REKLAMA
Kraków: Policja rozbiła gang handlarzy narkotyków

Zorganizowaną grupę przestępczą zajmującą się handlem narkotykami rozbili policjanci z komendy miejskiej w Krakowie i Centralnego Biura Śledczego.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza

Odsłony

2512
Zatrzymano 13 podejrzanych, przy których w sumie znaleziono po ponad pół kilograma amfetaminy i haszyszu, a także pistolet z ostrą amunicją i fałszywe dokumenty.

Rzecznik małopolskiej policji, młodszy inspektor Dariusz Nowak ocenił w piątek, że była to jedna z największych zorganizowanych grup działających w Małopolsce w ostatnim czasie. Zatrzymanymi są osoby w wieku od 20 do 42 lat, wśród nich dwie kobiety. Wielu z nich było już wcześniej karanych. Wszystkim przedstawiono zarzuty udziału w przestępczości zorganizowanej i handlu narkotykami na dużą skalę.

"Zarzuty te obejmują ponad roczną działalność grupy, ale w sprawie pojawiają się inne wątki, które są przedmiotem odrębnych postępowań" - zaznaczył Nowak.

Według ustaleń policji, grupa miała bezpośredni kontakt z handlarzami i producentami narkotyków w całej Polsce i poza granicą kraju. Na terenie Małopolski zajmowała się dystrybucją ekstazy, amfetaminy, marihuany, a także przemycała do Polski marihuanę oraz ekstazy. Funkcjonariusze zaliczają członków gangu do tzw. dużych hurtowników, którzy podczas jednej transakcji sprzedawali nawet po 10 tys. tabletek ekstazy.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Szałwia Wieszcza

Substancja: Salvia Divinorum - suszone liscie


Doswiadczenie: mj, hasz, dxm, pseudoefedryna, aviomarin, etanol


Sprzet: mosiezna fajka wodna (mala)

  • LSD-25

substancja: LSD-25 pod postacią małej szarej tekturki z truskawką.

  • Marihuana

Był to piątek, ostatni dzień przed świętami. dawno nie paliłem a przez święta nie było by mi dane zapalić, więc postanowiliśmy z kumplami spalić się w ten dzień. POmine co było na początku (ni opowiem m.in. o pijanym koledze na polskim :)) Przejde do opisuj mojej paranoi :)

Paliłem wtedy dwa towary.... Jeden taki sprasowany, doskonały, świetnie się paliło i świetnie fazowało :)). Potem taki pył marihuanowy, ale to była mj na bank. Kumple ten pył palili więc materiał był sprawdzony.....  • Hydroksyzyna
  • Kodeina
  • Pozytywne przeżycie

Zawsze biorę 150mg. W tym dniu wzięłam 600mg chociaż tego nie planowałam. Wszystko odbyło się u mnie w domu w obecności mojego chłopaka. Nie sądziłam, że tak to się wszystko potoczy ale cóż, to szczęście mieć bliską osobę, która zawsze się tobą zaopiekuje w należyty sposób.

Wypiłam roztwór ze 150mg kodeiny o godzinie 13:20 i włączyłam komputer aby przejrzeć to i owo w internecie. Długo nie musiałam czekać, gdyż już po 20 może 30 minutach poczułam uderzenie ciepła i przyjemny zawrót głowy. Czułam to już tyle razy ale zawsze nie mogłam się doczekać kiedy to nastąpi p oraz kolejny. Położyłam się na łóżku i zamknęłam oczy, wyobrażałam sobie jak pięknie by było móc utrzymać ten stan przez całe życie, jak ono by wtedy wyglądało? Jak bym funkcjonowała?

randomness