Włochy: Zamówił figurki do szopki. Dostał paczkę z dziesięcioma kilogramami marihuany

Włoch zamówił przez internet figurki do szopki. Przesyłka została wysłana z Hiszpanii, jednak zamiast pasterzy było w niej dziesięć kilogramów narkotyków.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

cypr24.eu
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

32

Włoch zamówił przez internet figurki do szopki. Przesyłka została wysłana z Hiszpanii, jednak zamiast pasterzy było w niej dziesięć kilogramów narkotyków.

Mieszkaniec San Giorgio a Cremano na południu Włoch, niedaleko Neapolu, tuż po Bożym Narodzeniu chciał uzupełnić świąteczną szopkę. Brakowało mu pasterzy, jednak tłumy na jarmarku bożonarodzeniowym na San Gregorio Armeno w Neapolu zniechęciły go do stacjonarnych zakupów. Postanowił więc zakupić brakujące figurki w internecie.

Mężczyzna nie chciał przepłacać, dlatego szukał czegoś taniego. W końcu natknął się na ofertę z Hiszpanii w korzystnej cenie. Zamówił figurki rolnika przycinającego winorośl i jego syna z wiklinowym koszykiem.

Po kilku dniach do drzwi Włocha zapukał kurier. Przywiózł zaskakująco dużą paczkę. W środku zamiast figurek znajdowało się dziesięć kilogramów próżniowo zapakowanej marihuany.

Kolekcjoner figurek, najwyraźniej rozczarowany otrzymaną przesyłką, zadzwonił na numer 112 i w ciągu kilku minut zjawili się u niego karabinierzy, którzy skonfiskowali paczkę. Obecnie trwa postępowanie, które ma ustalić łańcuch handlu narkotykami, w który przypadkiem wplątał się amator szopek.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Mefedron
  • Pierwszy raz

niepokój, zaciekawienie. Głównie rynek, praca na dworze od osiemnastej do drugiej w środku zimy i dwóch znajomych

21:00.

Klasycznie z Mikołajem spotykam się na rynku z ulotkami, środek zimy więc jest cholernie zimno. Kolega już kosztował parę razy wężulków i miał lekkie ciśnienie. Spotykamy jego znajomego Krystiana, który jest uzależniony ale dogadujemy się na gram. Kacper zostaje i rozdaje ulotki, ja z Krystianem wyruszam w stronę Ksero24h na Stawowej.

21:30.

Zaniepokojony idę za Krystianem. Skręcamy w uliczke, Krystian puka w okienko i krzyczy: "MKĘ!" i wykłada dwa banknoty dwudziestozłotowe a w zamian dostaje woreczek z białym kryształem.

21:45

  • Marihuana
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Dom ziomka, jesienny dzień, dobry klimat, nuta w głośniku, nastrój jak zawsze pozytywny.

 

Siema, to mój pierwszy raport, więc na starcie chciałem powiedzieć że zdarza mi używać lokalnego slangu, jeśli jakikolwiek wyraz bądź fraza nie byłaby zrozumiała, piszcie w komentarzach a wszystko wyjaśnię ;)

  • Dekstrometorfan

nazwa substancji - Dekstrometorfan


dawka - 30 tabletek Acodinu 450mg, ważę 72kg czyli 6,25mg/kg


doświadczenie - mj, alkohol, XTC, kodeina, aviomarin


set & setting - chęć spróbowania czegoś nowego w domowym zaciszu pod opieką żony hehe
Wszystko zaczęło się oczywiście tu na hyperrealu. Po przeczytaniu paru raportów o DXM byłem zaskoczony jak ludzie opisują jazdy w połączeniu z muzyką. Pomyślałem, trzeba spróbować.


  • Bad trip
  • LSD-25

Set: stan psychiczny - stabilność psychiczna/emocjonalna raczej poniżej przeciętnej, nastrój - neutralny, myśli i oczekiwania - żadnych, kwas jak kwas, biorę fazę taką jaka jest. Setting: miejsce - mieszkanie przyjaciela, w którym czuję się na maxa komfortowo ludzie - grono najbliższych przyjaciół, z którymi przerobiłem dziesiątki kwasów i masę innych substancji eksperymentalnie.

Witam,

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że piszę ten badtrip raport głównie dla moich przyjaciół, bo nie podzieliłem się z z nimi jeszcze wrażeniami po tym tripie i chcę być z nimi otwarty, a w formie pisanej mogę zawrzeć o wiele więcej szczegółów niż w przypadku opowiedzenia im tego na poczekaniu.

randomness