Amfa w lodówce, amfa w słoiczkach po dziecięcym papu...

Osoby dramatów: 21- i 26-latek z lubelskiego (21+450 gramów) i 46-latek z zachodniopomorskiego (40 gramów)

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Radio Lublin/DaCh
Onet Wiadomości/sp

Odsłony

345

21-latek z gminy Radzyń Podlaski miał przy sobie 21 gramów substancji, jak się później okazało zakupionych od drugiego zatrzymanego. U 26-latka w mieszkaniu było 450 gramów amfetaminy.

26-latek obędzie odpowiadał za posiadanie znacznych ilości narkotyków i udzielanie ich innym. Mężczyzna już usłyszał zarzuty i dzisiaj doprowadzony zostanie do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztu.

Wobec 21-latka z gminy Radzyń Podlaski prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Teraz o dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd. Posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

(Radio Lublin)

***

Zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków usłyszał wczoraj 46-letni mieszkaniec Koszalina. Funkcjonariusze odkryli prawie 40 gramów amfetaminy ukrytych w lodówce jego mieszkania. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności - informuje zachodniopomorska policja.

W ramach prowadzony czynności policjanci dotarli do 46-latka z Koszalina. W trakcie przeszukania mieszkania funkcjonariusze w lodówce odkryli znaczną ilość narkotyków. Mężczyzna schował tam prawie 40 gramów białego proszku, który policjanci zabezpieczyli. Po badaniach okazało się, że jest to amfetamina.

Mężczyzna został zatrzymany. 46-latek usłyszał już zarzuty. Został wobec niego zastosowany również policyjny dozór. Dilerowi grozi do 10 lat aresztu - czytamy na www.zachodniopomorska.policja.gov.pl.

(Onet Wiadomości)

Oceń treść:

Average: 7 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

wewnętrzna silna potrzeba odbycia tego tripa, coś mi mówiło, że właśnie teraz jest ten czas grzyby zjedzone w domu

 

 

Przygotowałam lemon tek z 4 gramów grzybów.

Zapaliłam lampki ledowe przy łóżku, włączyłam muzykę, przygotowałam wszystko czego mogę potrzebować w trakcie tripa. Wiedziałam, że to jest dobry moment. Czułam wewnętrznie, że potrzebuję tego tripa, że przyniesie mi on coś dobrego, że czegoś mnie nauczy, że pokaże coś o czym nawet nie śniłam. Nie pomyliłam się….

 

Równo o 22:00 wypiłam wywar z magicznych grzybów, założyłam słuchawki na uszy i czekam.

  • Szałwia Wieszcza

Autor: nautic

Substancja.: 0.5g susz i 0.8g ekstrakt x5 Salvia Divinorum

Wiek: 21 lat

  • Grzyby halucynogenne

Otoz jakies cztery miesiace wczesniej czesto zagladalem na ta strone aby sie dowiedziec o psyloscybkach w celach oczywistych;] uparlem sie bardzo i znalazlem te male diabelki bylo ich z pietnascie cieszylem sie nie ziemsko ze je mam pelen w uczuciu szcescia i radosci zjadlem je ok 22 w domu. gdzies tak pol godziny po tym przyszla matka i zaczela mowic jaki ze mnie len ze ze szkola do dupy i takie pierdoly - jak to matka;].

randomness