REKLAMA
Marihuana przechwycona.

Do Londynu miał dotrzeć kontyngent marihuany, ale nie dotarł :-((

Anonim

Kategorie

Źródło

rmf.fm 24.02.2001

Odsłony

1817
Londyńska policja udaremniła próbę przemytu marihuany o wartości 2,5 miliona funtów. Narkotyk został sprytnie ukryty na statku, który przypłynął do Wielkiej Brytanii z Jamajki.

Marihuanę najpierw włożono do dętek samochodowych następnie zostały one ukryte na zewnątrz statku pod poziomem wody, w obudowie steru. Załoga jamajskiego transportowca nie wiedziała o tym, że ktoś próbował w ten sposób przemycić narkotyki. Sprawa wyszła na jaw kiedy policja wyłowiła z wody dwóch płetwonurków próbujących doholować do brzegu kontyngent marihuany. Okazało się, że statek był obserwowany przez lotną brygadę Scotland Yardu od momentu wpłynięcia na Tamizę. Zatrzymani mężczyźni są obecnie przesłuchiwani przez inspektorów i urzędników celnych. Tymczasem załodze statku pozwolono kontynuować rejs, który zakończy się dostarczeniem trzciny cukrowej do jednej z brytyjskich cukrowni.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 25B-NBOMe
  • 2C-B
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Trzydniowy festiwal Sadhana Open Air. Nastawienie w 100% pozytywne.

Rzecz działa się na Sadhanie – cokolwiek małokalibrowym (~150 osób) festiwalu na otwartym powietrzu, urządzonym na obrzeżach Domachowa, niedaleko trójmiasta.

Pole, las, mały chill stage, niewiele większy main, stoisko z jedzeniem i piciem. Namioty, lubiani (bardzo) i zaufani ludzie w ilości czternastu + ja. Dużo dragów. Cudnie.

 

  • 2C-T-7

Tym razem zwiekszylem troche dawke - czyli

polknalem trzy piguly po 10mg.

Zaczal sie ladowac juz po pol godzince.

Bardzo sympytycznie i powoli (troche jak

grzyby). Czulem delikatne laskotanie w nogach,

w palcach rak. Czulem ze cos mnie wypelnia

powolutku - trwalo to jakies pol godziny.

I nagle jest - zaczelo dzialac.  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Brak pomysłu na ciekawe spożytkowanie czasu, neutralne

Set& settings: brak ciekawszego pomysłu na spożytkowanie czasu, nuda. Zażyłem tego dnia jedno 2 opakowania dexa caps(400mg dxm) oraz w późniejszym czasie jedno opakowanie tussidexu 450. Do rzeczy.

14:15 wchodzę do apteki w wiadomych celach. Niestety nie ma mojego ulubionego tussidexu, więc zamiennie kupuę jedno opakowanie dexa capsu. Pare minut później zażywam całem opakowanie i udaje się do centrum handlowego.

  • Etanol (alkohol)
  • Kodeina
  • Pierwszy raz

Wieczorna, miła atmosfera z dobrym kumplem w jego mieszkaniu. Później doszedł jeszcze jeden osobnik i dziewczyna gospodarza.

Witam wszystkich czytelników w swoim pierwszym trip raporcie. Substancja którą wezmę tutaj na ruszt, jest kodeina i mój pierwszy raz z ową. Bez większych wstępów, zaczynajmy. Swoich towarzyszy określę jako K (kumpel, z którym spotkałem się u niego w domu), G (kumpel, który doszedł do nas po ~godzinie) i D (dziewczyna kumpla, która dołaczyła do nas po około 4 godzinach). Przedział czasowy będę określał standardowo T+X. 

randomness