Diler oskarżony

Nowohucka prokuratura oskarżyła 18-letniego Pawła M. o posiadanie dużej ilości narkotyków i wprowadzanie ich do obrotu.

Alicja

Kategorie

Źródło

Gazeta Krakowska

Odsłony

1608
Nowohucka prokuratura oskarżyła 18-letniego Pawła M. o posiadanie dużej ilości narkotyków i wprowadzanie ich do obrotu. Diler został zatrzymany 8 sierpnia ubiegłego roku na os. Centrum A w momencie, gdy wiózł na handel amfetaminę. Znaleziono przy nim niewiele - 4 gramy amfetaminy, natomiast podczas przeszukania jego mieszkania w Nowej Hucie policjanci znaleźli sprzęt służący porcjowaniu narkotyków: wagę elektroniczną, plastikowe woreczki i telefony komórkowe (zapewne "służbowe"). Według ustaleń prokuratury, Paweł M. kupił od pośrednika 1,2 kg amfetaminy, z czego sprzedał ponad pół kilo, pozostałe pół miał sprzedać. Oskarżony przyznał się do winy. Wyjaśnił, że dostawcę poznał w pociągu, nie potrafił jednak podać jego nazwiska. Nie znał także personaliów osób, którym 8 sierpnia miał dostarczyć narkotyk, a jedynie pseudonim jednego z nich. Na sprzedaży amfetaminy zarabiał 100 proc. - kupował gram za 10 zł, sprzedawał za 20 zł. Transakcję przeprowadzał jedenaście razy. Chłopak nie był do tej pory karany. Za zarzucane mu przestępstwa grozi mu do 10 lat więzienia. Obecnie prokuratura ustala, kto mu dostarczał i kto odbierał od niego narkotyki. Niewykluczone są dalsze zatrzymania.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
 • Marihuana
 • Oksybutynina
 • Pierwszy raz

Dom, później dwór i dom kumpla. Grudzień 2013, za oknem pada sobie śnieg, jest sobota. Nastrój dobry, chęć przetestowania czegoś nowego dodawała mi tyko zachwytu i coraz większej ciekawości efektów.

Trip raport był pisany na bieżąco. W domu znalazłem lek o nazwie "Driptane" zawierający oksybutyninę 5mg w tabletce.

Szybka googlownica, okazało się że substancja nie jest zbyt popularna wiec trzeba ją sprawdzić. Postanowiłem, że przetestuję ją następnego dnia.

12.49: Zarzucenie 3 tabletek Driptane (3x5mg), popite herbatą, zaraz po tym zjadłem obiad.

13.14: Odczuwam lekko zmieniony wzrok, obraz nieco się rozmazuje. Patrząc na zieloną ścianę mam wrażenie, jakby falowała.

 • Marihuana
 • MDMA
 • Pierwszy raz
 • Tytoń

na początku trochę wątpliwości, ale towarzystwo, klimat, muzyka zrobiły swoje.

Wszystko działo się na domówce sylwestrowej organizowanej w domu, w którym kiedyś mieszkałam a teraz jest przerobiony na gabinet mamy. Byłam trochę spięta, bo to pierwsza taka impreza organizowana w tym domu, na około mnóstwo wścibskich sąsiadów (piszę to bo w dalszej opowieści się do tego odniosę). Po spaleniu paru blantów i bong (bongów?) mój chłopak podchodzi do mnie i pyta się czy nie chciałabym spróbować MDMA. Sporo czytam na temat narkotyków, więc temat nie był mi obcy, wiedziałam jak mniej więcej to działa, ale nigdy nie próbowałam.

 • Marihuana
 • Marihuana
 • Tripraport

Dobre nastawienie na spontana

 

        Z powodu ładnej pogody, kilku znajomych organizuje ognisko z kiełbaskami nad rzeką. Piszę do swojego ziomka, żeby wpadał na ośke na grande, pyta się mnie o plany, na co mu odpowiadam, że mam dzisiaj ochote się zgrandzić, wpierdolić do pociągu i pojechać gdzieś w chuj, najchętniej za granice. Jako, że to jest typ lubiący grande na hardcorze to od razu zostaje zachęcony takim planem i mówi, że jak tylko będzie mógł to dołączy do nas na ognisku.  W dalszej części opisu będę nazywał go H.

 • Kodeina

Wyluzowany, dobry humor, ciekawy zażytej substancji. Sam w swoim mieszkaniu, ciepłym i przytulnym.

Mój pierwszy „trip raport” i pierwszy raz z kodeina.

Dotyczy moich przeżyć po zażyciu 300mg kodeiny w formie 20 tabletek Thiocodinu. Jest to mój pierwszy tego rodzaju opis wiec potraktujcie go w miarę luźno. No i oczywiście pierwszy raz z koda.

randomness