Przejęto dwie tony haszyszu koło Mediolanu

Dwie tony haszyszu skonfiskowali we wtorek celnicy w rejonie Mediolanu na północy Włoch. Wartość narkotyku, wykrytego na dwóch ciężarówkach z hiszpańską rejestracją, oszacowano na 10 mln euro.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1006

Haszysz był ukryty pod 22 tonami papryki. Śledztwo, które prowadzili celnicy z Monzy koło Mediolanu wraz z prokuraturami w Mediolanie, Bergamo i Pawii, doprowadziło do aresztowania pięciu osób. Zlikwidowano siatkę przemytniczą, w której działali Włosi, Hiszpanie i Marokańczycy.

Według celników, kierowcy ciężarówek, obaj dotąd nie notowani, jechali do hangaru pod Bergamo, gdzie mieli wyładować haszysz.

Narkotyk był schowany celowo pod ogromną ilością papryki, której zapach miał zmylić psy. Po akcji paprykę przekazano wspólnocie zajmującej się kuracją odwykową narkomanów.

Celnicy nie ujawnili, w jaki sposób wpadli na trop narkotyku.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Kokaina

na początku zahaczmy o sprawy techniczne, będzie więc

króciutko o organizacji tego tekstu
:


część pierwsza pobieżnie opowie ci, co

to tak właściwie jest ta cała 'kokaina', skąd się wzięła i jak ją można

przyjmować.


w części drugiej znajdziesz dokładny opis

form w jakich ją można spotkać.


  • Ketamina
  • LSD-25
  • Przeżycie mistyczne

Dobry nastrój, ciekawość, puste mieszkanie w nocy, mistyczny klimat i muzyka

Wielokrotnie zabierałem się za pisanie tego raportu, mogło to być nawet kilkanaście razy, ale za każdym razem w końcu się poddawałem, usuwałem wszystko i wracałem do punktu wyjścia. Opisanie tego tripu w jakkolwiek spójny, nieimprowizowany sposób wydawało się niemożliwe już dzień po, dlatego ostatecznie decyduję się zamieścić wiadomości, które pisałem do znajomego bezpośrednio po „przebudzeniu się” z tripa, kiedy tylko jako tako odzyskałem świadomość tego kim jestem i gdzie się znajduję (po drobnych poprawkach).

  • LSD

To było siedem lat temu, dokładnie 1 sierpnia 1996. Takich dat nigdy się nie zapomina, takie dni pamięta się do końca dni na tym świecie, przynajmniej ja:)
Był słoneczny dzień, olimpiada w Atlancie i Hoffman do podjęcia z BABĄ NA ROWERZE - taki obrazek jak wiecie:) Było dwóch kumpli i trochę żetonów już na koncie. Jednak BABA NA ROWERZE z 1 sierpnia 1996 była najbardziej wyjątkową z bab! Przywieziona prosto z Amsterku aż kleiła się w łapach. Była świeżutka a jej oleistość napawała nadzieją niezłej jazdy...

  • Dekstrometorfan
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie
  • Tytoń

Bardzo pozytywne nastawienie, ciekawość z nutką strachu, ale również z dużą dozą optymizmu. Pokój oczyszczony, sam w mieszkaniu.

Witam. Jest to mój pierwszy TR, zatem z góry proszę o wyrozumiałość oraz oczywiście zapraszam do lektury!

Słowem wstępu:

randomness