REKLAMA
Hodowali marihuanę w szafie

Trójmiejscy policjanci rozbili zorganizowaną grupę przestępczą wprowadzającą na rynek znaczne ilości środków odurzających.

Alicja

Kategorie

Źródło

naszemiasto.pl

Odsłony

1664
Trójmiejscy policjanci rozbili zorganizowaną grupę przestępczą wprowadzającą na rynek znaczne ilości środków odurzających. Pierwszego z członków grupy 25-l mieszkańca Gdyni Marcina O. zatrzymano 11.10.br. W samochodzie, którym się poruszał, policjanci znaleźli 0,75 kg marihuany. 16.11.br. policjanci zatrzymali kolejnego członka grupy narkotykowej - 24-letniego Kacpra S. mieszkańca Gdyni - wcześniej karanego już za przestępstwa narkotykowe. Mężczyznę ujęto w miejscowości Pieczysta woj. kujawsko-pomorskie, gdzie ukrywał się przed policją. W jego samochodzie znaleziono ok. 1000 porcji marihuany. Równocześnie policjanci zatrzymali jednego z głównych odbiorców narkotyków od Kacpra S. - 23-letniego Łukasza B. mieszkańca Rumi. W mieszkaniu, w specjalnie do tego przystosowanym segmencie meblowym Łukasz B. prowadził uprawę konopi indyjskich. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli też kilkaset woreczków foliowych z zawartością marihuany i amfetaminy, wagę elektroniczną i inne przedmioty wskazujące na dealerską działalność zatrzymanego. Część narkotyków była ukryta w ziemi na terenie posesji Łukasza B. Przesłuchani w sprawie świadkowie potwierdzają, iż wielokrotnie zaopatrywali się u niego w środki odurzające.Sąd Rejonowy w Gdyni w stosunku do Kacpra S. i Łukasza B. zastosował areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy. Za sprzedaż narkotyków grozi im kara pozbawienia wolności do lat 10.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

slu
ten serwis schodzi na psy, po co ta bezwartosciowa papke tutaj wrzucac? chyba tylko po to zeby sabotowac powazne dzialania zasypujac sterta bezwartosciowych bzdur, coz to za uzyteczny idiota?
x (niezweryfikowany)
och wybacz, to przez ta galke muszkatolowa sie torce podniecilem i zaszalalem. przepraszam :(
x (niezweryfikowany)
poszukuję informacji dotyczących hodowli gałki muszkatołowtej w szafce.
Anonim (niezweryfikowany)
"Równocześnie policjanci zatrzymali jednego z głównych odbiorców narkotyków od Kacpra S. - 23-letniego Łukasza B. mieszkańca Rumi. W mieszkaniu, w specjalnie do tego przystosowanym segmencie meblowym Łukasz B. prowadził uprawę konopi indyjskich." Czegoś tu nie kumam. Skoro Łukasz B. uprawiał to po kiego kupował od Kacpra S. ?
Anonim (niezweryfikowany)
moze kupował amfe ? albo zabrakło mu zielska a ze jeszcze rośnie to musiał ssię zaopatrzyc
Wania (niezweryfikowany)
10 lat za jaranie... :( Współczuję wam chłopaki - banda pojebanych pałąków zwanych policją zjebała wam życie...
Anonim (niezweryfikowany)
Serwis jest zajebisty a jak ci sie nie podoba to spier...a info tego typy jest abusing
marta. (niezweryfikowany)
eh...10 lat dla nas :( pojebana policja ....;/ wspólczuje wam chlopaki
Zajawki z NeuroGroove
  • 25C-NBOMe
  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Bezpieczne mieszkanie studenckie, pewność że nikt mi nie będzie przeszkadzał, w mieszkaniu tylko dwójka zaufanych przyjaciół, którzy zajmowali się swoimi sprawami, zero szans na jakiekolwiek problemy, chęć przeżycia kolejnego psychodelicznego tripu.

Zakupiłem kilka tygodni temu kilka kartoników nasączonych 25-C NBOMe od koleżanki, najpierw spożyłem po jednym ze znajomymi, a jeden sobie zostawiłem na samotny trip, który odbyłem dwa tygodnie później i właśnie on jest tematem tego tripraportu.

  • Marihuana


Razem z kumplem chodzimy po ciemnym

osiedlu szukając ławki żeby spokojnie usiąść i zapalić zielone

gówno. Wybór padł na plac zabaw otoczony metalowym ogrodzeniem

(zabezpieczenie przed psami).


  • Kodeina
  • Pierwszy raz

większość dnia podekscytowanie, później, tuż przed, zaczęło się pieprzyć.

Witam. Piszę przede wszystkim po to, by podzielić się tym, co mnie spotkało. Wiem, że jest tu gro wiele bardziej doświadczonych osób, być może ktoś zechce się na ten temat wypowiedzieć, co bardzo by mnie ucieszyło. Czytałam trochę TR-ów na temat kodeiny, większość wielce zachęcających. Nigdzie nie zauważyłam opisu czegoś, czego sama doświadczyłam. Dodam jeszcze, że kilka dni zastanawiałam się nad opublikowaniem tego, przygotowywałam się psychicznie na totalne zjechanie i zrównanie mnie z ziemią za moją tępotę. Ale od początku...

  • MDMA (Ecstasy)

Hi! od niedzieli do wtorku znów byłem w naszym "ośrodku wypoczynkowym" w podmoskiewskim Sokolsku... przyjechałem wieczorem ok. 20.00, połknąłem pigułkę i 60 grzybów - stwierdziłem, że tym razem trzeba działać z umiarem... wiele się nie zmieniło - na parterze trance... jeden z lepszych rosyjskich zespołów transowych - Paranoic Sensations (Parasense), czyli Alex&Zolod zgodzili się dla nas zagrać live... muszę powiedzieć, że bardzo mi się podoba połączenie grzybów z XTC - grzyby tracą wówczas swoje dołujące właściwości (dla mnie dołujące) i cały trip jest cudownie barwny...