REKLAMA
Kaszuby: Policja walczy ze zbieraczami grzybów halucynogennych

Jak łatwo poprawić policyjne statystyki? Wystarczy przejść się na łąke...

Anonim

Kategorie

Źródło

RMF FM

Odsłony

7340
Wojnę zbieraczom i handlarzom grzybów halucynogennych wypowiedziała policja w Bytowie na Kaszubach. Na okolicznych łąkach, gdzie można znaleźć te rośliny, zatrzymano już 5 osób. Za posiadanie grzybów halucynogennych grozi kara do 3 lat więzienia.

Okazuje się, że w Bytowie grzyby są bardzo popularne wśród młodzieży. Reporter RMF rozmawiał z uczniami. Większość z nich wiedziała, jak działają te rośliny.

Policja mówi, że grzyby halucynogenne są teraz tak popularne, gdyż po pierwsze, w Bytowie trudno jest kupić inne narkotyki, bo policja rozbiła gang dilerów, po drugie grzyby można zbierać tylko jesienią.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

noname (niezweryfikowany)
&quot;Policja mówi, że grzyby halucynogenne są teraz tak popularne, gdyż po pierwsze, w Bytowie trudno jest kupić inne narkotyki, bo policja rozbiła gang dilerów... &quot; <br> <br>ROFTL :DDDDDDD <br>buch w strone najblizszego posterunku
niko (niezweryfikowany)
&quot;Policja mówi, że grzyby halucynogenne są teraz tak popularne, gdyż po pierwsze, w Bytowie trudno jest kupić inne narkotyki, bo policja rozbiła gang dilerów... &quot; <br> <br>ROFTL :DDDDDDD <br>buch w strone najblizszego posterunku
Gribecek (niezweryfikowany)
Ku...a, czytanie takich rzeczy doprowadza mnie do rozpaczy, ta tzw. &quot;polska policja &quot; robi wszystko, tylko nie to co powinna.U mnie na osiedlu zatrzymuje i wypuszcza dresików, którzy właśnie cos ukradli, a znacznie bardziej przerypane ma ktoś, u kogo znajdą trochę mushroomików albo opaloną fifę.
Budyń (niezweryfikowany)
Jak tak dalej będzie to się obrzezam i wyjadę do Izraela
sok (niezweryfikowany)
To pewnie dlatego Rappaattangg <br>nic nie pisze bo musi sie ukrywac <br>odkąd wysłali za nim list gończy. <br>Trzymaj sie <br>Rappaattangg <br>jestesmy z Tobą
rapatang (niezweryfikowany)
policja powinna lapac wszyskich facetow oni <br>wszyscy nosza grzyba (w spodniach)
hui (niezweryfikowany)
policja powinna lapac wszyskich facetow oni <br>wszyscy nosza grzyba (w spodniach)
Wertian (niezweryfikowany)
Grzyby to nie rośliny... Grzyby to grzyby! Pozdrowienia dl Pani Górz!
Anonim (niezweryfikowany)
grzyby nie sa roslinami! W biologii sa trzy krolestwa:zwierzeta,rosliny i grzyby,ok?
Anonim (niezweryfikowany)
BAKTERIE PROTISTY( COKOLWIEK TO EJST :D ) GRZYBY ROŚLINY ZWIĘRZETA - 5 królest świata organicznego co za debile dają takie informacje ?
Anonim (niezweryfikowany)
<p>nie badz k...wa taki madry</p>
Królik Głogów (niezweryfikowany)
Pale bo lubię...jem bo lubię...wciągam kiedy chcę bo lubię...Polska jest krajem polityków , policji i kościołów...mam 22 lata i nie widzę żadnych szans na polepszenie sytuacji jakiejkolwiek każdego z Nas do końca swojego życia...dziura budżetowa mogłaby być zlikwidowana w miesiąc czasu gdyby zalegalizować trawkę od 21 roku życia... palą wszyscy... policjanci,politycy,artyści,księża...mówię tak bo mam oczy i widzę co się dzieje...jestem za karą śmierci dla jeba.... pedofili,frajerów,morderców i polityków
monika (niezweryfikowany)
ahahahaha!!! grzyby to rosliny buhahahaha.....................................
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan


SUBSTANCJA:Dekstrometorfan (DXM)

POGODA: neutralna

DOŚWIADCZENIA: trawa, bialko, grzybki

ZDARZENIE 1: niewiele ponad 200mg, ZDARZENIE 2:niewiele ponad 300mg.

DRAMATIS PERSONAE: ja, Duch Gaji i kolega K.S.

OTOCZENIE: mieszkanie, wieczór

NASTRÓJ: niezadeklarowany.
  • Inne


Nazwa substancji: zapewne wysokiej jakości... haszysz

Poziom doświadczenia: za megaeksperta się nie uważam, ale powoli coraz bardziej rozsmakowuję sie w haszyszah i czuję się, że to moje kolejne hobby - o mój boże... ćpun!

Dawka: 0.3-0.4g haszyszu na 2 osoby, o.4g tytoniu odciąganego z nikotyny tytoniu, z fajki wodnej ale bez wody ;)

set & setting: prawie 1.5 dniowe przygotowanie i wielka chęć dokonania tego akurat w Tivoli :D.

efekty: raczej rekreacyjne przy pierwszym razie i duchowe przy drugim.

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

początkowo puste mieszkanie, ja z kumplem w dobrych nastrojach

Początek gdzieś ok godziny 10. W moim umyśle lekka ekscytacja z racji braku świadomości tego co się będzie działo dalej. Dreszcz emocji, który jest dobrze znany w momencie, gdy robimy po raz pierwszy coś potencjalnie obarczonego ryzykiem. Jeszcze przed zażyciem pomyślałem o intencji, która będzie mi towarzyszyć w trackie. Czułem ogromny szacunek do tej substancji, bo wiedziałem, że jest ona w stanie mnie z łatwością pokonać. Chciałem, żeby ten trip był dla mnie najbardziej wartościowym wydarzeniem z punktu widzenia mojej podróży duchowej. Czy tak się stało? Czytajcie dalej.

  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

Nastawienie pozytywne z chęcią przeżycia czegoś nowego. Chyba podświadomie nawet oczekiwałam, że przeżyję/zobaczę coś co da mi wiarę w życie.

Zaczęliśmy razem z chłopakiem o 18:00. Znajomy chłopaka raz/dwa razy w roku ma dostawę, tym razem wypadła w połowie listopada. Przypominam sobie, że moje pierwsze bliskie spotkanie z kapeluszami odbyło się dwa lata wcześniej w podobnym czasie. "To nie może być przypadek!"- myślę i żuję każdego grzybka z osobna - dokładnie jak za pierwszym razem, kiedy żołądek nie poradził sobie i część tripa wisiałam na toalecie. Przy kolejnych razach do spożycia potrzebowałam jakiejś przegryzki. Poszatkowane nadzieniem do tosta lub posypka na bułce + kleks z  ketchupu, który skutecznie zabija smak.