Narkotykowy gang rozbity przez policję

Policjanci z wrocławskiego CBŚ rozbili gang handlarzy narkotyków. W ciągu czterech lat dilerzy sprzedali co najmniej 4 miliony tabletek ecstasy, 120 kg marihuany i 30 kilogramów amfetaminy wartości około 10 milionów złotych.

redakcja

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza

Odsłony

1551
Policjanci z wrocławskiego CBŚ rozbili gang handlarzy narkotyków. W ciągu czterech lat dilerzy sprzedali co najmniej 4 miliony tabletek ecstasy, 120 kg marihuany i 30 kilogramów amfetaminy wartości około 10 milionów złotych. Działali głównie w Wielkopolsce. W śledztwie, prowadzonym przez wrocławską prokuraturę, podejrzane są 34 osoby. Do aresztu trafiło 14, w tym sześć osób kilka dni przed Wielkanocą. Akcja przeciwko gangsterom zaczęła się w ubiegłym roku od policyjnej prowokacji. Funkcjonariusze CBŚ, udając gangsterów, kupowali ecstasy od handlarzy z Konina. Po kilku mniejszych transakcjach umówili się z nimi na jednorazową dostawę 50 tysięcy sztuk. Było to w październiku ubiegłego roku. Podczas tej transakcji zatrzymano ośmiu młodych mężczyzn. Łącznie, przez kilka miesięcy, policjanci kupili od dilerów 70 tysięcy tabletek ecstasy i pół kilograma marihuany wartych przeszło 100 tysięcy złotych. Jak ujawniono w śledztwie, grupa działała od 2001 roku. Policji nie udało się dotąd dotrzeć do jej szefów. Policjanci próbują też ustalić, skąd pochodziły narkotyki. http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,3284354.html

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Słoneczny, wakacyjny dzień, wolna chata (z wyjątkiem kumpla z, którym zażyłem benze)

Początkowo mieliśmy w planie zapalić z kumplem, ale niestety dostawca zawiódł. Rozczarowani postanowiliśmy skorzystać z oferty apteki. Zdecydowaliśmy, że można stestować cieszącą się złą sławą benzydaminę. Na początku trochę się obawiałem, ponieważ po jej zażyciu miały wystąpić jakieś przerażające, nieprzyjemne halucynacje i przywidzenia. Jednak ciekawość działania tego specyfiku nie dała za wygraną. Postanowiłem spróbować sobie z kumplem po dwie saszetki na głowę. Po krótkim zapoznaniu się z FAQ dotczącym dawkowania itd., udaliśmy się do apteki. Kolega kupił 4 szaszetki.

  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

W sumie brak oczekiwań, humor bardzo dobry, spokój we własnym pokoju, noc

Dzisiejszy trip-raport będzie dość długi, tak jak i długie jest pasmo potencjału mózgu ludzkiego i spektrum możliwości tego, co można doświadczyć. Za każdym razem mówię sobie "Chcę więcej" i za każdym razem zaskakuje mnie substancja, którą biorę. Czasem pozytywnie, czasem negatywnie. I mam tak, że zawsze się dziwię, ileż jeszcze zaskoczenia na mnie czeka. Ale zawsze po tripie znowu pojawia się chęć na "więcej". Tym razem jednak tak mnie poskładało, że w pewnym momencie obiektywnie stwierdziłem "Za dużo bodźców. Za dużo wszystkiego. Chcę mniej!".

  • Tramadol

Expirence - Extasy, Marihuana, Speed, Efedryna

Tramal po raz pierwszy !

Byla piatkowa noc ( cos kolo godziny 0:00 ), dzien wczesnie masakrycznie sie spalilem

z kumplem na disco, wiec tego dnia postanowilem grzecznie posiedziec w domu.

Jednak strasznie mi sie nudzilo, zaczalem czytac opowiesci na hyperreal.info.

Przeczytalem kilka opisow tripu po Tramalu, troche mnie to zafascynowalo wiec udalem

sie do kuchni przeszukac domowa apteczke :) Nie znalazlem nic co by sie nadawalo do

randomness