Telewizyjna prowokacja: Co trzeci włoski deputowany zażywa narkotyki

Co trzeci włoski deputowany zażywa narkotyki - wynika z testu przeprowadzonego przez ekipę programu telewizyjnego "Iene" ("Hieny"), którego najnowszy odcinek na ten temat zostanie wyemitowany we wtorek.

a.

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

572
Co trzeci włoski deputowany zażywa narkotyki - wynika z testu przeprowadzonego przez ekipę programu telewizyjnego "Iene" ("Hieny"), którego najnowszy odcinek na ten temat zostanie wyemitowany we wtorek. Podana w mediach informacja o rezultatach testu narkotykowego wywołała burzę wśród polityków. Testowi poddano 50 deputowanych, i to bez ich wiedzy, co najbardziej oburzyło parlamentarzystów. Autorzy programu nie ujawnili dotychczas, do jakiego uciekli się fortelu, by sprawdzić, jak wielu członków niższej izby parlamentu zażywa narkotyki. Z testu wynika, że obecność różnego rodzaju substancji odurzających - od haszyszu po kokainę i marihuanę - stwierdzono w organizmach jednej trzeciej badanych. Cały program cyklicznej serii "Hieny" zostanie nadany we wtorkowy wieczór w stacji Italia 1, należącej do byłego premiera Silvio Berlusconiego. Jego autorzy zapewniają, że test, jakiemu dzięki podstępowi poddali parlamentarzystów, jest bardzo wiarygodny i obrazuje, jak powszechne jest użycie narkotyków wśród reprezentantów narodu. Innego zdania są cytowani przez Ansę toksykolodzy, którzy twierdzą, że tego typu testy nie dają stuprocentowej pewności i wymagają potwierdzenia w badaniach krwi lub moczu. Wielu deputowanych protestuje przeciwko telewizyjnej prowokacji, a eksperyment, jakiemu zostali bezwiednie poddani, uważa za brutalne naruszenie ich prywatności. Niektórzy żądają wstrzymania emisji programu. Najbardziej sarkastycznie na temat rezultatów testu wypowiedział się deputowany partii radykałów Daniele Capezzone. "Gdyby policyjny pies, wykrywający narkotyki, został wpuszczony do Izby, oszalałby i by się poddał" - powiedział.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

ziennerros (niezweryfikowany)
do naszych wystarczyloby wpasc z alkomatem lol
a.
-- a.
Anonim (niezweryfikowany)
A jak ktoś zjadł makowca przed sesją, to wyszedł na heroinistę.
don vito (niezweryfikowany)
no dobra, tylko ze tu nie ma makowcow.. :D (mieszkam we wloszech i cos wiem ;p ) obejrze dzisiaj i opowiem co bylo (jak nie zapomne wejsc :D )
Laker (niezweryfikowany)
szkoda ze w polskim sejmie jest taka patologia ... mogliby chociarz cpac to moze by przeszla ustawa o legalizacji ;)
Anonim (niezweryfikowany)
"od haszyszu po kokaine i marihuane" pfff, kto to pisał? to tak samo jakby powiedzieć: ad alkoholu po narkotyki i wódke"
Anonim (niezweryfikowany)
<p>we włoszech ćpają i nie przechodzi.</p>
ZaL (niezweryfikowany)
"od haszyszu po kokainę i marihuanę" jakie testy pozwalają rozgraniczyć wyniki po zarzyciu marihuany i haszyszu?
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Retrospekcja

Humor pozytywny, chęć pracy nad sobą, cokolwiek to znaczy

Niniejszy raport ma formę listu pisanego do przyjaciela. Poza tym zawiera dość osobiste przemyślenia, jednak postanowiłem go opublikować, pomimo tego, że miałem zamiar już nie umieszczać tu raportów ze swoich tripów. Raport opisuje moje trzecie, i jak na razie ostatnie przeżycie z LSD. "Gryby", "Chacken" muszę powiedzieć, że to Wy skłoniliście mnie do umieszczenia tego raportu tutaj. Chacken - robisz dobrą robotę na tej stronie. Myślę, że jestem bardziej świadomą osobą dzięki tej stronie :) Pozdrowienia dla Was chłopaki i dla całego zespołu neurogrove.

  • Heimia salicifolia

...tak oto śpiewał w refrenie wykonawca krajowy bodajże w latach 80 XX wieku. Ale chyba tylko na zasadzie prekognicji ogólnej przeczuwać mógł ,że tak trafnie opisze mój stan czyli :


subst: sun opener (heima s.)


ilość: ok. ponad gram (tłusty gibon)-uwaga! przy kręceniu trudności bo materiał włóknisty


doświadczenie: mnich/złodziej poziomu piątego ;),


s&s:niewiara (czyni cuda).
  • 4-HO-MET

Wiek 34. Waga 65.

Doświadczenie: kofeina, etanol, nikotyna, MJ, LSD, psilocybe, amfa, Pixy?, Datura, Dragonfly, Pachanoi, kanabinole syntetyczne?, 4-HO-MET, 5-MeO-MiPT

  • 4-HO-DET
  • Przeżycie mistyczne

Własny pokój. Fizycznie byłem trochę zmęczony przed doświadczeniem ale mimo wszystko miałem na niego ochotę i pozytywne nastawienie.

Oglądając film dokumentalny o kulturze zażywania psychodelików dowiedziałem się, że Stanislav Grof podczas prowadzenia terapii z użyciem "magicznych substancji" zawiązywał oczy opaską pacjentom aby Ci mogli się zmierzyć ze swoją psychiką. Od kiedy tylko usłyszałem o tej metodzie zapragnąłem wypróbować ją na sobie. W końcu nadarzyła się okazja.

Zażyłem substancję i po 10 minutach przewiązałem sobie oczy szalikiem. Założyłem na uszy słuchawki i włączyłem jakiś losowy psyamb, który znalazłem na moim dysku.

randomness