Znaleziono laboratorium narkotyków w Szczecinie

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego zlikwidowali na Prawobrzeżu linię produkcyjną amfetaminy i zatrzymali 65-letniego Joanisa P. podejrzewanego o jej produkcję. W jego mieszkaniu odnaleziono również kilogram narkotyku o wartości około 60 tys. złotych.

a.

Kategorie

Źródło

mmszczecin.pl

Odsłony

1446
Policjanci z Centralnego Biura Śledczego zlikwidowali na Prawobrzeżu linię produkcyjną amfetaminy i zatrzymali 65-letniego Joanisa P. podejrzewanego o jej produkcję. W jego mieszkaniu odnaleziono również kilogram narkotyku o wartości około 60 tys. złotych. [G2:1093 class=left] Mężczyzna został zatrzymany w weekend, kiedy opuszczał mieszkanie. W bloku wielorodzinnym znajdowało się małe laboratorium metaamfetaminy, które miesięcznie mogło wyprodukować nawet 15 kilogramów narkotyków. - Znaleźliśmy również ponad kilogram gotowego narkotyku o czarnorynkowej wartości około 60 tys zł. A także składniki i związki chemiczne służące do wyrobu narkotyków oraz prasę do wytwarzania tabletek extasy - informują policjanci. Jak podkreślają policjanci, produkcja narkotyków oraz stosowane do ich wytworzenia związki chemiczne, wydzielające trujące opary, stwarzały zagrożenie dla zdrowia i życia mieszkańców budynku. Na wniosek Wydziału ds. Przestępczości Zorganizowanej, nadzorującej śledztwo, wobec zatrzymanego Joanisa P. nałożono tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Grozi mu do 15 lat więzienia. Sprawa ma charakter rozwojowy. [ Zdjęcie ładnie obrazuje metodę opisana w arykule: Zrób sobie spida... - redakcja H. ]

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

LeszekMiller (niezweryfikowany)
No proszę, znowu nasz PAP liczy jak mu się chce 1 kg = 60 000 złotych, a dzisiaj w radiu 12 kg + 20 000 [chyba] tabletek ekstazy to było marne pół miliona. Czyżby pora wymienić kalkulatory ? A może to jakieś zniżki po znajomości ?
fastnick1oo (niezweryfikowany)
Ojj noo... Ludzie muszą się przestraszyć liczb, bo wiesz, 60'000 to ciężko policzyć na palcach jednej ręki, a czy dodadzą 40'000, czy 10'000 to już mało istotne. ;) Choć z drugiej strony... to może zachęcać grupy przestępcze do takiego niecnego procederu. ;D I będzie więcej.
Anonim (niezweryfikowany)
Kazdy kto choć troche czai temat, wie ze takie kilo od chemika to nie więcej niż 5 tyś !!!
Przeciez wiadomo ze oni ZAWSZE podaja czarnorynkowa wartosc narkotyku , ale nei wartosc hurtowa tylko detaliczna. czyli 40zl za gram to ten kilo by wyszedl 40tys Zlotych , plus dobrze doliczyli ze kazdy diler dorzuca gowna zeby zarobic wiecej to wlasnie 60tysiecy to jest bardzo dobrze wyliczona cena.
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne
  • Retrospekcja

Około 4 rano wypiłem na sen słabą herbatę z Mulungu. Wstałem o 12 i zjadłem trochę wołowiny i ryżu co może spowolnić i/lub osłabić działanie.

T=13:55

 

T+0min

Sampla 250mg dzielę na dwie równe kreski, jedną z nich na pół, odmierzoną porcję wrzucam do szklanki, zalewam wodą, piję i popijam przygotowanym wcześniej napojem. Smak gorzko-kwaśny inny niż 2C-B. Mam nadzieję, że Mulungu nie wpłynie za bardzo na trip - w internecie nie ma zbyt wielu informacji na temat interakcji z psychodelikami. 

T+27min

  • Etanol (alkohol)
  • LSD-25
  • Tripraport

Luźny wiosenny dzień na łonie natury

Siódma rano. Na przystanku kolejowym wycyckujemy ze starym ziomkiem po połówce kartona. Nie mogę doszukać się żadnego smaku więc konkluduje że może w końcu trafił się nam kwas. Wspinamy się na okoliczne wzgórze - w międzyczasie porywisty wiatr nawiewa chmury, które zasłaniają całe niebo. Siedzimy na wzgórzu - gadka szmatka - śmiechawka. TO jest DOBRE - tak jak mówił "sprzedawca". Złocista energia rozgrzewa moje ciało - lekko pobudza i wprawia w doskonały nastrój. Mija pół godziny. Ponieważ dawka śmierdzi mi malizną - myślę tylko o tym, żeby dorzucić.

  • Metoksetamina
  • Pierwszy raz

set: nastawienie pozytywne Setting: zamknięty pokój, przez cały czas dobywająca się muzyka z komputera

Rzecz działa się prawie 2 lata temu, czytałam na jakiejś stronie, że trip trwa krótko, ok. 2 godziny, więc postanowiłam wziąć w dzień, gdy rodzice byli w domu. Wiedziałam, że w czasie 2 godzin nie odwiedzą mnie w pokoju .

Dopiero po tripie dowiedziałam sie, że ten ktoś musiał kłamać albo nigdy nie brał methoksetaminy, gdyż u mnie trip trwał ok. 7 godzin, co skończyło się przyłapaniem przez rodziców. No ale teraz nie o tym.

  • Dekstrometorfan
  • Metoksetamina
  • Miks

Chawir, wolny dzień, własny pokój, 85 kg mnie, 65 mg metoksy, łóżko i słuchawki.

Ostatnio nastąpił mój drugi raz z substancją daną nam dzięki wysiłkowi Hamiltona Morrisa. Tym razem poszedł mix - 65 mg metoksy ze 120 mg DXM + browarek. Więcej nie chciałem, to metoksa miała rozdawać karty przy tym psychostoliku. Poprzednim razem wciągałem 60 mg i było skromniutko, teraz załadowałem te 65 pod jęzor. 

randomness