22-letni diler z Gdyni chciał sprzedać narkotyki policjantom

Policjanci z Gdańska zatrzymali w Gdyni 22-latka związanego ze środowiskiem pseudokibiców, który chciał sprzedać narkotyki policjantom. Mężczyzna trafił na trzy miesiące do aresztu. Grozi mu do 10 lat więzienia.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVP.INFO/ km, mnie
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

96

Policjanci z Gdańska zatrzymali w Gdyni 22-latka związanego ze środowiskiem pseudokibiców, który chciał sprzedać narkotyki policjantom. Mężczyzna trafił na trzy miesiące do aresztu. Grozi mu do 10 lat więzienia.

W ubiegły weekend policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Pseudokibiców Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku prowadzili działania w Gdyni. Obserwowali 22-letniego gdynianina związanego ze środowiskiem pseudokibiców, którego podejrzewali o handel narkotykami.

– Mężczyzna, którego obserwowali, sam zaoferował funkcjonariuszom „produkt” – woreczek z zawartością suszu roślinnego, myląc ich ze swoimi klientami – oznajmiła oficer prasowa.

Dodała, że 22-latek, poinformowany, że ma do czynienia z policjantami, był zaskoczony i od razu przekazał im posiadane substancje.

Funkcjonariusze pojechali z mężczyzną do jego mieszkania, w którym zabezpieczyli worek z zawartością blisko 220 gramów marihuany, wagę elektroniczną, woreczki strunowe i gotówkę w kwocie blisko 2,3 tys. zł.

Na podstawie zebranych przez policjantów dowodów sąd na wniosek prokuratura aresztował podejrzanego mężczyznę na trzy miesiące. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Bieluń dziędzierzawa
  • Problemy zdrowotne

Zwykły dzień

[Info: notatki pochodzą z wątku Bieluń dziędzierzawa]

Autorką poniższego jest użytkowniczka matematyka:

Dalszy mój kolega chciał zjeść bieluń. Mówił mi: e, matematyka, chodź, zjedz bieluń ze mną, wiem gdzie rośnie. Odpowiedziałam mu: czyś ty się z chujem na łby pozamieniał? I odeszłam. A on zebrał bieluń. I zjadł.

  • Marihuana

* afgan + marjanna


* doswiadczenia prawie zero


* bylo 1g jednego jak i drugiego


* miejsce spozycia -> szkola

Ot taka moja przygoda

  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Bardzo dobry humor, przyjaźni ludzie.

Około godz. 11:00 łyknęliśmy z moim chłopakiem (K) po 30 tabletek acodinu. Mieliśmy zamiar zrelaksować się, leżąc, słuchając muzyki i rozmawiając. Jednak po jakichś 40 minutach, akurat wtedy, gdy DXM zaczynało działać, wpadł do nas kumpel (M) – totalnie zakręcony człowiek, etatowy osiedlowy leń, z którym można jednak konie kraść ;). Traf chciał, że akurat dzień wcześniej spróbował on pierwszy raz DXM – 450mg i spodobało mu się. Słyszał opowieści o efektach większych dawek i był ciekaw, ale bał się trochę eksperymentować sam.

  • Dekstrometorfan
  • Marihuana
  • Miks

Chciałem sprawdzić po raz drugi działanie mieszanki THC-DXM, aby potwierdzić poprzednie doznania. Pozytywne nastawienie, radość z czekającej mnie a la psych fazy. Sam w pokoju, w tle TV, dźwięki ulicy za oknem. Trochę chłodno ze względu na godzinę i poranny deszcz.

Witam, w tym raporcie opiszę połączenie THC i DXM. To drugi raz z tym miksem. Za pierwszym razem faza była bardzo specyficzna, działał w dużym stopniu na umysł. I to jest właśnie to, czego oczekują od DXM ;) Raport powstaje po 2 spotkaniu z tą mieszanką, bo chciałem potwierdzić wyniki z ostatniego razu. Takie małe badania xd.

-TXC-

randomness