Marihuana legalna w San Francisco?

63 proc. obywateli San Francisco popiera dopuszczalność stosowania marihuany do celów medycznych.

Anonim

Kategorie

Źródło

AFP/Narconews.com

Odsłony

4184
W San Francisco już niedługo może powstać ściernisko... marihuany. Mieszkańcy przegłosowali właśnie referendum na temat dopuszczalności stosowania marihuany do celów medycznych. Entuzjastyczne poparcie dla marihuanowego przełomu na szczeblu lokalnym wyraziło 63 proc. obywateli miasta. Tym samym wezwali oni włodarzy SF, by ci na najbliższych posiedzeniach zajęli się kwestią produkcji i dystrybucji konopianych farmaceutyków na terenie miasta. Tzw. Propozycja S może uczynić San Francisco pierwszym miastem w USA, które pozwala na sprzedaż i użycie konopi na użytek szpitali i ośrodków terapeutycznych. Postawi to także stan Kalifornia w zasadniczej sprzeczności z prawem federalnym, zakazującym stosowania marihuany w jakichkolwiek celach.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Sim (niezweryfikowany)
Oby tak dalej!!!!!!!!!!!
JeSo (niezweryfikowany)
ejj no dokaldnie ytak dalej ale kurwa w polsce tez by sie przydalo co nie:))) ehehheheheeheheheheheh
Zajawki z NeuroGroove
 • Benzydamina
 • Pierwszy raz

Podjarany, niecierpliwy, gotowy na wszystko, chęć ostrego bad tripa, chęć wyzwania, pozytywne myślenie. Wolna chata, 3 ziomków i trupy po mieście i wsi

Wybaczcie za błędy ale pęknięty ekran i wariująca atoutokorekta. Dzisiaj opowiem wam jak wpadłem na zajebisty pomysł by zażyć Benzydaminę "cipkacz" od małego chciałem mieć haluny, ale nie pozytywne a negatywne, bo ciekawiej, lubię strach, niepokój , lęk i wyzwanie. Ludzie na forach brali po 3/4 saszetki  niektórzy 5 a znalazł się wariat co zjadł 6...... Pomyślałem że nie mogę być gorszy i też 6 walne. Lubię się rzucan na głęboką wodę. O 16:59 wszystko wypiłem. Smak o japierdole. Słone gówno, gorszej rzeczy w ustach nie miałem popiłem litrem wody ale mało dawało.

 • Benzydamina


 • nazwa substancji: DXM (Tussidex), Benzydamina (Tantum Rosa)

 • poziom doświadczenia użytkownika: poczatkujacy - mj, hasz, efka, xtc, galka, dxm, benza, relanium, absynt, etanol, guarana.

 • dawka, metoda zażycia: DXM - 450 mg, benzydamina 0,5 g - doustnie

 • set & setting: wolna chata, chec spozycia mixa dwoch w/w substancji


 • Alprazolam

Z CZYM MAMY DO CZYNIENIA


Xanax. Substancja aktywna Alprazolam. Spotykane najczesciej w postaci

drazetek 0,5mg (rozowe) i 1mg (fioletowe). Biale pudeleczko zawiera

3 listki x 10 pigul kazdy. Nalezy do grupy benzodiazepin, czyli tych co

np. popularne Relanium (Diazepam), jednak koszt Xanaxowej imprezy

jest stosunkowo wysoki, bo pudelko 30x1mg kosztuje grubo ponad 70PLN.

O bialym swistku, ktory zabiera baba zza okienka w aptece chyba nie musze

 • Inne
 • Inne
 • Pozytywne przeżycie

Letni wieczór, mieszkanie i blokowisko.

ETH-LAD to dziwna substancja. Lizergamid, ale tworzący specyficzne dla siebie nastroje i odczucia, w dużym stopniu różne od LSD. Siadający na głowie mocno, ale i pozostawiający w miarę trzeźwy ogląd rzeczywistości. Mniej wizalny, a bardziej szatkujący na kawałki poczucie upływu czasu i powiązań przyczynowych. W pewnym stopniu też mocniej dysocjujący od LSD. Oczywiście to tylko mój subiektywny odbiór tego doświadczenia, da się jednak wyczuć charakterystyczny emocjonalny „znak rozpoznawczy”.

randomness