37 osób zatrzymanych za narkotyki po imprezie w Spodku

37 osób zatrzymanych za posiadanie narkotyków, przejęte tabletki ecstasy, marihuana i amfetamina - to efekt wspólnej akcji policjantów i celników w związku z odbywającą się w katowickim Spodku imprezą Mayday. Do rana bawiło się na niej kilka tysięcy miłośników techno.

Koka

Kategorie

Źródło

Gazeta.pl

Odsłony

1116
37 osób zatrzymanych za posiadanie narkotyków, przejęte tabletki ecstasy, marihuana i amfetamina - to efekt wspólnej akcji policjantów i celników w związku z odbywającą się w katowickim Spodku imprezą Mayday. Do rana bawiło się na niej kilka tysięcy miłośników techno. W akcji brało udział kilkudziesięciu funkcjonariuszy; wykorzystano psy wyspecjalizowane w poszukiwaniu narkotyków. Podobne kontrole są prowadzone co roku. Mimo to zatrzymanych było jeszcze więcej, niż w czasie poprzedniej edycji imprezy - powiedział rzecznik katowickiej policji Jacek Pytel. - Przy zatrzymanych znaleziono 169 tabletek ecstasy, ponad 46 gramów marihuany i 220 działek dilerskich amfetaminy. Wszystkim podejrzanym w wieku od 17 do 32 lat przedstawiono zarzuty posiadania narkotyków i zwolniono do domu - powiedział Pytel. Festiwal odbywał się w Katowicach już po raz dziewiąty. Narodził się w 1991 r. w Berlinie. Oprócz niemieckiej i polskiej, ma również swoje edycje na Węgrzech, Belgii i Grecji.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

... (niezweryfikowany)
No faktycznie niesamowity sukces polskiej policji... -.- żenada.
mtx (niezweryfikowany)
220 działek dilerskich (czyt 20g) :D
Anonim (niezweryfikowany)
co za pierdolone barany sie pobawic nie dadza...
endriu (niezweryfikowany)
Hahaha.... 37 osób, maja się czym chwalić. Tam prawie wszyscy wykręceni byli lacznie ze mną :)
musiu (niezweryfikowany)
lepiej by sie jakimi pedofilami zajeli czy zlodziejami, a nie ludzie chca sie pobawic , to polska jako kraj policyjny im to uniemozliwia, TO,moim zdaniem jest najbardziej chore w tej calej sytuacji... szkoda mi tych ludzi, bo niczemu nie sa winni, nikomu krzywdy nie zrobili...
Anonim (niezweryfikowany)
Ja myślę, że oni tak jak ty i ja wiedzieli, że tam prawie wszyscy byli powykręcani. I jak by choć trochę bardziej chcieli, to mogliby wykosić setki amatorów tego typu zabawy. Ale taka impreza przynosi korzyści dla regionu, po co psuć interes. A statystyki jakieś wykazać trzeba. Dobrze, że skończyło się na tych 37 i gratuluję, że statystyka obeszła się z tobą łaskawie.
Anonim (niezweryfikowany)
Jest to typowa akcja na "nabijanie statystyk", zaprzeczająca deklaracją mundurowych, o braku zainteresowania posiadaczami i drobnymi płotkami. Policja zdaje sobie sprawę, że na takiej imprezie nie będzie baronów narkotykowych. I kto za takie akcje płaci ---> podatnicy, a niczego dobrego na rzecz poprawy bezpieczeństwa one nie wnoszą.
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne
  • Tripraport

Ostatnie grzybienie w tym sezonie, mieszkanie kolegów, 2 osoby "trzeźwe" (względnie:] ) 7 grzybiarzy z różnym doświadczeniem.

Będę mówił o doświadczeniu które spotkało mnie i mojego towarzysza i jego dziewczynę, powiedzmy Kojota i Bekszę i jedzącego po raz 2 łysice Rombajrła ( myślę że będzie z niego dobry psychonauta do swojego kuzyna Ś potrafi czerpać z tripa). Reszta psychonautów chyba nie doświadczyła tego co my, nie zintegrowali się zbytnio z nami (tak przynajmniej mi się wydaje) ciężko jest mi zachować chronologię zdarzeń ale postaram się jak mogę.

18:30 T+00 popijam wodą około 50 większych suszonych łysiczek wcześniej pociętych na wiórki.

T+10 min dołącza do mnie K, zjada 105 sztuk

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

SET: -Pozytywne nastawienie -Pewność siebie na wysokim poziomie -Drobne oczekiwanie srogiego doświadczenia SETTING: -Wielki park za miastem jako miejsce tripa -Dwójka przyjaciół jako współ-tripujący

Sporo czasu minęło od mojego ostatniego raportu. Czas powrócić do opisywania swoich tripów. Bo owszem, do dnia dzisiejszego zaliczyłem parę nowych podróży. Zdarzały się tripy lepsze i gorsze, ale nie chciało mi się robić z nich sprawozdań. Moja ostatnia przygoda jednak należy do dosyć wyjątkowych i aż się prosi, by sporządzić z niej porządny raport. Zapraszam do lektury :)

 

  • Inne
  • Przeżycie mistyczne

Las, środek nocy, podekscytowanie.

POCZĄTEK:
Zaopatrzyłem się w 6 gram filtrowanego C19H24N3O, oraz 15 tabletek po 30mg dekstrometorfanu na jedną tab, a dodatkowo kupiłem słuchawki i pobrałem muzykę satanistyczną by lepiej wkręcić halucynacje. Plan był prosty, około 20 przejdziemy się do lasu i tam mamy spędzić całą noc. Wraz z Moimi dwoma kompanami Krzysiem & Damianem (imiona zmienione) byliśmy zadowoleni. Krzyś miał przy Sobie dodatkowo dopalacze z kanna ab-pinaca, ustaliliśmy że Krzyś bierze dopalacze a my C19H24N3O (+ Ja dodatkowo te 15 tabletek).

  • LSD-25
  • Użycie medyczne

Spożycie podczas śniadania

 

Kontynuacja spowiedzi z mojej terapii LSD. Po szerszy kontekst zapraszam do części pierwszej :)

Biorę głęboki oddech i czuję, jak mroźne powietrze zamraża mi smarki. Siedzę na zimnym moście i oglądam, jak tory wiją się w stronę horyzontu, migoczący szron zwraca na siebie uwagę i nawet czasem jakiś brudny pociąg leniwie śmignie mi pod butami. Żegnam słońce, które znika mi z oczu, obserwuję ostatnie rysy pomarańczowego błysku by w końcu ostatni raz olśniło złote wstęgi torów.

randomness