REKLAMA
Dilerzy z liceum

Dwaj częstochowscy licealiści rok szkolny rozpoczęli w... areszcie. Siedzą tam, bo prokuratura oskarżyła ich o handel narkotykami.

Alicja

Kategorie

Źródło

Dziennik Zachodni

Odsłony

3111
Dwaj częstochowscy licealiści rok szkolny rozpoczęli w... areszcie. Siedzą tam, bo prokuratura oskarżyła ich o handel narkotykami. Dilerzy byli uczniami dwóch liceów. To osiemnasto- i dziewiętnastolatek. Jeden handlował marihuaną, a drugi nie tylko tym narkotykiem, ale jeszcze haszyszem. Odbiorców mieli głównie w Częstochowie, ale środki odurzające sprzedawali także w innych miejscowościach. - Policja wpadła na ich trop zatrzymując jednego z nabywców. Przyznał, od kogo kupił narkotyki - mówi Romuald Basiński, rzecznik częstochowskiej prokuratury. - W mieszkaniu dilera znaleziono kilkadziesiąt porcji marihuany. Obaj nastolatkowie trafili do aresztu. Musieli przerwać szkołę. Byliby teraz w klasie maturalnej. W sprawę są też zamieszani jeszcze trzej inni młodzi ludzie - odbiorcy narkotyków: licealista, uczeń i chłopak, który pracuje. Nastoletnim dilerom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. O ich winie orzeknie częstochowski sąd.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
do 10 lat pozbawienia wolności?? ze co kurwa??? szkoda chlopakow??/ ;/ ciekawe kto to i czy ich znam ;/ ????? kolejni ze zlamanym zyciem.... ;/
Anonim (niezweryfikowany)
No ładny syf teraz mają... za taką drobnostkę 10 lat :| :/
Anonim (niezweryfikowany)
zastanawiam sie dlaczego ludzie co sprzedaja trzymaja towar w domu ? brak wyobrazni?
Anonim (niezweryfikowany)
ojeju! straszne! jak mozna posiadać marihuanę?
palacz (niezweryfikowany)
ja pierdole prawo w polsce jest coraz bardziej zjebane. za to ze sprzedawali sobie troche gandy 10 lat.... popierdolilo rzad w chuj do konca.
Anonim (niezweryfikowany)
jakiś ubek sprzedał dobrych chłopaków
j! (niezweryfikowany)
dokladnie jebac policje i konfidentow, sprzedawczykow i dwulicowych gnomow :P
Anonim (niezweryfikowany)
"jebac konfidentow kurewska rase przyczajonych agentow"
absurdal_egsist (niezweryfikowany)
widziliscie tych policjantow? nie dosc ze odkryli marihuane to jeszcze haszysz! co sie dzieje z mlodzieza, nie dosc ze cpaja maryche to jeszcze hasz... zalamka to prawo jest pokurwione. teraz ludzie ktorzy mogli robic w zyciu praktycznie wszystko zostana wsadzeni za kraty.
szrifsa (niezweryfikowany)
to co w NL legalne, łamie innym życie...
Wesoły Romek (niezweryfikowany)
przecież wiadomo że połowa polityków jara, i nie tylko jara. Ciekawe jak gwałtownie zmieniła by sie sytuacja z wyrokami i legalizacją, jak dobrali by sie im do tyłków...
dzik (niezweryfikowany)
nie no bravo :P , polska rządzi
Anonim (niezweryfikowany)
Zalegalizujcie Ją wreszcie !!!
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

okoliczności: powrót po latach do domu, niedawne wyjście z psychiatryka nastawienie: raczej pozytywne, było mi wszystko jedno, kiedy i jak się to skończy

Słowem wstępu: wyszedłem właśnie z psychiatryka, gdzie byłem, bo hmm... bo podobno mogłem umrzeć, z raczej nieistotne jakich powodów i przez różne jednostki chorobowe mojego mózgu. Bywa i tak, nieważne. W każdym razie po 3 latach liceum w innym mieście i zdanej mimo wszystko na psychotropach maturze (nie wiem jak, nie pamiętam swojej matury) wróciłem wreszcie do domu próbować chociaż trochę posklejać życie do kupy.

  • Marihuana

Lokacja : Miasto wojewodzkie, przedmiescia


Srodek : Marihuana ( niezly skun )


Dawka : 5 rurek na 3 kolesi


Czas : 2001 rok szkolny, koniec listopada.


Doswiadczenie : duuuze...

  • DMT
  • Tripraport

Samotny wieczór w domu, miło i spokojnie

Po kilkunastu miesiącach przerwy postanowiłem odświeżyć znajomość z psychodelikami. W międzyczasie zażywałem rekreacyjnie raz w tygodniu dosyć niewinne substancje takie jak marihuana, MDMA, ketamina, 2C-B czy lekkie stymulanty, ale po pewnym czasie przestały mi one (jak i życie w ogóle) sprawiać radość. Trzeba więc było coś na to poradzić.

  • Grzyby halucynogenne


Łysiczka Lancetowata


enteoczekolada nadziewana mielonymi grzybkami w ilości ok 60-80 szt.


(dostawca przywiózł materiał pokruszony dlatego tródno dokładnie określić ilość ;)


miałem zaszczyt próbować grzybków wcześniej, zmieniły mnie, pokazały coś...

teraz zrozumiałem co to było, zrozumiałem bo czas był odpowiedni.


-------


set&settings:


6 dzień 3 miesiąca, 6 marca 2004, sobotni wieczór, pełnia, rok przestępny, dziwna data...