Przejęto dwie tony haszyszu koło Mediolanu

Dwie tony haszyszu skonfiskowali we wtorek celnicy w rejonie Mediolanu na północy Włoch. Wartość narkotyku, wykrytego na dwóch ciężarówkach z hiszpańską rejestracją, oszacowano na 10 mln euro.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1006

Haszysz był ukryty pod 22 tonami papryki. Śledztwo, które prowadzili celnicy z Monzy koło Mediolanu wraz z prokuraturami w Mediolanie, Bergamo i Pawii, doprowadziło do aresztowania pięciu osób. Zlikwidowano siatkę przemytniczą, w której działali Włosi, Hiszpanie i Marokańczycy.

Według celników, kierowcy ciężarówek, obaj dotąd nie notowani, jechali do hangaru pod Bergamo, gdzie mieli wyładować haszysz.

Narkotyk był schowany celowo pod ogromną ilością papryki, której zapach miał zmylić psy. Po akcji paprykę przekazano wspólnocie zajmującej się kuracją odwykową narkomanów.

Celnicy nie ujawnili, w jaki sposób wpadli na trop narkotyku.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • TramadolSpis tresci:  • DMT
  • Pierwszy raz

Pozytywne nastawienie. Pierwsza psychodeliczna podróż z oczekiwaniem na bardziej enteogeniczne klimaty. Miejsce tripu: Las. Osoby: Ja + jeden znajomy np. X.

W tym trip raporcie pomijam opis miejsca tripu i przeżyć X. Skupię się tylko na tym, czego sam doświadczyłem w podróży z DMT, choć tak naprawdę nie miałem pewności co było w kapsułkach i w jakiej ilości. Jednak doświadczenia opisane poniżej raczej potwierdzają, że to co się wydarzyło to zasługa DMT. Dzięki temu przeżyłem pierwszą w swoim życiu, a być może nie ostatnią psychodeliczną podróż.

  • Mefedron

Wiek: 20lat

Dawka: bliżej nieokreślona. ;p

Doświadczenie: alkohol, tytoń, konopie, DXM, kofeina, LSD, XTC, 2C-E

S&S: Pierwszy raz z mefedronem. Nieco mieszane uczucia. Z jednej strony byłem zmęczony i było sporo (jak na mnie) jarania w tamtym czasie, z drugiej strony nowa substancja, empatogen, szansa na pozytywne doświadczenie. Ostatecznie nakręciłem się na to drugie.

  • 3 4-DMMC
  • Problemy zdrowotne

Często po skończonym tripie z fajną substancją mam ochotę podzielić się swoimi przemyśleniami, na JEJ temat z innymi. Wtedy piszę trip raporty, które potem trafiają albo do moich przyjaciół albo do internetu. Tym razem ten tekst ma inny charakter:
1. Informacyjny.
2. Pokazujący niebezpieczeństwo wynikające z zażywania 3,4 DMMC.

Start.