdyby zalegalizować trawkę od 21 roku życia... palą wszyscy... policjanci,politycy,artyści,księża...mówię tak bo mam oczy i widzę co się dzieje...jestem za karą śmierci dla jeba.... pedofili,frajerów,morderców i polityków
monika (niezweryfikowany)
ahahahaha!!! grzyby to rosliny buhahahaha.....................................
Zajawki z NeuroGroove
  • Kodeina
  • Pierwszy raz

Dobre nastawienie, delikatny stres, ciekawość, zmęczenie po całym dniu, oczekiwania: chill

Mało tu ostatnio tych tajemniczych "pierwszych razów", które wszyscy ciągle wspominamy. Może zatem pora na mój?

Chciałbym w życiu spróbować wszystkiego, jestem ciekawym świata małym kujonkiem szykującym się na olimpiadę z chemii zatem i substancje psychoaktywne przykuły moją uwagę. Niesamowitym dla mnie jest, że można tak łatwo zmienić postrzeganie, percepcję, odkrywać nowe, zwiedzać nieznane... wrócmy może do meritum.

  • Grzyby halucynogenne


Zjadłem 26 . 06. 2004 30 par suszonych Psilocybe semilanceata. Oto opis jeszcze dziwniejszego tripu od delfinów.Nie można zaliczyc go do "bad trip". Gadałem z kimś w myślach. Ten ktoś pokazał mi moje zachowanie . Byłem z nim i obserwowalem siebie w roznych sytuacjach ,ktore mialy miejsce w moim zyciu.Bylem jako osoba postronna ,widzialem jak się kłuce, jaki jestem w stosunku do innych.


  • Bad trip
  • Marihuana

Podekscytowanie, malutki domek na odludziu

Witam.

Coś o mnie na początek.

Lat 18(16 podczas tripa) przy wadze 50 kg.

Cała akcja działa się 20 kwietnia 2018 roku podczas jakże pięknego swięta MJ.

W związku z tym razem z 5 kolegami postanowiliśmy zaszaleć i przywalić wiadro i dzięki temu, że to było moje jedno z pierwszych doświadczeń z trawka zafundowałem sobię największą do tej pory bombę. Było do dość dawno więc nie pamiętam dokładnie godzin z resztą i tak nie byłem nawet w stanie wyjąć telefonu i sprawdzić czas.

Nie pamiętam dokładnie ile było tematu, ale chyba coś koło 3g. 

  • Marihuana

Bardzo dawno temu wybrałem się na obóz żeglarski nad Wdzydze (to takie duże jezioro koło Kościeżyny - woj. gdańskie). Oczywiście na obozie ponowały jasne zasady: żadnego alkoholu, fajek, nie mówiąc już o dragach. A że organizator był trochę pojebany to przestrzegał tych zasad, w każdym razie trzeba było strasznie uważać. Do wyjazdu długo się przygotowywałem i ostatecznie zabrałem kilka lufek i ze 4 gramy dobrego skunika. Jedengo wieczora uznałem, że czas już iść przypalić. Było już ciemno i niepostrzeżenie mogłem się oddalić z obozu.