Prezydencki doradca zużył 1,2 kg kokainy?

"Rzeczpospolita": Czy były prezydencki doradca Artur P. sam zużył 1,2 kilograma kokainy? Opinia biegłych przesądzi czy Artur P. będzie skazany za handel narkotykami.

Koka

Kategorie

Źródło

onet.pl

Odsłony

1716
"Rzeczpospolita": Czy były prezydencki doradca Artur P. sam zużył 1,2 kilograma kokainy? Opinia biegłych przesądzi czy Artur P. będzie skazany za handel narkotykami. Według informacji gazety, prokuratura zwróciła się do Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie z prośbą o ustalenie, czy podejrzany mógł sam zużyć taką ilość narkotyku. Śledczym nie udało się dotąd ustalić ani jednej osoby, której Artur P. mógł odstąpić kokainę - pisze Rzeczpospolita. Były doradca prezydenta zeznał, że jest uzależniony i całe 1, 2 kg kokainy zużył sam. Były doradca prezydenta do spraw sportu stracił posadę latem ubiegłego roku. Stało się to po tym, jak policjanci z lubelskiego CBŚ, którzy rozpracowywali grupę przestępczą, ustalili, że jednym z odbiorów kokainy jest wysoki urzędnik Kancelarii Prezydenta. Artur P. na kilka miesięcy trafił do aresztu, został jednak zwolniony, gdyż sąd uznał, że nie ma wystarczających dowodów popełnienie przestępstwa - przypomina Rzeczpospolita.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Gall Anonim (niezweryfikowany)
Jak mnie ten kraj wkurwia, gdyby to sie przydarzyło komukolwiek z nas to siedzielibyśmy za handel ładnych pare lat... pieprzona komuna >:[
Gej Anonim (niezweryfikowany)
komune zostaw w spokoju ... przynajmniej za to ze hodowales sobie drzewka nic tobie nie robili ... http://www.youtube.com/watch?v=dG3CU2pIlE8&mode=related&search=
#$haman (niezweryfikowany)
"nie ma wystarczających dowodów popełnienie przestępstwa" W moim przypadku wystarczajacym dowodem bylo 37,7g suszu majeranku ktory okazal sie suszem konopii, a oni pierdziela ze 1,2kg kokainy bylo NIEWYSTARCZAJACYM dowodem? Nic tylko starac sie byc politykiem i cpac sobie legalnie... To nie komuna.. to jeden wielki ch... :)
scibas (niezweryfikowany)
żeby tam jeden minister wciągał koko.. szaman z wawy ? ;]
Dąbrowski (niezweryfikowany)
Prezydencki doradca zużył 1,2 kg kokainy? buhahahahahaha:))))))) pozdro dla wszystkich uzależnionych
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Sobotni wieczór. Pierwszy naprawdę ciepły w tym roku. Jestem 120km od domu, przyjechałem dzień wcześniej pomóc przyjacielowi w zakupie samochodu. Obydwoje jesteśmy nieco przygnębieni, bo ów samochód po dojechaniu pod dom zdążył się zepsuć. Wracamy od kolegi, mam zamiar zaraz zbierać się do siebie. W ciągu paru minut zapada spontaniczna decyzja, że zarzucamy kwas, który czekał na nas już od dawna i ciągle przekładaliśmy jego przyjęcie. Wcześniej z psychodelików mieliśmy doświadczenie z grzybkami, z resztą bardzo pozytywne doświadczenie. Zarzucamy z przyjacielem (R.) kartonik na pół.

  • Dekstrometorfan
  • Etanol (alkohol)
  • Mieszanki "ziołowe"
  • Problemy zdrowotne

Ponad rok po napisaniu i załadowaniu tego tekstu - proszę o podejście do niego z dystansem i powstrzymanie się od osądzania mnie na jego podstawie.

Teraz jest rano (05:46) i jakoś w polowie tego TR’a jestem i wpadłem na pomysł, że dobrze by było dać znać, że ide ćpac spać nie nie nie rym. Dalej faza leci leci pięknie leci słonko jakie wstało no to tam na dole czytać raczej radze miejcie wszystko na uwadze cium ciuraczki :*)

  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Miejsce oraz nastroje idealne

Z kumplem wpadłem na niesamowity pomysł aby tematem przewodnim dzisiejszej imprezy był syropek na kaszel, problemem okazał się fakt iż było święto ale po dłuższym marszu znaleźliśmy aptekę - pierwszy kupił mój kumpel którego poproszono o receptę na acodin (?) jednak udało się mu, zaś gdy ja tylko poprosiłem o syrop - ekspedientka z grymasem skomentowała tak przed maturą? Nie wiem skąd wiedziała że za kilka dni piszę maturę ale to nie ważne, ważny jest dzisiejszy wieczór! 

  • Pridinol

Niedziela 15 luty 2004 ostani dzień przed końcem ferii: