iPhone pomoże znaleźć... blanta

Nowy niebanalny program mogą ściągnąć z internetu użytkownicy iPhone'ów. W oparciu o Google Maps pozwala szybko znaleźć najbliższego dealera marihuany.

Koka

Kategorie

Źródło

Radiozet.pl

Odsłony

1058
Nowy niebanalny program mogą ściągnąć z internetu użytkownicy iPhone'ów. W oparciu o Google Maps pozwala szybko znaleźć najbliższego dealera marihuany. Program o wszystko mówiącej nazwie Cannabis jest całkiem legalny. Można kupić go w iTunes App Store, z tym, że chodzi tylko na iPhone’ach 3G, albo mających system operacyjny uaktualniony do 3.0. Pozwala znaleźć najbliższy sklep z marihuaną sprzedawaną w celach leczniczych, lekarza, który takową przepisuje, klinikę gdzie można zapalić leczniczego blanta oraz adekwatne organizacje i prawników. Lecznicza marihuana podawana między innymi pacjentom chorym na AIDS i raka zalegalizowana została w 13 stanach USA. Tyle, że w pobliżu wspomnianych sklepów i klinik kręcą się też dilerzy niezalegalizowani. I oto mniej więcej chodzi, mimo, że twórcy Cannabis odżegnują się od złośliwych pomówień jakoby zachęcali do łamania prawa.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

agquarx
Think Different! ;-)
Anonim (niezweryfikowany)
[quote=agquarx]Think Different! ;-)[/quote] pomysłowość programistów nie ma granic :D
Zajawki z NeuroGroove
  • Klonazepam
  • Pozytywne przeżycie
  • Tramadol

Wolne w pracy, dobry nastrój psychiczny, klarowne pozytywne mysli, chęć spróbowania kodeiny.

Kwiecień 26.

Słoneczny dzień, z braku poważniejszych zajęć od wstania zacząłem kombinacje.

Do tej pory piłem kodeinę z ekstrakcji 2xkrotnie 150 mg, nie było najlepiej teraz postawiłem na 300 i to domiksować z Tramadolem, na zabezpieczenie 3 tabletki relanium.

  • Marihuana


Moje doświadczenie z ziołem zaczęło się stosunkowo niedawno. Pewnie do dzisiaj nie sięgnąłbym po nie gdyby nie pewna osoba... Ale zacznę od początku...


  • Pridinol


Substancja : chlorowodorek pridinolu


Produkt : Pridinol, firmy POLON , cena 5,60 zł za 50 tabletek


Dawka : od 5 tabletek. Przy 10 maxymalny HARDCORE


Poziom doświadczenia : thc, efedryna, (meta)amfetamina, kodeina, dextrometorfan, benzydamina, aviomarin, extasy, , karbamazepina, tramal, nikotyna, etanol, metanol, relenium ( plus inne wynalazki)

  • Grzyby halucynogenne

randomness