REKLAMA
Głos Szczeciński

Pięć lat więzienia za masowe zatrucie dopalaczami w Trzebiatowie.

Z ustaleń śledztwa wynika, że sprawcy w wieku od 24 do 32 lat działali na terenie Szczecina, Międzychodu i innych miejscowości w Polsce, w okresie od września do listopada 2015 r.

Dziś rano, w Sądzie Rejonowym w Stargardzie, zapadł wyrok skazujący 20-letniego Wojciecha K. ze Stargardu. Oskarżony był o posiadanie i wprowadzanie do obiegu znacznych ilości narkotyków. Karze poddał się dobrowolnie.

Szczecińska drogówka zatrzymała 26-latka, który pod wpływem marihuany jeździł w kółko po rondzie.
Pięć zarzutów usłyszał od policji młody mieszkaniec Stargardu Szczecińskiego, który pod wpływem alkoholu i narkotyków rozrabiał z kolegami pod sklepem. Podejrzany jest między innymi o zastraszanie policjantów wpływami swojego ojca, który jest jednym z szefów miejscowej prokuratury.
Ponad 900 nietrzeźwych cyklistów zatrzymali policjanci na drogach województwa zachodniopomorskiego od początku czerwca - informuje "Głos Szczeciński".
Szczecińskie uczelnie chcą pomagać studentom uzależnionymi od narkotyków i alkoholu. Ulotki i dyskusje o uzależnieniach, pomoc wolontariuszy i terapeutów dla studentów to propozycje, jakie padły na wczorajszym spotkaniu w Urzędzie Wojewódzkim
Wielu żołnierzy pełniących służbę w Iraku przed wyjazdem na patrol przyjmuje działkę. Prawda, czy fałsz? Faktem jest, że powracający do kraju żołnierze poddawani są testom antynarkotykowym.
Narkomani dewastują uprawy działkowców...
Do tej pory nie zgłosił się nikt z autorów dramatycznego listu w sprawie zmuszania dzieci do handlu i zażywania narkotyków. Policja przyznaje, że niektóre wymienione w nim nazwiska dilerów są im już dobrze znane.
"Nasze dzieci handlują narkotykami i same je biorą. Są do tego zmuszane. Pomóżcie nam!"; - to fragment anonimowego listu, który wczoraj trafił do policji, prokuratury, urzędu miasta i dziennikarzy.
Policja zatrzymała dwie osoby, które handlowały morfiną. Przestępcy kradli narkotyk chorej na raka krewnej.
Za prowadzenie samochodu pod wpływem narkotyków grozi taka sama kara, jak za kierowanie pojazdem po spożyciu alkoholu - do dwóch lat więzienia i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów
Nietypowy apel wystosowali szczecińscy policjanci z Sekcji Narkotykowej Komendy Miejskiej. Proszą oni o pomoc internautów
NFZ nie chce finansować kupna metadonu, stosowanego w leczeniu narkomanów. Z tego jedynego w województwie zachodniopomorskim programu korzysta 70 osób, które dzięki niemu pracują i wychowują dzieci
W czwartek policja w Choszcznie zakończyła trwającą kilka dni akcję, która doprowadziła do zatrzymania 6 młodych mężczyzn podejrzanych o posiadanie i rozprowadzanie narkotyków. Skonfiskowano kolosalne ilości - nawet 0.5 grama!
...znowu 0.1 grama?
Piją alkohol i handlują narkotykami kradnąc wszystko co się da...
Dla blisko dziesięciu uczniów drugiej klasy widuchowskiego gimnazjum biwak zamiast trwać trzy dni, skończył się zaledwie po paru godzinach. Pijane dzieci prosto z biwaku zostały odwiezione do domów
Stereotyp obdartego ćpuna żebrzącego na ulicy o datek dawno już stracił na aktualności. Dzisiaj liczba narkomanów i miejsc, w których narkotyki występują, stale rośnie
Kamieńska prokuratura oskarżyła 20-letniego Jacka K. o sprzedaż narkotyku nieletniej osobie
21-letni Paweł W. ze Świebodzina stanie przed sądem oskarżony o posiadanie narkotyków. Policjanci znaleźli przy nim dwie tabletki extasy.
Policjanci ustalają skąd dwaj nieletni szczecinianie mieli morfinę, po zażyciu której trafili do szpitala.
Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei i Straży Granicznej z czterema psami sprawdzali przesyłki kurierskie przyjeżdżające wczoraj do Szczecina. Szukano narkotyków i materiałów wybuchowych.
Dokładnie tyle narkotyku znaleźli policjanci z komendy powiatowej w mieszkaniu 20-letniego Jacka B. przy ulicy Basztowej w Kamieniu. Narkotyk trafił do depozytu, a właściciel za kratki.
Zajawki z NeuroGroove
 • Efedryna

Siema!

 • Amfetamina
 • Dekstrometorfan
 • Etanol (alkohol)
 • Inne
 • Kodeina
 • Kofeina
 • Marihuana
 • Mieszanki "ziołowe"
 • Tabaka
 • Tytoń
 • Uzależnienie

Brak motywacji do czegokolwiek. Moment w którym nic już nie cieszy, nic nie ma sensu. Liczy się tylko zdobycie narkotyku, jaranie go w spokoju.

Dziś postanowiłam rzucić to gówno. Zerwałam z moim chlopakiem A. To on mi pierwszą lufe podał, pokazał cały ten narkotykowy świat. 

 • Dekstrometorfan
 • Tripraport

Lekkie zmęczenie, ale i ekscytacja po okresie renowacji komórek mózgowych. Kilku domowników obecnych, ale nie wchodzili mi do pokoju.

DXM- Tak, czy nie?

 • GBL (gamma-Butyrolakton)
 • Metoksetamina
 • Tripraport

Miejsce: Pokój w domku, trawnik przed domem i trasa do sklepu. Kwiecień 2011, noc. Start o 22:30. Nastrój: Jak najbardziej pozytywny. Cele: Odpalić statek kosmiczny i pozwiedzać pobliskie planety, a może i inne gwiazdy tej galaktyki.

WSTĘP
Ogólnie miał to być zwykły "odpoczynkowy" piątek. Przybycie moich dwóch przyjaciół było lekką niespodzianką, niemniej przybyli, kazali mi przygotować skafander kosmonauty, jeden z nich rzucił na stół 250 mg metoxyketaminy, podzieliliśmy i postanowiliśmy wyruszyć w kosmos. 

Nie jadłem wcześniej ketaminy, ten środek ponoć jest analogiem. Wszystkie 'T+' podane poniżej są przybliżone, naprawdę ciężko ogarnąć upływ czasu na tym środku, 10 minut potrafi trwać 10 lat, a chwilę później 2 godziny mijają w minutę. 

T - 0 (22:30)

randomness