Poznańscy policjanci wykryli hurtownię narkotyków

Trzy kilogramy amfetaminy, cztery i pół tysiąca tabletek ekstazy, materiały wybuchowe i broń znaleźli w piątek wieczorem policjanci w mieszkaniu na poznańskim Łazarzu. Zatrzymano jednego mężczyznę

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza

Odsłony

2598
Policjanci "wjechali" do mieszkania w nowym bloku na rogu ulic Bogusławskiego i Morawskiego około godz. 19. Funkcjonariusze po cywilnemu ubrani w kamizelki kuloodporne i z odbezpieczoną bronią asekurowani byli przez specjalną tzw. grupę realizacyjną. Do klatki schodowej weszli po rozbiciu szyby w drzwiach wejściowych. W dwupokojowym wynajmowanym mieszkaniu natknęli się na magazyn narkotyków i chemikaliów potrzebnych do wyprodukowania ładunków wybuchowych. Znaleźli amfetaminę, ekstazy, marihuanę, kilkadziesiąt sztuk amunicji, jedną sztukę długolufowej broni palnej oraz niepoliczone jeszcze dokładnie środki chemiczne i spłonki. - Te materiały wystarczy odpowiednio połączyć i umieścić zapalnik, żeby powstała bomba - powiedział Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy poznańskiej policji. Gdy jedni policjanci przeszukiwali mieszkanie, inni szukali wspólników zatrzymanego w mieszkaniu mężczyzny.

Przed wejściem do bloku na rogu policjanci sprawdzali wszystkich wchodzących do budynku. Zatrzymywali nawet przejeżdżające ulicą samochody (głównie marki bmw) i legitymowali kierowców.

Jak twierdzą okoliczni mieszkańcy, w klatce nr 3 mieściły się głównie agencje towarzyskie.

Jakub Stachowiak

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

LaSziDo (niezweryfikowany)
Ale w tym samym czasie 40 kg browna wjechalo do warszawy :) oj bedzie smazenie !!!!
Zajawki z NeuroGroove
  • Gałka muszkatołowa

Set & Setting - A więc jest 28 sierpnia 2009, ciepły, lekko wietrzny dzień, od rana mam kaca po wczorajszym grillu, boli mnie lekko głowa, trochę podirytowany jestem.

Dawka/Metoda - 3 starte na pył gałki wsypane do jogurtu.

Wiek i doświadczenie - 19 lat (180cm, 90kg). Doświadczenie niemal zerowe. Alkohol (bardzo dużo, bardzo często), kilka razy kodeina (na pewno będzie więcej).

Czas trwania - Około 24h

Czas wchodzenia - 5h

  • Inne
  • Pentedron

Różne.

Uwaga! Od dnia 1 lipca 2015 roku substancja w Polsce NIELEGALNA.

Pierwszą z opisywanych przeze mnie substancji będzie Pentedron, znany również jako 1-fenylo-2-metyloaminopentan-1-on / alfa-metyloamino-walerofenon.

  • Retrospekcja
  • Szałwia Wieszcza

Jak na szałwię przystało- sprzyjające pod każdym względem :)

Cześć wam. Chcę dołączyć do neuro grona pisarzy i pisarek, to podzielę się z wami swoją wspomnieniową zupą z przeszłości :) Raporty czytam od dłuższego czasu i tak na dobrą sprawę z założeniem konta i spisaniem własnego ociągałam się aż po dziś dzień. Mam nadzieję, że się spodoba :)

  • Dekstrometorfan

Set & Setting - Wakacje, piękna pogoda, około 19:00 kiedy zarzuciłem z kumplami, nastawienie jak najbardziej pozytywne, sceneria piękna las nieopodal rzeki ;p

Dawkowanie - nie pamiętam zbyt dobrze, ale wiem, że 60 tabsów aco, a ważę 68 kilo i miałem wtedy 16 lat, 2 co dwie minuty

Doświadczenie - MJ, hasz, amfa, %, DXM ale nie w tak kolosalnej dawce ;)

- Ej, a co po tym będziemy mieli??

- HAHA, zobaczycie xD