Trawka plus koka

Podczas weekendu policjanci prowadzący działania w Częstochowie i powiecie częstochowskim trzykrotnie zatrzymywali osoby posiadające narkotyki.

Alicja

Kategorie

Źródło

Dziennik Zachodni

Odsłony

2831

Podczas weekendu policjanci prowadzący działania w Częstochowie i powiecie częstochowskim trzykrotnie zatrzymywali osoby posiadające narkotyki.

W sobotę przed północą funkcjonariusze z komisariatu IV wylegitymowali przy placu Daszyńskiego w Częstochowie trzech młodych mieszkańców miasta. W czasie przeszukania samochodu, którym poruszali się mężczyźni, znaleźli około 2 gramów marihuany.

Około godz. 2.00 w niedzielę policjanci z komisariatu I zatrzymali z kolei 20-letnią mieszkankę województwa łódzkiego, która miała przy sobie około 3 g znacznie silniejszej od marihuany kokainy.

Do kolejnego zatrzymania doszło w Zawadzie, gdzie funkcjonariusze z Kłomnic wezwani zostali nad ranem na interwencję do jednego z domów. Znaleziono w nim 2 g marihuany i zatrzymano 29-letniego mężczyznę.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

bodzio (niezweryfikowany)
Ludzie jak można porównywać działanie koki do ziola? Niedługo za posiadanie 8 lat, a co dalej, może dożywocie? I niedługo nie będzie ani tych ''dobrych'' ani ''złych''(no tylko mafia zostanie, która będzie rządzić! -to są dopiero perspektywy).
Anonim (niezweryfikowany)
2 gramy zielska?! Na stos!
psycho! (niezweryfikowany)
nie w Zawadzie tylko w Zawadach
Anonim (niezweryfikowany)
ja pierdole 2 gramy... ale ilosc... tym sie zbakac na smierc mozna... LOL LOL LOL... o ja... za taka ilosc to nawet zatrzymywac nie powinni...
Zajawki z NeuroGroove
  • Silene Capensis
  • Tripraport

Nijakie

Wstęp 

Trip został napisany przeze mnie jakieś 3 lata temu - zaginiony i znaleziony. W tamtych czasach ćwiczyłem regularnie LD i zapoznając się z treścią kolejnych serwisów traktujących o snach, dotarłem w końcu do informacji o Silene Capensis - Afrykańskim Korzeniu Snów. Zamówiłem sobie 5 gram materiału roślinnego mając nadzieję na jakieś niezwykłe przeżycia. Mimo żucia tego cholerstwa przez tydzień, efekty poczułem wyłącznie dnia piątego.

TripRaport

  • Etanol (alkohol)
  • Grzyby halucynogenne
  • Klonazepam
  • Marihuana

Substancje oraz dawkowanie: (ja) około czterdziestu dorodnych czarnogórskich grzybów o działaniu wyginającym wzory na kafelkach, zapijane jakimiś piwami pszennymi, na rozładowanie emocji niechcąca dwójka klona, kielich wódki i kilka gibbonów w obiegu. I ta jebana nikotyna. B: około 30 grzybów, wódka, 2 browary, klon dwójka i jakaś baka, ale nie dużo bo się mu nieco przysnęło. J: na naszych oczach koło dwudziestu grzybów, potajemnie – co się zemściło – jeszcze z pięćdziesiąt. Reszta ludzi, co kto jak, w opisie.

  • Kodeina
  • Pozytywne przeżycie
  • Tytoń

klubówka muzyki elektronicznej z najlepszymi przyjaciółmi, oni alkohol, ja swoje ;)

 

Na początku autorka chciałaby przestrzec – jeżeli nigdy nie brałeś opiatów, to  nie zaczynaj. Ten raport nie jest zachętą! To, że ja nauczyłam się sportowo brać opiaty nie znaczy, że ty też będziesz umiał. W najgorszym wypadku doszczętnie zniszczysz sobie życie, jak ja kiedyś...

 

  • Marihuana

Juz od dawna planowalem zapalic MJ...pierwszy raz. Bez zadnych obaw czy

wahan, po prostu bylem zdecydowany aby w koncu to zrobic. Jednak prawdziwym

uzywkowiczom zawsze wiatr w oczy...po wysluchaniu wszelkich rad co do

pierwszego razu, postanowilem zapalic w samotnosci, jednak jeszcze nie

wiedzialem kiedy przejde ten chrzest. Wczesniej mialem wiele problemow z

zalatwieniem ziela, ale tak to juz jest, kiedy nie ma sie zbyt duzych

znajomosci...juz prawie dawalem za wygrana, gdy nagle przyjaciolka