Gniezno: Policja znalazła 2 kilogramy narkotyków

Funkcjonariusze zatrzymali pięć osób posiadających środki odurzające

agquarx

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza Poznań

Odsłony

2179

Funkcjonariusze zatrzymali pięć osób posiadających środki odurzające


Do zatrzymania podejrzanego doszło w piątek. Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali do kontroli mercedesa, 39-letnic kierowca z Wrześni był podejrzany o posiadanie narkotyków. Przy sobie posiadał dwa worki z amfetaminą. W jego mieszkaniu policja znalazła jeszcze 1,5 kg marihuany i amfetaminy, wagę elektroniczną i woreczki strunowe.

Piątkowe zatrzymanie było kontynuacją śledztwa prowadzonego przez kryminalnych z Wrześni. W ubiegłym tygodniu zatrzymali oni trzech mężczyzn, którzy przewozili w samochodzie kilkadziesiąt porcji marihuany. Mężczyźni działali na terenie Witkowa. W posesji, którą zajmowali śledczy zabezpieczyli 300 gramów marihuany, 300 gramów amfetaminy, dwie wagi elektroniczne, akcesoria służące do porcjowania i zażywania narkotyków oraz pistolet sygnałowy. Zatrzymano również właściciela mieszkania.

Gdyby udało im się sprzedać narkotyki, zarobiliby ponad 70 tys. zł.Wszyscy zatrzymani byli już karani za przestępstwa narkotykowe. Grozi im do 15 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
<p>O nie! Pistolet sygnałowy! To może jeszcze wyrok za zabójstwo im dadzą?</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Nie zbójstwo tylko próbę ataku terrorystycznego bo zapewne chcieli tym pistoletę samolot zestrzelić na Ławicy, jarke pewnie mieli od talibów- czarny afgan:)</p>
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25


cze .... loga wysylam z kwasnego dzionka(Czwartek):


8:00 przychodzi do mnie 2 zaufanych ludzi- 1 przynosi 3 papierki z obrazkiem

usmiechnietego kota zAlicji wkrainie czarow


8:45 siedzimy u mnie w kuchni i rozdrabniamy 1/2 afgaaana (?)


9:00 postanawiamy obejrzec jakis film bo za bardzo w kuchni przyciaga nas

okno na swiat :)


9:05 czemu mam tyle kaset!?!?!?!?


9:10 wreszcie znalazlem to co nam pasuje: kreskooowka "Sasiedzi"- zaczyna

byc

fajnie

  • Szałwia Wieszcza

Nie było to moje pierwsze spotkanie z Salvią, paliłem wcześniej zarówno ekstrakt jak i liście, nie uzyskałem jednak satysfakcjonujących efektów. Tym razem się przyłożyłem, skonstruowałem wymyślny cybuch do równie wymyślnej fajki wodnej, sprawdziłem po jakim czasie palnik się wypala. Minuta, czyli w sam raz. Do dyspozycji(Thanks for dr. Zielarz) miałem 3 duże, 2 małe liście i łodygę, która podobno również zawiera Salvinorin. Pocięłem łodygę na kwałeczki, pokruszyłem liście i podzieliłem wszystko na dwie części po około 0,7g.

  • Tramadol

Substancja : Morfina nazwa towarowa : MST Continus® 200mg naap (Morphine sulfas).

Poziom: Zawodnik na wysokim poziomie doswiadczenia hehe ;-) 4 letnie eksperymenty z morfina i tramalem oraz wieloma innymi ;-)

Dawka : Nie zjadlem do konca tej tabletki, tzn. podzielilem ja na cztery czesci i zjadlem 3/4 a wiec w przeliczeniu 150mg, jak na mnie juz po 50mg zawsze odczuwam efekty, nawet jesli dzien wczesniej jadlem 100mg czy tez zazywalem kilka dni pod rzad tkzw. "ciag" hehe ;P

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

30 grudnia, 21:20