Siedmioro młodych ludzi handlowało narkotykami

Z pozoru byli najzwyklejszymi uczniami. Popołudniami, zamiast odrabiać lekcje, zamieniali się jednak w narkotykowych dilerów.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Krakowska

Odsłony

2513

Dąbrowska policja rozbiła siedmioosobową grupkę młodych handlarzy środkami odurzającymi. Tylko jeden z członków grupy, choć uczęszcza jeszcze do szkoły, jest pełnoletni. Zdaniem policjantów to główny podejrzany w sprawie.

- Udowodniliśmy mu około dwustu czynów przestępczych polegających na handlu i udzielaniu narkotyków - mówi podinsp. Bogusław Pyszny z Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej.

Najstarszy z dilerów miał - zdaniem policjantów - rozprowadzać narkotyki między innymi wśród swoich młodszych kolegów z paczki. Ale nie tylko. Według prowadzących śledztwo narkotykowy proceder, w wykonaniu uczniów dąbrowskich szkół, trwał rekordowo długo - od stycznia 2004 roku do końca grudnia roku minionego. Młodych ludzi, którzy oferowali marihuanę, zatrzymano na podstawie policyjnych ustaleń. Przeszukania w ich domach nie dały rezultatu. Nie znaleziono narkotyków. Jednak policjanci są pewni, że marihuanę tam przechowywano. Interpretują tak zachowanie psa przeszkolonego w wykrywaniu środków odurzających, z którym wybrali się do domów podejrzanych.

Najstarszemu z tego grona, za handel narkotykami, grozi od 3 do 10 lat więzienia. Młodsi, którzy podejrzewani są o udzielanie, muszą się liczyć z karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

dr.greenthumb (niezweryfikowany)
jak konkretych dowodów na nich nie maja i nic mi nie udowadnią to dostana tlyko po grzywnie i zawiasyy buhaha wiem bo mój kuzyn juz w tym robil :)
hart KoT (niezweryfikowany)
Trzeba pomóc tym dzieciakom
zulus (niezweryfikowany)
Jak się przyznali to dostaną po pare lat w zawiasach, gdyby się nie przyznali to nic im nie zrobią ale wątpie, napewno gnoje póścili pare z ust podczas przesłuchania, policja ma sposoby na łamanie takich gnojków.
cfaniok (niezweryfikowany)
dokładnie, dostaną max 4 latka zawiasów i wyfruną na wolnośc ;]
zuzia_zla (niezweryfikowany)
nic nie dostana!!!! przeciez im nic nie udowodnili...nic u nich nie znalezli!!!! co ten artykul tu robi wogole!!???! to jest jakis farmazon najgorszy....
juzek_z_wioski (niezweryfikowany)
jaDłem ostatnio zajebiste eski z Chuckiem Norrisem jako logo. Fajnie było tylko potem kopałem wszystkich z półobrotu.........
zewsząd i znikąd (niezweryfikowany)
Jak widzę, obecnie w prasie sezon na wieści o młodocianych dilerach? Czytaj: uważaj, to mogło być twoje dziecko!
John (niezweryfikowany)
Jak się przyznali to dostaną po pare lat w zawiasach, gdyby się nie przyznali to nic im nie zrobią ale wątpie, napewno gnoje póścili pare z ust podczas przesłuchania, policja ma sposoby na łamanie takich gnojków.
Anton (niezweryfikowany)
hehe no nie powiem, mają mocny materiał dowodowy :)
IwanQ (niezweryfikowany)
No nawet jak by i mieli jakies dowody to jak to pierwszy raz to tylko zawiasy by mieli wiem bo przy chlopie z klasy znalezli i dostal tylko zawiasy...wiec czym tu sie przejmowac.... :P
Zajawki z NeuroGroove
 • Bieluń dziędzierzawa
 • Etanol (alkohol)
 • Marihuana
 • MDMA
 • Tripraport

Przybyliśmy na miejscówkę w której zwykle zaczynały się substancjonalne przygody. Głodni wrażeń, lecz z jakże ograniczonym dostępem do psychodelików, skusiliśmy się na eksperyment - w imię nauki! Bo jakże by inaczej...

"Czerwony jak burak, rozpalony jak piec, suchy jak pieprz, ślepy jak nietoperz, niespokojny jak tygrys w klatce"


Jesień 2006

Set & Setting:

Przybyliśmy na miejscówkę w której zwykle zaczynały się substancjonalne przygody. Głodni wrażeń, lecz z jakże ograniczonym dostępem do psychodelików, skusiliśmy się na eksperyment -  w imię nauki! Bo jakże by inaczej...

 • LSD-25
 • Przeżycie mistyczne

Piękna pogoda, brak obowiązków, tylko kobiete rano obudzic :D

 

Wtorek 05.06.1*

 • Kodeina
 • pFPP
 • Pozytywne przeżycie

Gorszego nie było, wszystko w tekście.

Poniedziałek. Otwieram oczy, na zegarku ślini się godzina 7:50. Świetnie, za 10 minut zajęcia, dlatego odwróciłem się na drugi bok i poszedłem spać dalej, wszak spałem całe trzy godziny. Po chwili jednak dopadły mnie "wyrzuty sumienia" i zwlokłem dupsko z barłogu. Jako "chwila" mam na myśli 30 minut, oczywiście. Zaczołgałem się do łazienki. Stary, wyglądasz jak gówno. Szast-prast, OK, doprowadzony do stanu używalności. Budzik wskazuje 8:45, faaak.

 • Muchomor czerwony

Set & Setting: Las (muchomorowy) nocą. Szałas szamański ognisko. Wesoły nastrój. Jesienna ciepła noc.

Cel: odkrycie lasu jako pierwotnego domu i lepsze zapoznanie mocy A.M.

Dawkowanie: 5 Dobrze wysuszonych kapeluszy. Najpierw w piekarniku a potem na kaloryferze.

Doświadczenie: Alkohol, MJ, Muchomor Czerwony, Psilocybe Cubensis, Psilocybe Semilanceata, Salvia Divinorum

Wiek: 18 lat :)