Wyrok za śmierć dziecka przez heroinę

Na kary czterech lat więzienia dla ojca oraz dwóch lat pozbawienia wolności w zawieszeniu dla matki skazał Sąd Rejonowy w Łodzi rodziców 1,5-rocznej Weroniki, która w sierpniu ubiegłego roku zmarła po zażyciu heroiny przechowywanej przez nich w domu. Narkotykami handlował ojciec dziewczynki.

Koka

Kategorie

Źródło

onet.pl

Odsłony

1018
Na kary czterech lat więzienia dla ojca oraz dwóch lat pozbawienia wolności w zawieszeniu dla matki skazał Sąd Rejonowy w Łodzi rodziców 1,5-rocznej Weroniki, która w sierpniu ubiegłego roku zmarła po zażyciu heroiny przechowywanej przez nich w domu. Narkotykami handlował ojciec dziewczynki. Prokuratura oskarżyła oboje rodziców o narażenie dwójki swoich dzieci - 1,5-rocznej Weroniki i drugiej - 3,5-letniej wówczas córki Andżeliki - na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia bądź ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Zarzucono im także nieumyślne spowodowania śmierci młodszej córki. Oskarżeni przyznali się do winy i dobrowolnie poddali karze. 28-letni ojciec dziecka Sylwester M., którego prokuratura oskarżyła także o handel narkotykami, został skazany na cztery lata więzienia, a 23-letnia matka dziewczynki Aneta H. - na dwa lata więzienia w zawieszeniu na pięć lat. Sąd zgodził się na jawność posiedzenia ze względu na "ważny interes społeczny". Według prokuratury rodzice posiadali w domu heroinę i przechowywali ją w miejscu niezabezpieczonym przed dziećmi. Prawdopodobnie podczas zabawy w domu młodsza z córek zażyła narkotyk. Wraz z rodzicami Weroniki za handel narkotykami skazany został także ich znajomy Artur M. On także dobrowolnie poddał się karze 2 lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na cztery lata. Wyrok nie jest prawomocny.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

proch (niezweryfikowany)
"Prawdopodobnie podczas zabawy w domu młodsza z córek zażyła narkotyk." __ jak? o.O btw dobrze, ze to tylko hera za jaranko pewnie udupili by ich na cale zycie ;q
ar (niezweryfikowany)
[quote=proch]"Prawdopodobnie podczas zabawy w domu młodsza z córek zażyła narkotyk." __ jak? o.O btw dobrze, ze to tylko hera za jaranko pewnie udupili by ich na cale zycie ;q[/quote] Szkoda ludzi. napewno nie handlował dla przyjemności tylko zeby utrzymać rodzine. szkoda człowieka, szkoda malutkiej. ale co zrobisz? życie. życie nie bajka.
Anonim (niezweryfikowany)
[quote=ar]] napewno nie handlował dla przyjemności tylko zeby utrzymać rodzine. szkoda człowieka, szkoda malutkiej. ale co zrobisz? życie. życie nie bajka. [/quote] ok, pewnie nie dla zabawy ani przyjemności, ale jednak powinien to robić z głową! jakby tak robił to by miał dwie córki i by sobie dalej dilował, a tak do pierdla i jeszcze sobie wyobraź z jakim ciężarem gość musi żyć teraz
ar (niezweryfikowany)
[quote=proch]"Prawdopodobnie podczas zabawy w domu młodsza z córek zażyła narkotyk." __ jak? o.O btw dobrze, ze to tylko hera za jaranko pewnie udupili by ich na cale zycie ;q[/quote] Szkoda ludzi. napewno nie handlował dla przyjemności tylko zeby utrzymać rodzine. szkoda człowieka, szkoda malutkiej. ale co zrobisz? życie. życie nie bajka.
Anonim (niezweryfikowany)
???
Anonim (niezweryfikowany)
Jakby zabila sie np. nozem przez przypadek to ciekawe czy tez by zostali oskarzeni o nieumyslne zabojstwo...
Pan (niezweryfikowany)
Tak, tak, biedny czlowiek. Na pewno dilowal, zeby utrzymac rodzine. Nie mial innego wyjscia... KUR?!?!?!?! Co ty pieprzysz czlowieku? Sprzedawal ludziom narkotyki, jego dziecko umarlo przez jego heroine... ale nieeee! to nie jego wina! Przeciez on musial, a to byl wypadek "przy pracy". Ludzie zastanowcie sie, bo chyba sam cpacie ta here i macie galaretke wisniowa zamiast mozgu.
Anonim (niezweryfikowany)
[quote=Anonim]Jakby zabila sie np. nozem przez przypadek to ciekawe czy tez by zostali oskarzeni o nieumyslne zabojstwo...[/quote] Tak...i nie o zabójstwo tylko nieumyślne spowodowanie śmierci prze zaniechanie jeżeli udowodniono by im to że niedopilnowali dziecka. "dilował żeby utrzymać rodzinę" no kurwa mać bez jaj już...zawsze można znaleźć legalną pracę...poza ttym dilował czy nie...to jest kwestia o którą można się kłócic czy powinien iść za to siedzieć. Ale to że dopuścił do tego że jedno z najgorszych gówien na rynku dostało się w ręce dziecka to na to nie znajduję wytłumaczenia
POLAKOV (niezweryfikowany)
A moze ci rodzice pokurwieni chcieli zrobic z coreczki poszkodowana zeby miec pieniadze za nia gdyby dostawala za to ze nie jest zdolna do samodzielnego zycia gdyby to sie nie wydalo ? bo watpie zeby sie wjebali przy okazji z tym jak by i tak ich nie posadzali o dil hera .bo mieli po prostu dzieci w pizdzie. kto trzymal by nakrotyki na takim poziomie , kto handlowal by hera ? majac dzieci.
Zajawki z NeuroGroove
  • Amfetamina


Substancja : Amfetamina

Ilość : Cały worek

Doznania : Niezłeeee ;)Mówiłem że opisze kiedyś nocną jazdę po fecie ... ;)Niestety nie będzie to sprawozdanie z jakiejś imprezy czy coś ...Było to dosyc niedawno, bo jakiś miech temu ... dostałem od znajomego Zdzisława ;) kilka worków jkiejś innej, bo palonej amfetaminy ... jak teraz dobrze pomyśle mogła to byś metamfetamina czy jakoś tak ... ale nieważne ... dostałem od niego towar z zapewnieniem że jest dobre.

  • Grzyby halucynogenne


Zaznaczam, że tekst ten nie ma na celu namawiania nikogo do zażywania narkotyków ani instruowania jak to robić. Tekst ten służy wyłacznie celom edukacyjnym i doinformowaniu.


  • Amfetamina
  • Retrospekcja

Czy zauważyliście czasem, jak wypadkowa szkodliwość substancji wpływa na sposób w jaki wypowiadają się o niej użytkownicy? W wypadku marihuany mamy „trawkę”, „grasik”, „gandzię”, „Marysię”, „zioło” – wszystkie określenia niosące pozytywny ładunek i nie zdarzyło mi się chyba widzieć brzydkiego przezwiska dla tej dość niewinnej używki. A pomyślcie teraz o amfetaminie – zaczyna się podobnie poufale: „spidzik”, „fetka”, „metka”, po czym następuje niesamowita przemiana i w pewnym momencie starzy wyjadacze zaczynają na forum pisać o niej: „ŚCIERWO”.

  • Dekstrometorfan
  • Inhalanty
  • Miks

Pozytywne,mój pokój,rodzice w pokoju za ścianą.

Witam wiem, że jest aż od groma tripów z dxm. Lecz nie ma chyba żadnego z mieszanki dxm i butanu, która jest warta uwagi!

 

Trip raport jest rzecz jasna pisany następnego dnia.

T+00:00(22:30)

Laduję 50 tabletek w około pół godziny po kolejnych 20 min kolejne 10.

 

T+01:00 

Dopiero teraz odczuwam działanie dxm na około 50-60 % peaku. Po zamknięciu oczu lekki efekt wirowania lecz jeszcze żadnych CEV-ów.

T+02:00 (peak)

randomness