Trawka plus koka

Podczas weekendu policjanci prowadzący działania w Częstochowie i powiecie częstochowskim trzykrotnie zatrzymywali osoby posiadające narkotyki.

Alicja

Kategorie

Źródło

Dziennik Zachodni

Odsłony

2834

Podczas weekendu policjanci prowadzący działania w Częstochowie i powiecie częstochowskim trzykrotnie zatrzymywali osoby posiadające narkotyki.

W sobotę przed północą funkcjonariusze z komisariatu IV wylegitymowali przy placu Daszyńskiego w Częstochowie trzech młodych mieszkańców miasta. W czasie przeszukania samochodu, którym poruszali się mężczyźni, znaleźli około 2 gramów marihuany.

Około godz. 2.00 w niedzielę policjanci z komisariatu I zatrzymali z kolei 20-letnią mieszkankę województwa łódzkiego, która miała przy sobie około 3 g znacznie silniejszej od marihuany kokainy.

Do kolejnego zatrzymania doszło w Zawadzie, gdzie funkcjonariusze z Kłomnic wezwani zostali nad ranem na interwencję do jednego z domów. Znaleziono w nim 2 g marihuany i zatrzymano 29-letniego mężczyznę.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

bodzio (niezweryfikowany)
Ludzie jak można porównywać działanie koki do ziola? Niedługo za posiadanie 8 lat, a co dalej, może dożywocie? I niedługo nie będzie ani tych ''dobrych'' ani ''złych''(no tylko mafia zostanie, która będzie rządzić! -to są dopiero perspektywy).
Anonim (niezweryfikowany)
2 gramy zielska?! Na stos!
psycho! (niezweryfikowany)
nie w Zawadzie tylko w Zawadach
Anonim (niezweryfikowany)
ja pierdole 2 gramy... ale ilosc... tym sie zbakac na smierc mozna... LOL LOL LOL... o ja... za taka ilosc to nawet zatrzymywac nie powinni...
Zajawki z NeuroGroove
  • Gałka muszkatołowa

Spróbuję streścić tę całą historię jak tylko się da. O gałce muszkatołowej wiedziałem tyle że trzeba zjeść tego dużo i że jest coś na kształt LSD tripu.


Tak więc było to na wyjeździe ze znajomymi do Czech (nie załatwiłem kwasu) i postanowiliśmy z kolesiem zarzucić gałę. Poprosiliśmy więc dziewczyny żeby kupiły nam 10 opakowań. Te spełniły naszą prośbę i kupiły 10 x 15 gram czeskiej gałki.


  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne
  • Szałwia Wieszcza

Set: Nieodparta chęć poznania, podekscytowanie. Setting: Neutralny, domowe zacisze.

Przedmowa:
Od zawsze miałem ogromną ciekawość świata. Nie satysfakcjonował mnie model rzeczywistości, który mi  przedstawiano; czułem, że by dojść do sedna egzystencji muszę sięgnąć po radykalne środki - narkotyki. Z takich oto pobudek zaczęła się przed laty moja przygoda, która doprowadziła mnie do tej pięknej rośliny.

  • Kodeina
  • Mefedron

„Noc jak każda inna”

Zażyte substancje: 10 mg Klorazepanu, około 250 mg Mefedronu HCl, 150 mg Kodeiny, 40 mg Prometazyny, 7.5 mg Zopiklonu

Wiek: 17 lat

Waga: 65 kg

Doświadczenie: dekstrometorfan, benzydamina, mieszanki ziołowe, pseudoefedryna, metylokatynon, mefedron, opium, makiwara, kodeina, klorazepan, alprazolam, midazolam, 4-AcO-DIPT, zolpidem, zopiklon, moklobemid, paroksetyna, buspiron, baclofen, alkohol, nikotyna, kofeina.

  • Marihuana
  • MDMA (Ecstasy)
  • Miks
  • N2O (gaz rozweselający)

Przeżycie miało miejsce na domówce u kolegi, chcieliśmy doświadczyć czegoś niezwykłego, bo był to nasz pierwszy raz n2o z mdma, muzyka grająca z głośnika i odgłosy rozmawiających osób

Sytuacja, o której piszę wydarzyła się wczoraj na domówce u znajomego. Około godziny 18.40 połknąłem całą tabletke maybach 170mg mdma. Miałem już doświadczenie z tą substancją tak samo jak z n2o, ale takich efektów nigdy bym się nie spodziewał. Następnie spaliłem nabicie z waporyzatora, było około godziny 19.45 i mdma zaczęło już dawać o sobie znaki.