REKLAMA
Znaleziono laboratorium narkotyków w Szczecinie

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego zlikwidowali na Prawobrzeżu linię produkcyjną amfetaminy i zatrzymali 65-letniego Joanisa P. podejrzewanego o jej produkcję. W jego mieszkaniu odnaleziono również kilogram narkotyku o wartości około 60 tys. złotych.

a.

Kategorie

Źródło

mmszczecin.pl

Odsłony

1422
Policjanci z Centralnego Biura Śledczego zlikwidowali na Prawobrzeżu linię produkcyjną amfetaminy i zatrzymali 65-letniego Joanisa P. podejrzewanego o jej produkcję. W jego mieszkaniu odnaleziono również kilogram narkotyku o wartości około 60 tys. złotych. [G2:1093 class=left] Mężczyzna został zatrzymany w weekend, kiedy opuszczał mieszkanie. W bloku wielorodzinnym znajdowało się małe laboratorium metaamfetaminy, które miesięcznie mogło wyprodukować nawet 15 kilogramów narkotyków. - Znaleźliśmy również ponad kilogram gotowego narkotyku o czarnorynkowej wartości około 60 tys zł. A także składniki i związki chemiczne służące do wyrobu narkotyków oraz prasę do wytwarzania tabletek extasy - informują policjanci. Jak podkreślają policjanci, produkcja narkotyków oraz stosowane do ich wytworzenia związki chemiczne, wydzielające trujące opary, stwarzały zagrożenie dla zdrowia i życia mieszkańców budynku. Na wniosek Wydziału ds. Przestępczości Zorganizowanej, nadzorującej śledztwo, wobec zatrzymanego Joanisa P. nałożono tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Grozi mu do 15 lat więzienia. Sprawa ma charakter rozwojowy. [ Zdjęcie ładnie obrazuje metodę opisana w arykule: Zrób sobie spida... - redakcja H. ]

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

LeszekMiller (niezweryfikowany)
No proszę, znowu nasz PAP liczy jak mu się chce 1 kg = 60 000 złotych, a dzisiaj w radiu 12 kg + 20 000 [chyba] tabletek ekstazy to było marne pół miliona. Czyżby pora wymienić kalkulatory ? A może to jakieś zniżki po znajomości ?
fastnick1oo (niezweryfikowany)
Ojj noo... Ludzie muszą się przestraszyć liczb, bo wiesz, 60'000 to ciężko policzyć na palcach jednej ręki, a czy dodadzą 40'000, czy 10'000 to już mało istotne. ;) Choć z drugiej strony... to może zachęcać grupy przestępcze do takiego niecnego procederu. ;D I będzie więcej.
Anonim (niezweryfikowany)
Kazdy kto choć troche czai temat, wie ze takie kilo od chemika to nie więcej niż 5 tyś !!!
Przeciez wiadomo ze oni ZAWSZE podaja czarnorynkowa wartosc narkotyku , ale nei wartosc hurtowa tylko detaliczna. czyli 40zl za gram to ten kilo by wyszedl 40tys Zlotych , plus dobrze doliczyli ze kazdy diler dorzuca gowna zeby zarobic wiecej to wlasnie 60tysiecy to jest bardzo dobrze wyliczona cena.
Zajawki z NeuroGroove

???

  • Dekstrometorfan


  • Marihuana
  • Mefedron
  • Pierwszy raz

Warszawa. Sobota. Klub. Impreza. Gwiazda z zagrani... chuj z nią. Mefedron. 

21:45 - zamawiam Ubera pod hotel, czekamy, lekka pizgawa, ale humory dopisują, czekaliśmy dość długo na ten wieczór

22:05 - zbliżamy się w okolice klubu, wysiadamy jakieś 200m od niego. W trakcie drogi wyciągam blanta. Żwawym krokiem kierujemy sie w strone miejsca docelowego. Kurwa. Za szybko. Kolonia stop. "Możemy na chwile usiąść?". Dokończyłem co miałem, przepaliłem mentolowym papierosem, lecimy. Dosłownie. Przynajmniej ja.

  • InneSubstancja: Wild dagga ( lion's tail )Dagge paliłem wiele razy, ale w sumie tylko 2 razy udało mi się upalić tak, aby poczuć coś konkretniejszego. Oba te razy były po uwczesnym przypaleniu maryhuany. Paliłem zawsze same wysuszone kwiatki z lufki ( kręcenie batów z tego nie zdaje egzaminu ).


  • Bieluń dziędzierzawa