Zanim będzie za późno

MYŚLENICE. Narkotyki są dostępne

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Krakowska

Odsłony

1481

Dostęp do narkotyków nie jest trudny - twierdzą młodzi ludzie. Podobnego zdania są policjanci. Antidotum na problem jest większe zainteresowanie rodziców sprawami dzieci.

Statystyki policyjne mówią, że w przeciągu dwóch ostatnich lat wzrosła ilość czynów związanych z narkotykami. Zatrzymano też podejrzanych o rozprowadzanie środków narkotycznych. W powiecie myślenickim w 2002 r. policjanci ujęli 9 a w 2004 r. już 12 osób. Liczby nie są alarmujące, lecz problem narasta. Policja prowadzi 5 postępowań przygotowawczych w stosunku do osób podejrzanych o wprowadzenie środków narkotycznych na lokalny rynek i o posiadanie narkotyków. Za miejsca zwiększonego ryzyka najczęściej wymieniane są dyskoteki. Dilerzy umawiają się z klientami w okolicach bloków, czasem na stacjach benzynowych. Obawy dyrektorów szkół, by na terenach ich placówek nie pojawiali się nieznani osobnicy sprowadzają się do montowania kamer i całodziennych dyżurów.

Obaw nie kryją też samorządowcy. W Sułkowicach radni zastanawiali się, czy dotychczasowe działania informacyjne, jakie są cyklicznie prowadzone w szkołach są wystarczające i skuteczne. Policjanci apelują do rodziców o zainteresowanie się w jakim towarzystwie lubi przebywać dziecko, na co wydaje kieszonkowe, czy nie wagaruje, czy nie ma problemów ze snem. Niepokojące sygnały powinny wzbudzić czujność rodziców. (LuS

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • 1P-LSD
 • Pierwszy raz

Własny dom, jesień, nienajlepszy stan umysłu.

W tamtym czasie miałem nikłe pojęcie o substancjach psychoaktywnych. Dopiero zaczynałem czytać hyperreal, fascynowały mnie doświadczenia psychodeliczne oraz świadomość. Ze względu na wrodzone lenistwo, postawiłem rozdziewiczyć się poprzez analog LSD ze względu na jego dostępność, (wtedy) legalność i prostotę użycia. Grzyby natomiast wydawały mi się zbyt czasochłonne, a mnie cechowała niecierpliwość i ogromna ciekawość, zatem odłożyłem je na inny czas (kto mnie "czyta" ten wie, że to jednak z nimi zostałem na dłużej). 

 • Haloperidol


doswiadczenie:morfina, tramadol,Dxm,Mj,tussipect,Grzyby,extasy,fu,bielun i wiele innych syfow!!


 • Etanol (alkohol)
 • Ketamina
 • Kokaina
 • MDMA
 • Nikotyna
 • Przeżycie mistyczne

urodziny, Holandia

W urodziny około 13:00 przyjechał do mnie diler z zakupami za 150 euro. Od razu po wyjściu z jego auta musiałem zgubić LSD, którego potem naćpany szukałem kilka razy. Może to i dobrze, po takim miksie mogłoby mi już odwalić za mocno... Pominę tutaj pierwsze 10 godzin, podczas których wciągałem tylko sfecony koks i piguły. Przejdziemy od razu do akcji ketaminowych i mieszania. Nie będzie typowo chronologicznie, po prostu zapodam Wam kilka przeżytych filmów, bo to naprawdę dobre hity. Choć ćpałem już prawie wszystko co możliwe, nie miałem pojęcia, że mózg może zrobić takie cuda.

 • Muchomor czerwony
 • Przeżycie mistyczne

Na czczo. Kilka dni przedtem dieta mocno ograniczona, bardzo lekka. Las. Głęboki spokój. Trans medytacyjny. Brak wiedzy o substancji. Brak oczekiwań. Waga 58 kg. Wzrost 175.

Mija kilka minut. Pierwszy oddział był gotów do wymarszu. 

Generale, melduję, że smak jest ohydny...

Jak kania z indywidualną dla muchomora nutką smaku. Zjadłem wszystko z wielkim trudem. Pojawiło się uczucie ogromnej suchości. Pamiętam, że żułem wszystko bardzo długo, wiedząc, że ma to olbrzymi wpływ na efekt.

Już kiedy kończyłem ostatniego muchomora (jedzenie tego wszystkiego trwało dobry kwadrans) poczułem, że coś się zmieniło, ale nie potrafiłem powiedzieć, co.