Hodowali marihuanę w szafie

Trójmiejscy policjanci rozbili zorganizowaną grupę przestępczą wprowadzającą na rynek znaczne ilości środków odurzających.

Alicja

Kategorie

Źródło

naszemiasto.pl

Odsłony

1668
Trójmiejscy policjanci rozbili zorganizowaną grupę przestępczą wprowadzającą na rynek znaczne ilości środków odurzających. Pierwszego z członków grupy 25-l mieszkańca Gdyni Marcina O. zatrzymano 11.10.br. W samochodzie, którym się poruszał, policjanci znaleźli 0,75 kg marihuany. 16.11.br. policjanci zatrzymali kolejnego członka grupy narkotykowej - 24-letniego Kacpra S. mieszkańca Gdyni - wcześniej karanego już za przestępstwa narkotykowe. Mężczyznę ujęto w miejscowości Pieczysta woj. kujawsko-pomorskie, gdzie ukrywał się przed policją. W jego samochodzie znaleziono ok. 1000 porcji marihuany. Równocześnie policjanci zatrzymali jednego z głównych odbiorców narkotyków od Kacpra S. - 23-letniego Łukasza B. mieszkańca Rumi. W mieszkaniu, w specjalnie do tego przystosowanym segmencie meblowym Łukasz B. prowadził uprawę konopi indyjskich. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli też kilkaset woreczków foliowych z zawartością marihuany i amfetaminy, wagę elektroniczną i inne przedmioty wskazujące na dealerską działalność zatrzymanego. Część narkotyków była ukryta w ziemi na terenie posesji Łukasza B. Przesłuchani w sprawie świadkowie potwierdzają, iż wielokrotnie zaopatrywali się u niego w środki odurzające.Sąd Rejonowy w Gdyni w stosunku do Kacpra S. i Łukasza B. zastosował areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy. Za sprzedaż narkotyków grozi im kara pozbawienia wolności do lat 10.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

slu
ten serwis schodzi na psy, po co ta bezwartosciowa papke tutaj wrzucac? chyba tylko po to zeby sabotowac powazne dzialania zasypujac sterta bezwartosciowych bzdur, coz to za uzyteczny idiota?
x (niezweryfikowany)
och wybacz, to przez ta galke muszkatolowa sie torce podniecilem i zaszalalem. przepraszam :(
x (niezweryfikowany)
poszukuję informacji dotyczących hodowli gałki muszkatołowtej w szafce.
Anonim (niezweryfikowany)
"Równocześnie policjanci zatrzymali jednego z głównych odbiorców narkotyków od Kacpra S. - 23-letniego Łukasza B. mieszkańca Rumi. W mieszkaniu, w specjalnie do tego przystosowanym segmencie meblowym Łukasz B. prowadził uprawę konopi indyjskich." Czegoś tu nie kumam. Skoro Łukasz B. uprawiał to po kiego kupował od Kacpra S. ?
Anonim (niezweryfikowany)
moze kupował amfe ? albo zabrakło mu zielska a ze jeszcze rośnie to musiał ssię zaopatrzyc
Wania (niezweryfikowany)
10 lat za jaranie... :( Współczuję wam chłopaki - banda pojebanych pałąków zwanych policją zjebała wam życie...
Anonim (niezweryfikowany)
Serwis jest zajebisty a jak ci sie nie podoba to spier...a info tego typy jest abusing
marta. (niezweryfikowany)
eh...10 lat dla nas :( pojebana policja ....;/ wspólczuje wam chlopaki
Zajawki z NeuroGroove
  • Dimenhydrynat  • Dekstrometorfan

Wieczór 30 listopada 2oo2 roku. Akurat zaczął intensywnie prószyć śnieżek, tworząc miły klimacik. Wracam autkiem od qumpla z połówką zielonego w kieszeni (w andrzejki wypada troszkę zaszaleć :-), jako że było bardzo ślisko, to jeszcze pokręciłem sobie troszkę na ręcznym na placyku... Następnie udałem się autobusem (cały zaczął walić moją ganją :-) do centrum Gdyni, gdzie byłem umówiony z kumplem na browarka i spalenie ziółka. O 18:40 bylem na miejscu.

  • Marihuana
  • MDMA (Ecstasy)
  • Pierwszy raz

jestem świadoma tego, że mój lęk jest irracjonalny. że nie wynika z niczego innego niż wszystkie inne, które towarzyszą mi na co dzień. chociaż doskonale wiem, od jak dawna myślę o kolejnym tripie, i chociaż wiem też, że jestem bezpieczna, że jestem z osobą, którą kocham, że jestem odpowiedzialna, a substancja jest sprawdzona i w małej dawce - i tak skręca mnie w żołądku. w końcu zbieram się na odwagę i pół trójkątnej, jaskraworóżowej piksy z MDA trafia do moich ust.

  • Alprazolam
  • Bad trip

Przyjęcie środków nastąpiło w zaciszu akademika, w pozytywnym nastawieniu w oczekiwaniu na miły wyciszony wieczór przy relaksacyjnej muzyce. 3mg Alprazolam ok 0,4l wódki

Miałem już spore doświadczenie w zażywaniu różnych substancji dlatego skusiłem się na kolejną tym razem z grupy Benzodiazepin.

Moje próby zaczynały się od przeczytania na temat tego środka co polecam wszystkim szukających nowych doznań. próby podoiłem od małych dawek 0,5mg , 1mg aż doszedłem do 3 mg. Tak jak opisano nie dostarczyły one wystarczających efektów postanowiłem zmieszać je z alkoholem.

Godzina 11

randomness