Za fotografię z "trawką" odpowie jak za uprawę

Zdjęcie na tle trzech potężnych okazów marihuany, zamieszczone jako tło ekranu telefonu komórkowego, stało się dla studenta uniwersytetu w Syrakuzach na Sycylii przyczyną poważnych problemów. Odpowie za uprawę narkotyków.

Koka

Kategorie

Źródło

onet.pl

Odsłony

963
Zdjęcie na tle trzech potężnych okazów marihuany, zamieszczone jako tło ekranu telefonu komórkowego, stało się dla studenta uniwersytetu w Syrakuzach na Sycylii przyczyną poważnych problemów. Odpowie za uprawę narkotyków. Telefon znajdował się w plecaku, który znalazł starszy mężczyzna. Zgubę zaniósł na posterunek karabinierów. Ci zaś, usiłując ustalić, do kogo należy plecak, zainteresowali się komórką. Po jej włączeniu zobaczyli na ekranie zdjęcie młodego mężczyzny, dumnie wypinającego tors na tle liści marihuany. Gdy wezwali właściciela plecaka, by mu go oddać, zaprosili go najpierw na przesłuchanie. Student zaprowadził karabinierów do miejsca, w którym uprawiał marihuanę o wysokości dwóch metrów. Teraz odpowie za to przed sądem.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

AndyPSV (niezweryfikowany)
debil
Anomim (niezweryfikowany)
Od razu debil... nie wiadmomo w jaki sposob go przesluchali... Moze nie mial wyjscia.
Anonim (niezweryfikowany)
Debil bo chcial szpanowac 2 metrowymi konopiami.
jd (niezweryfikowany)
kurde chyba sie uczycie pisania naglowkow z onetu czy inszego szmatlawca. "Za fotografię z "trawką" odpowie jak za uprawę" g. prawda; odpowie za uprawe jak za uprawe.
Anonim (niezweryfikowany)
to fakt - debil
Anonim (niezweryfikowany)
to fakt - debil
Anonim (niezweryfikowany)
Co Wy się nim kurwa przejmujecie? Przeceiż to zachód! Pewnie dostał za to mandat 100 Euro i reprymendę od policjanta (by na następny raz się lepiej kitrał ;), a jak gość był w porządku to pewnie mu cosjeszcze zostawił...
SJ (niezweryfikowany)
Bo, sycylia to nie taki zachód az hehe
big Boy (niezweryfikowany)
co za idiota o_O jak mozna sie tak zblaznic i powiedziec: tak to moje krzaki, hoduje je w ogrodku- chcecie zobaczyc?nawet jakby mialy ze 40metrow to siedzac cicho moglby je przynajmniej zapalic;]
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne


Łysiczka Lancetowata


enteoczekolada nadziewana mielonymi grzybkami w ilości ok 60-80 szt.


(dostawca przywiózł materiał pokruszony dlatego tródno dokładnie określić ilość ;)


miałem zaszczyt próbować grzybków wcześniej, zmieniły mnie, pokazały coś...

teraz zrozumiałem co to było, zrozumiałem bo czas był odpowiedni.


-------


set&settings:


6 dzień 3 miesiąca, 6 marca 2004, sobotni wieczór, pełnia, rok przestępny, dziwna data...

  • Kodeina
  • Pierwszy raz

Marcowy wieczór, zmęczony kolejnym dniem w szkole, ale nastrój jak najbardziej pozytywny. Chęć zrelaksowania się, chwili zapomnienia, ale i ciekawość co kryję się pod nazwą Thiocodin.

Z kupnem Thiocodinu były małe problemy, bo babeczka w aptece wyskoczyła z tekstem: "dla kogo?". Trochę zaskoczony powiedziałem, że dla mamy. Ona znowu "a co mamie jest?" na co ja, że nie mam pojęcia, kazała mi kupić to jestem. Coś tam pogadała, aby pamiętać o tym, że nie wolno wykorzystywać skutków ubocznych. Ładnego zonka miałem. Trochę mnie zamurowało i się nie odzywałem, tylko myślałem sobie "Czy ja kurwa wyglądam na ćpuna?!" W ostatecznośći wyszedłem  z apteki z paczką Thiocodinu w kieszeni i z uśmiechem na twarzy.

  • 25D-NBOMe
  • Pozytywne przeżycie

Nastawienie pozytywne, na raczej lajtowy trip w mieszkaniu.

Gdy okazało się, że tego dnia będę miał wolnych kilka godzin, dużo nie myśląć postanowiłem umilić sobie ten czas 25D-NBOMem. To był 3 raz z tą substancją, jednak całkowicie inny od poprzednich.

(Chronologia może być dość mocno pomieszana)

  • Dimenhydrynatrandomness