Hodowali marihuanę w szafie

Trójmiejscy policjanci rozbili zorganizowaną grupę przestępczą wprowadzającą na rynek znaczne ilości środków odurzających.

Alicja

Kategorie

Źródło

naszemiasto.pl

Odsłony

1667
Trójmiejscy policjanci rozbili zorganizowaną grupę przestępczą wprowadzającą na rynek znaczne ilości środków odurzających. Pierwszego z członków grupy 25-l mieszkańca Gdyni Marcina O. zatrzymano 11.10.br. W samochodzie, którym się poruszał, policjanci znaleźli 0,75 kg marihuany. 16.11.br. policjanci zatrzymali kolejnego członka grupy narkotykowej - 24-letniego Kacpra S. mieszkańca Gdyni - wcześniej karanego już za przestępstwa narkotykowe. Mężczyznę ujęto w miejscowości Pieczysta woj. kujawsko-pomorskie, gdzie ukrywał się przed policją. W jego samochodzie znaleziono ok. 1000 porcji marihuany. Równocześnie policjanci zatrzymali jednego z głównych odbiorców narkotyków od Kacpra S. - 23-letniego Łukasza B. mieszkańca Rumi. W mieszkaniu, w specjalnie do tego przystosowanym segmencie meblowym Łukasz B. prowadził uprawę konopi indyjskich. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli też kilkaset woreczków foliowych z zawartością marihuany i amfetaminy, wagę elektroniczną i inne przedmioty wskazujące na dealerską działalność zatrzymanego. Część narkotyków była ukryta w ziemi na terenie posesji Łukasza B. Przesłuchani w sprawie świadkowie potwierdzają, iż wielokrotnie zaopatrywali się u niego w środki odurzające.Sąd Rejonowy w Gdyni w stosunku do Kacpra S. i Łukasza B. zastosował areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy. Za sprzedaż narkotyków grozi im kara pozbawienia wolności do lat 10.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

slu
ten serwis schodzi na psy, po co ta bezwartosciowa papke tutaj wrzucac? chyba tylko po to zeby sabotowac powazne dzialania zasypujac sterta bezwartosciowych bzdur, coz to za uzyteczny idiota?
x (niezweryfikowany)
och wybacz, to przez ta galke muszkatolowa sie torce podniecilem i zaszalalem. przepraszam :(
x (niezweryfikowany)
poszukuję informacji dotyczących hodowli gałki muszkatołowtej w szafce.
Anonim (niezweryfikowany)
"Równocześnie policjanci zatrzymali jednego z głównych odbiorców narkotyków od Kacpra S. - 23-letniego Łukasza B. mieszkańca Rumi. W mieszkaniu, w specjalnie do tego przystosowanym segmencie meblowym Łukasz B. prowadził uprawę konopi indyjskich." Czegoś tu nie kumam. Skoro Łukasz B. uprawiał to po kiego kupował od Kacpra S. ?
Anonim (niezweryfikowany)
moze kupował amfe ? albo zabrakło mu zielska a ze jeszcze rośnie to musiał ssię zaopatrzyc
Wania (niezweryfikowany)
10 lat za jaranie... :( Współczuję wam chłopaki - banda pojebanych pałąków zwanych policją zjebała wam życie...
Anonim (niezweryfikowany)
Serwis jest zajebisty a jak ci sie nie podoba to spier...a info tego typy jest abusing
marta. (niezweryfikowany)
eh...10 lat dla nas :( pojebana policja ....;/ wspólczuje wam chlopaki
Zajawki z NeuroGroove
  • 25C-NBOMe
  • Pierwszy raz

Informacja od serwisu Hyperreal: na całym świecie odnotowano kilkanaście przypadków zgonów po substancjach z grupy *-nbome (czytaj tu). Z uwagi na nierówne nasączanie blotterów, należy mieć się na baczności.

  • N2O (gaz rozweselający)

Postanowiłem spróbować na sobie jak działa podtlenek azotu

(N2O). Zastanawiałem się nad sensem próby, bo nie wiem do czego

porównywać (trawa, grzyby, kwas itd. - to nadal dla mnie

nieznane). Uzyskałem go z pojemnika z bitą śmietaną firmy

Oetker (ok. 4zł), która od południa stała w lodówce (trzeba

schłodzić).

Podtlenek azotu jest gazem, więc chcąc go uzyskać trzeba

postępować w pewien określony sposób. Do dużej szklanki z wodą

na dno włożyłem spinacz od prania (obciążony ciężarkami

  • Metoksetamina
  • Miks

Strach, rozkminy co się może stać w najgorszym przypadku, miejsce czill plaża.

Lipiec 

Razem z kumplami wyjechaliśmy nad morze zrobić sobie kilka ciekawych "doświadczeń" każdy wziął ze sobą coś ciekawego jednak nie wszystko działało. W pewny piękny dzień postanowiliśmy wziąć mxe i udać się na plaże. Mieliśmy 500mg pięknego sypkiego proszku. Rozpuściliśmy go w pól litrowej wodzie. Osoby ktore braly juz wczesniej wziely 100ml. ( 1ml - 1mg) ja brałem 1 raz więc wziąłem 50ml. Dodatkowo każdy skręcił sobie 3 Lolki dla siebie i spalił przed wyjściem

11:00 

  • LSD

Pamiętam mojego pierwszego kwasa - czarny kryształ, na którego namówił mnie J. Bardziej się bałam, niż chciałam rzeczywiście spróbować. Pamiętałam niektóre bad tripy grzybowe, poza tym mam paranoiczno-histeryczną osobowość i bardzo często sama sobie coś wkręcam ;-)

Pojechałam do J. Zjadłam ową magiczną czarną kropeczkę [J.też wziął] i czekam. Niebieskie światełko, muzyczka, dom, `strażnik`J. obok [na wypadek Panicznej Paranoi] - niby komfort, ale czułam się spięta. Nie znałam J. zbyt dobrze, byłam trochę zasznurowana.

randomness