REKLAMA
Pracowita majówka policjantów z wydziałów antynarkotykowych

Długi majowy weekend był dość pracowity dla policjantów z wydziałów antynarkotykowych w Gdyni i Gdańsku. Najpierw ci pierwsi zatrzymali mężczyznę, u którego znaleziono kilogram amfetaminy i około 200 gramów innych narkotyków, a później ich koledzy z Gdańska zatrzymali kolejnego podejrzanego, który trzymał w mieszkaniu 250 gramów marihuany.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

trojmiasto.pl
piw

Odsłony

194

Długi majowy weekend był dość pracowity dla policjantów z wydziałów antynarkotykowych w Gdyni i Gdańsku. Najpierw ci pierwsi zatrzymali mężczyznę, u którego znaleziono kilogram amfetaminy i około 200 gramów innych narkotyków, a później ich koledzy z Gdańska zatrzymali kolejnego podejrzanego, który trzymał w mieszkaniu 250 gramów marihuany.

Policjanci z gdyńskiej komendy od dłuższego czasu podejrzewali, że 29-latek, który sprowadził się do Gdyni z Kościerzyny, może handlować narkotykami. Mężczyzna przez jakiś czas unikał jednak wpadki i nie było podstaw, aby go zatrzymać. W piątek wieczorem policjanci dowiedzieli się jednak, że ma on przy sobie narkotyki i - pod pretekstem kontroli drogowej - zatrzymali jego samochód na jednej z ulic Redłowa.

W trakcie przeszukania auta znaleziono kilkanaście gramów białego proszku. Po sprawdzeniu substancji w testerze narkotykowym okazało się, że to amfetamina. Chwilę później policjanci przeszukali też wynajmowane przez 29-latka mieszkanie. Zabezpieczono tam blisko kilogram amfetaminy.

Na tym jednak nie koniec. W całym mieszkaniu poukrywane były woreczki foliowe z innymi narkotykami - zarówno marihuaną, jak i heroiną. Łącznie znaleziono aż 200 gramów innych narkotyków. Wszystkie znalezione w mieszkaniu substancje trafiły już do biegłego, który ostatecznie ustali ich skład.

- Zatrzymany 29-letni mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu trafił na dwa miesiące do aresztu. Funkcjonariusze sprawdzają, czy na koncie zatrzymanego nie ma innych przestępstw o charakterze narkotykowym oraz ustalają pochodzenie środków odurzających oraz to, jakie było ich przeznaczenie - mówi Krzysztof Kuśmierczyk z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

Wydział narkotykowy zatrzymywał także w Gdańsku

W długi weekend doszło także do zatrzymania 44-latka z Gdańska, który również może być zamieszany w handel narkotykami. Kryminalni ustalili, że może on posiadać znaczną ilość środków odurzających. Mężczyznę zatrzymano na Przymorzu, przed blokiem, w którym mieszka.

Policjanci, razem z zatrzymanym, a także z psem wyspecjalizowanym w szukaniu narkotyków, odwiedzili mieszkanie 44-latka. Znaleźli tam około 250 gramów marihuany oraz 4 gramy kokainy, a także dwie wagi elektroniczne.

- Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu, a zabezpieczone środki odurzające zostały przekazane do badań laboratoryjnych. W niedzielę 44-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, a sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy - mówi Aleksandra Siewert z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Szałwia Wieszcza

Zanim Salvia ukazala mi swoje wdzieki, musialem sie kilkakrotnie do niej przymierzyc. Wlasciwie okolo 70% jej konsumentow odczulo prawdziwa moc dopiero za drugim razem lub jeszcze pozniej. Pierwszy raz nie byl wiec dla mnie niczym nadzwyczajnym - troche poddenerwowany i podekscytowany niezbyt pewnie wciagalem dym z suszonych lisci, robiac przerwy pomiedzy poszczegolnymi zaciagnieciami i uzywajac zwyklej zapalniczki w zwyklej lufce, co okazalo sie niedostateczne do waporyzacji.

  • 4-HO-MET

Poniższy tekst jest fikcją literacką.

15maj, 2010rok. Na ten dzień zaplanowane zostało pożegnanie z psychodelikami.

Pożegnanie w postaci sympatycznego 4-ho-met na łonie natury

Wszystko się kiedyś kończy, choć wiadomo, to zabawa, kreacja. Także zabawa trwa, jednak odstępuje od substancji na czas nieokreślony. Może dożywotnio :) Nigdy nie mów nigdy ;)

a teraz co nieco o przebiegu owej zacnej soboty :

Set & Setting : Park, las, samochód... chyba miasto

Substancja : 30mg 4-Ho-Met + imao

  • Dekstrometorfan
  • Katastrofa

Świetny humor, duże oczekiwania przy jednoczesnej świadomości, że nie wolno się nastawiać, bo i tak będzie niespodzianka

Jeb. Trzaskam drzwiami samochodu. Zostawiam biało-pomarańczowego grata przed domem i biegnę ucieszony do swego pokoju z dwoma opakowaniami legalnych narkotyków. Ahoj kurwa przygodo! Skonsumuję te cukiereczki, hehe, a potem to już niech się dzieje, co ma się dziać! No, może nie do końca- jakiś tam zarys przyszłości kłębi mi się w chorej bani.

  • Pozytywne przeżycie
  • Tramadol

Substancja: Tramadol w formie tabletek Zaldiar Retard

 

Sposób przyjęcia: Przyjęcie doustne (p.o), 5 tabletek rozgryzłem a 5 połknąłem w 

całości

 

Doświadczenie: Alkohol,Nikotyna,THC,Psylocybina,LSA,Mistrycyna,Tramadol,

Oksykodon,Fentanyl,Kodeina,DXM,Efedryna i różne etnobotaniczne rośliny.

 

Ilość i przygotowanie: 375mg na 1 raz....5 tabletek rozgryzionych po 20 minutach kolejne 5 w całości

Dane: waga-63kg wzrost-174cm wiek-18lat