Hodowali marihuanę w szafie

Trójmiejscy policjanci rozbili zorganizowaną grupę przestępczą wprowadzającą na rynek znaczne ilości środków odurzających.

Alicja

Kategorie

Źródło

naszemiasto.pl

Odsłony

1670
Trójmiejscy policjanci rozbili zorganizowaną grupę przestępczą wprowadzającą na rynek znaczne ilości środków odurzających. Pierwszego z członków grupy 25-l mieszkańca Gdyni Marcina O. zatrzymano 11.10.br. W samochodzie, którym się poruszał, policjanci znaleźli 0,75 kg marihuany. 16.11.br. policjanci zatrzymali kolejnego członka grupy narkotykowej - 24-letniego Kacpra S. mieszkańca Gdyni - wcześniej karanego już za przestępstwa narkotykowe. Mężczyznę ujęto w miejscowości Pieczysta woj. kujawsko-pomorskie, gdzie ukrywał się przed policją. W jego samochodzie znaleziono ok. 1000 porcji marihuany. Równocześnie policjanci zatrzymali jednego z głównych odbiorców narkotyków od Kacpra S. - 23-letniego Łukasza B. mieszkańca Rumi. W mieszkaniu, w specjalnie do tego przystosowanym segmencie meblowym Łukasz B. prowadził uprawę konopi indyjskich. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli też kilkaset woreczków foliowych z zawartością marihuany i amfetaminy, wagę elektroniczną i inne przedmioty wskazujące na dealerską działalność zatrzymanego. Część narkotyków była ukryta w ziemi na terenie posesji Łukasza B. Przesłuchani w sprawie świadkowie potwierdzają, iż wielokrotnie zaopatrywali się u niego w środki odurzające.Sąd Rejonowy w Gdyni w stosunku do Kacpra S. i Łukasza B. zastosował areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy. Za sprzedaż narkotyków grozi im kara pozbawienia wolności do lat 10.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

slu
ten serwis schodzi na psy, po co ta bezwartosciowa papke tutaj wrzucac? chyba tylko po to zeby sabotowac powazne dzialania zasypujac sterta bezwartosciowych bzdur, coz to za uzyteczny idiota?
x (niezweryfikowany)
och wybacz, to przez ta galke muszkatolowa sie torce podniecilem i zaszalalem. przepraszam :(
x (niezweryfikowany)
poszukuję informacji dotyczących hodowli gałki muszkatołowtej w szafce.
Anonim (niezweryfikowany)
"Równocześnie policjanci zatrzymali jednego z głównych odbiorców narkotyków od Kacpra S. - 23-letniego Łukasza B. mieszkańca Rumi. W mieszkaniu, w specjalnie do tego przystosowanym segmencie meblowym Łukasz B. prowadził uprawę konopi indyjskich." Czegoś tu nie kumam. Skoro Łukasz B. uprawiał to po kiego kupował od Kacpra S. ?
Anonim (niezweryfikowany)
moze kupował amfe ? albo zabrakło mu zielska a ze jeszcze rośnie to musiał ssię zaopatrzyc
Wania (niezweryfikowany)
10 lat za jaranie... :( Współczuję wam chłopaki - banda pojebanych pałąków zwanych policją zjebała wam życie...
Anonim (niezweryfikowany)
Serwis jest zajebisty a jak ci sie nie podoba to spier...a info tego typy jest abusing
marta. (niezweryfikowany)
eh...10 lat dla nas :( pojebana policja ....;/ wspólczuje wam chlopaki
Zajawki z NeuroGroove
  • Artemisia absinthium (absynt, piołun)

substancja: Absynt - robiony domowo, lokalnie , miejscowo mniej więcej wg przepisu erowidowego bez dodatkowego barwienia. moc 85 % a tujonu mniej więcej jak za Napoleona III;) ale dokładnie badań i pomiarów nie przeprowadziłem ( na 0, 75 L. przypada ok 30 g piołunu z herbapolu)dawkowanie i użycie : do dwóch drinków jednorazowo ( 50 ml + 100 ml zimnej wody - bardzo odświeżające ) , czasem z wieczora i po trzy dni z rzędu (niektórzy podkreślają koniecznośc parodniowego użycia)...


  • MDMA (Ecstasy)
  • Pozytywne przeżycie

Dom, cisza i spokój

  • 4-HO-MET
  • Pierwszy raz

Piękna noc, wspaniale oświetlony park, moje mieszkanko. Nastawienie bardzo pozytywne, wielka ciekawość, chęć odkrycia czegoś nowego.

Start:
28 marca 2013, godzina 22:50 - wypicie roztworu ~30mg 4-ho-met. Playlista ustawiona, cały pokój przygotowany do tripowania.

T +0:10
Wyszedłem z M. na dwór, jesteśmy strasznie ciekawi jak to na nas zadziała. Mówię mu że w razie bad-tripa mamy siebie próbować wyciągnąć z dołka.