[uk] Polak oskarżony o przemyt amfetaminy i konopi

42-letni Gracjan Marcin Z. z Piły został aresztowany przez celników w angielskim Dover w związku z przemytem narkotyków - poinformowała brytyjska służba celna (HMRC).

syncro

Kategorie

Źródło

rp.pl/PAP

Odsłony

1438
42-letni Gracjan Marcin Z. z Piły został aresztowany przez celników w angielskim Dover w związku z przemytem narkotyków - poinformowała brytyjska służba celna (HMRC). Narkotyki ukryte były w maszynach do kawy, przewożonych w zarejestrowanej w Polsce ciężarówce. Czarnorynkową wartość narkotyków przewożonych w 34 paczkach ocenia się na 6,3 miliona funtów. Oprócz 700 kg amfetaminy (w W. Brytanii znanej jako "speed"), w pojeździe wykryto 120 kg konopi indyjskich. Polak, zatrzymany 4 listopada, został formalnie oskarżony o przemyt. Przed sądem w Dover stanie w grudniu, do tego czasu będzie przebywał w areszcie. Według HMRC przemyt tak dużej ilości narkotyków "wprawia w osłupienie". Transport miał trafić do Northampton.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

pill (niezweryfikowany)
W anglii na fete mówią spid. Ja cie sune !
Anonim (niezweryfikowany)
kurwa az smutno sie robi... tyle dragsow pojdzie sie jebac ;/ (a moze to jednak wroci na ulice ?? :D:D ) szkoda kolesia...
Anonim (niezweryfikowany)
ostatnio caly czas na wyspach jakis gowniany towar, mam nadzieje ze lapia tych co gowno zbabrane chcieli przezucic
Anonim (niezweryfikowany)
[quote=Anonim]ostatnio caly czas na wyspach jakis gowniany towar, mam nadzieje ze lapia tych co gowno zbabrane chcieli przezucic[/quote] gowno babraja raczej ostatnie ogniwa posredniczace w dostarczeniu Ci towaru
Anonim (niezweryfikowany)
problem w tym ze hcac kupic wiecej i oferujac lepsza cene dil sprzeda tosamo tylko drozej albo uczciwy powie ze "sory ale nieda sie bo takie mam i koles wyrzej terz takie ma"
proch (niezweryfikowany)
jestem z piły, jestem miły :) chuj im w cycki !
Anonim (niezweryfikowany)
sorki że nie na temat, ale chciałbym się skontaktować z "bastionem". Czy ktoś zna jego e-mail, lub coś w tym rodzaju?
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Set: pozytywne nastawienie, ekscytacja i ciekawość nadchodzących doświadczeń. Setting: pokój akademika, znani od lat dobrzy towarzysze i przyjaciele.

Słowem wstępu, poniższy wpis, jest dwoma Trip Raportami. Pierwszy napisałem ja, autor tego bloga, drugi TR został spisany przez jednego z moich towarzyszy – Marka (imię zmyślone na potrzeby raportu). Razem zredagowaliśmy poniższy tekst, ponieważ dotyczy on jednego, wspólnego spotkania wraz z naszymi przyjaciółmi. Od razu wytłumaczę, skąd taka dokładność w opisywaniu doświadczeń w tekście mojego przyjaciela. Marek nagrywał całe nasze spotkanie na dyktafon, swój tekst pisał przesłuchując nagranie.

  • Mefedron

Autor: Pan Mathew

Set & Setting: domówka u kolegi pewnego weekendowego wieczoru, nastawienie dobre z dużym ciśnieniem

Postacie pierwszoplanowe: Ja czyli T i koleżka M + osoby nie biorące udziału w mefieniu lecz aktywne w imprezie.

Związek chemiczny(narkotyk): 500mg znakomitej jakości mefedronu znanego pochodzenia.

  • Marihuana
  • Powój hawajski

Set & Setting - Sroga zima, rok 2003, grudzień. Chęć przetestowania kuzyna LSD, czyli LSA. Po paru godzinach doszła niezaplanowana Marihuana.

Godzina ok.~ 19:30. Dobre samopoczucie, pozałatwiane sprawy i wypoczęty organizm. Wraz ze mną, zaufany i bardzo dobry przyjaciel. Wieś, ok.~ 2,5 k mieszkańców.

Najpierw mój pokój, tu odbyła się konsumpcja. Następnie droga do przytulnego pokoju kumpla, gdzie nie ma najmniejszego przypału.

Reasumując - złote warunki.

  • LSD-25


cze .... loga wysylam z kwasnego dzionka(Czwartek):


8:00 przychodzi do mnie 2 zaufanych ludzi- 1 przynosi 3 papierki z obrazkiem

usmiechnietego kota zAlicji wkrainie czarow


8:45 siedzimy u mnie w kuchni i rozdrabniamy 1/2 afgaaana (?)


9:00 postanawiamy obejrzec jakis film bo za bardzo w kuchni przyciaga nas

okno na swiat :)


9:05 czemu mam tyle kaset!?!?!?!?


9:10 wreszcie znalazlem to co nam pasuje: kreskooowka "Sasiedzi"- zaczyna

byc

fajnie

randomness