REKLAMA
Włochy: Zlikwidowano szajkę przemytników kokainy i marihuany

Policja skonfiskowała 1300 kilogramów marihuany i ponad 100 kilogramów kokainy.

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl

Odsłony

2315

Policja włoska rozbiła we wtorek nad ranem szajkę, podejrzaną o przeszmuglowanie do Włoch kokainy i marihuany wartości dziesiątków milionów euro. Narkotyki pochodziły z Afryki Północnej, Ameryki Południowej i Hiszpanii.

W porcie La Spezia na północnym zachodzie Włoch aresztowano siedem osób, wkrótce zostaną aresztowane trzy dalsze - poinformował Girolamo Ascione z policji w La Spezia. Jeden z zatrzymanych jest Hiszpanem, pozostali to Włosi.

Przestępcy przerzucali narkotyki do Włoch, ukrywając je w materiałach budowlanych. Wśród członków szajki było kilku lokalnych biznesmenów.

Policja skonfiskowała 1300 kilogramów marihuany i ponad 100 kilogramów kokainy.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

meen! (niezweryfikowany)
no to chlopaki w la spezii maja teraz bibe! 1300 kilo ziolka to beda palic a palic, a koksik - 100 kg - wciagna chyba siebie nawzajem! ;d
Puchalski (niezweryfikowany)
wy szmaty weźcie ich wypuście i im to oddajcie <br>Koniec
Gorgoroth (niezweryfikowany)
1300 kg Ziela :D
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Marihuana
  • Miks

Chciałem sprawdzić po raz drugi działanie mieszanki THC-DXM, aby potwierdzić poprzednie doznania. Pozytywne nastawienie, radość z czekającej mnie a la psych fazy. Sam w pokoju, w tle TV, dźwięki ulicy za oknem. Trochę chłodno ze względu na godzinę i poranny deszcz.

Witam, w tym raporcie opiszę połączenie THC i DXM. To drugi raz z tym miksem. Za pierwszym razem faza była bardzo specyficzna, działał w dużym stopniu na umysł. I to jest właśnie to, czego oczekują od DXM ;) Raport powstaje po 2 spotkaniu z tą mieszanką, bo chciałem potwierdzić wyniki z ostatniego razu. Takie małe badania xd.

-TXC-

  • Kodeina
  • Marihuana
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Nastrój w ciągu dnia kiepski, ale nastawienie pozytywne, popołudnie w domu z muzyką.

"To chyba najpotworniejsze w ćpaniu, że można zrobić wszystko i wszystkim, po to tylko, by zaspokoić swoje własne potrzeby "

"Zamknięty krąg: czułem się źle, bo brałem i brałem, by nie czuć się źle."

Paweł Przecławski, Uciec śmierci.


  • Pridinol

Niedziela 15 luty 2004 ostani dzień przed końcem ferii:


  • LSD-25
  • Przeżycie mistyczne

                Wraz z nastaniem świtu postanowiliśmy zarzucić wspólnie trzy kartony, którymi dysponowaliśmy. Wraz z moim stałym towarzyszem pizdy, położyliśmy sobie na językach trochę mniej niż po półtorej kwadracika. Nasza koleżanka brała kwas po raz pierwszy z tego względu daliśmy jej niecałą połówkę.  Z braku innych alternatyw zaczęliśmy się rozciągać przed sporym wysiłkiem zarówno fizycznym jak i umysłowym. Pół godzinna rozgrzewka obudziła w nas elastyczność godną profesjonalnych akrobatów.

randomness