Gniezno: Policja znalazła 2 kilogramy narkotyków

Funkcjonariusze zatrzymali pięć osób posiadających środki odurzające

agquarx

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza Poznań

Odsłony

2179

Funkcjonariusze zatrzymali pięć osób posiadających środki odurzające


Do zatrzymania podejrzanego doszło w piątek. Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali do kontroli mercedesa, 39-letnic kierowca z Wrześni był podejrzany o posiadanie narkotyków. Przy sobie posiadał dwa worki z amfetaminą. W jego mieszkaniu policja znalazła jeszcze 1,5 kg marihuany i amfetaminy, wagę elektroniczną i woreczki strunowe.

Piątkowe zatrzymanie było kontynuacją śledztwa prowadzonego przez kryminalnych z Wrześni. W ubiegłym tygodniu zatrzymali oni trzech mężczyzn, którzy przewozili w samochodzie kilkadziesiąt porcji marihuany. Mężczyźni działali na terenie Witkowa. W posesji, którą zajmowali śledczy zabezpieczyli 300 gramów marihuany, 300 gramów amfetaminy, dwie wagi elektroniczne, akcesoria służące do porcjowania i zażywania narkotyków oraz pistolet sygnałowy. Zatrzymano również właściciela mieszkania.

Gdyby udało im się sprzedać narkotyki, zarobiliby ponad 70 tys. zł.Wszyscy zatrzymani byli już karani za przestępstwa narkotykowe. Grozi im do 15 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
<p>O nie! Pistolet sygnałowy! To może jeszcze wyrok za zabójstwo im dadzą?</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Nie zbójstwo tylko próbę ataku terrorystycznego bo zapewne chcieli tym pistoletę samolot zestrzelić na Ławicy, jarke pewnie mieli od talibów- czarny afgan:)</p>
Zajawki z NeuroGroove
  • Kofeina
  • Pierwszy raz
  • Pseudoefedryna

Nastawienie pozytywne, niedzielne popołudnie nie sprzyja nauce więc szukałam czegoś na koncentrację i pobudzenie

Witam wszystkich czytających. Jest to mój pierwsz trip raport, więc proszę o wyrozumiałość. 

Pseudoefedryny postanowiłam spróbować jako wspomaganie do nauki - czytałam wiele opinii, że poprawia koncentrację i zmiejsza senność. Niektórzy nawet sądzą, że może zastąpić amfetaminę. Fetę co prawda jadłam już kilka razy, ale ze względu na jej wysoki potencjał uzależniający nie chciałam jej stosować do nauki. Zachęcona pozytywnymi komentarzami na temat pseudoefki na forach, zakupiłam paczkę Sudafedu - uznałam, że na pierwszy raz wystarczy.

  • MDMA (Ecstasy)

  • Metkatynon

Godzina 13 w domu u koleżki. Dobre nastawienie, ładny dzień tylko troche zimno.

Set & Setting: Godzina 13 w domu u koleżki. Dobre nastawienie, ładny dzień tylko troche zimno.
Psychonauci: Ja czyli T. i koleżka M.
Ilość substancji: Metylokatynon w ilości, który powstaje po syntezie z 24 tabletek acataru(czyli po 12 na banie)
Doświadczenie: DXM(4x), MJ(15x), 4MMC(1x), bk- MDMA(1x), Pseudoefedryna(6x), Efedryna(1x), Amfetamina(1x) Benzydamina(1x), MDPV(1x), Metylokatynon(4x)

  • Gałka muszkatołowa

Moje doświadczenie z innymi dragami jest raczej niewysokie, mam na koncie DXM, thc, amfe i efedrynę jako świadomie zapodane używki, a MJ intensywnie palę już 3 lata.


Zapragnąłem zobaczyć co jeszcze jest na tym świecie i jakoś spontanicznie padło na gałkę.
17.00
Technicznie zapodanie wyglądało tak:


randomness