Za fotografię z "trawką" odpowie jak za uprawę

Zdjęcie na tle trzech potężnych okazów marihuany, zamieszczone jako tło ekranu telefonu komórkowego, stało się dla studenta uniwersytetu w Syrakuzach na Sycylii przyczyną poważnych problemów. Odpowie za uprawę narkotyków.

Koka

Kategorie

Źródło

onet.pl

Odsłony

960
Zdjęcie na tle trzech potężnych okazów marihuany, zamieszczone jako tło ekranu telefonu komórkowego, stało się dla studenta uniwersytetu w Syrakuzach na Sycylii przyczyną poważnych problemów. Odpowie za uprawę narkotyków. Telefon znajdował się w plecaku, który znalazł starszy mężczyzna. Zgubę zaniósł na posterunek karabinierów. Ci zaś, usiłując ustalić, do kogo należy plecak, zainteresowali się komórką. Po jej włączeniu zobaczyli na ekranie zdjęcie młodego mężczyzny, dumnie wypinającego tors na tle liści marihuany. Gdy wezwali właściciela plecaka, by mu go oddać, zaprosili go najpierw na przesłuchanie. Student zaprowadził karabinierów do miejsca, w którym uprawiał marihuanę o wysokości dwóch metrów. Teraz odpowie za to przed sądem.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

AndyPSV (niezweryfikowany)
debil
Anomim (niezweryfikowany)
Od razu debil... nie wiadmomo w jaki sposob go przesluchali... Moze nie mial wyjscia.
Anonim (niezweryfikowany)
Debil bo chcial szpanowac 2 metrowymi konopiami.
jd (niezweryfikowany)
kurde chyba sie uczycie pisania naglowkow z onetu czy inszego szmatlawca. "Za fotografię z "trawką" odpowie jak za uprawę" g. prawda; odpowie za uprawe jak za uprawe.
Anonim (niezweryfikowany)
to fakt - debil
Anonim (niezweryfikowany)
to fakt - debil
Anonim (niezweryfikowany)
Co Wy się nim kurwa przejmujecie? Przeceiż to zachód! Pewnie dostał za to mandat 100 Euro i reprymendę od policjanta (by na następny raz się lepiej kitrał ;), a jak gość był w porządku to pewnie mu cosjeszcze zostawił...
SJ (niezweryfikowany)
Bo, sycylia to nie taki zachód az hehe
big Boy (niezweryfikowany)
co za idiota o_O jak mozna sie tak zblaznic i powiedziec: tak to moje krzaki, hoduje je w ogrodku- chcecie zobaczyc?nawet jakby mialy ze 40metrow to siedzac cicho moglby je przynajmniej zapalic;]
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-I

22:30

Wciągnąłem do nosa około 5mg 2C-I. Dawka mała, ale ten sposób działa 2x silniej niż doustne podanie, a niektórzy są zadziwiająco wrażliwi na 2C-I, więc wolałem nie ryzykować z całymi 20mg doustnie.


Po około 5 minutach nos zaczął strasznie piec. To zupełnie coś innego niż przy podaniu doustnym, fenetyloaminy nie są chyba przeznaczone do takiej absorbcji.

22:45

  • Miks
  • Pregabalina
  • Tianeptyna

Pokój, łóżko, fotel od komputera, rozmowa przez telefon

Pregabalina przyjęta w dawce 2,7 g o godz. 09:40
Tianeptyna w dawce 250 mg przyjęta o godz. 11:45
Pacjent w bardzo dobrym nastroju, zaraz idzie włączyć sobie muzykę
celtycką, ponieważ uważa że Enya to najlepsza toważyszka to chillowania.
Caribbean blue, odtwarzane na loop...
12:01 - pacjent twierdzi, że się rozpływa i mizia kota, przy okazji
mruczy jak on, confortably numb.
Pacjent co jakiś czas albo wychodzi na fajka, albo pali e-fajka.
@demis położył sobie poduszkę pod głowę i leży na łóżku sklepany i

  • Dekstrometorfan
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

własny pokój, czwartek w nocy, ciekawość pobudzona legendami

TripRaport napisany 12 kwietnia 2007, 19:04 na starym NG na forum Hajpa, przeniesony w zasadzie bez zmian. Dziś pewnie napisałbym go trochę inaczej, ale jako dokument archiwalny niechaj takim pozostanie.

Enjoy:)

***

  • Metoksetamina
  • Pierwszy raz

Dobre nastawienie, samotność w pokoju, chęć zobaczenia nieznanego, muzyka, ciemność.

23:30

Po powrocie z pracy szybko wskakuję do wanny, porządkuję pokój, tworzę atmosferę po przez zasunięcie rolet, zamykam drzwi, włączam komputer, sadowię się w łożku i przygotowywuję ściężkę piękna.

Wysypuję zawartość na książkę, kartką bankomatową układam piękną kreskę. Zastanawiam się, jak to będzie, w końcu pierwszy raz, A wspomina każdy swój lot pozytywnie, relaks występuję u niej zawsze jako temat przewodni.

Dobra, wciągam. Przyjemnie piecze, czuję mięte. Chowam się pod kołdrę, gaszę światło, wyłączam telefon i odpalam ścieżkę dźwiękową na youtubie.