REKLAMA
Narkoman żąda odszkodowania od prezydenta

Były doradca ds. sportu w Kancelarii Prezydenta Artur P. w lipcu zeszłego roku stracił w niej pracę z powodu uzależnienia i handlu narkotykami. Na 5 miesięcy trafił do aresztu. Teraz jednak jest już na wolności i chce ponownie pracować w Kancelarii. Żąda przywrócenia do pracy albo 31 tys. zł odszkodowania domaga się przed sądem.

Koka

Kategorie

Źródło

dziennik.pl

Odsłony

1473
Były doradca ds. sportu w Kancelarii Prezydenta Artur P. w lipcu zeszłego roku stracił w niej pracę z powodu uzależnienia i handlu narkotykami. Na 5 miesięcy trafił do aresztu. Teraz jednak jest już na wolności i chce ponownie pracować w Kancelarii. Żąda przywrócenia do pracy albo 31 tys. zł odszkodowania domaga się przed sądem. - Nie ma żadnego orzeczenia, że Artur P. popełnił przestępstwo - powiedział mecenas Grzegorz Kucharski. Bo wyrok w sprawie byłego doradcy jeszcze nie zapadł. A były doradca stracił pracę gdy trafił do aresztu. Artur P. przyznaje się jedynie do uzależnienia od narkotyków. W ciągu trzech lat miał zażyć ponad kilogram kokainy. Prokuratura twierdzi jednak, że Artur P. nie tylko zażywał narkotyki, ale i je sprzedawał. Adwokat Artura P. chce, by przed sądem zeznawali Lech Kaczyński, były minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, oraz prezydenccy ministrowie: Maciej Łopiński i Robert Draba.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
Ponad gram dziennie?! Przez 3 lata?! Kokainy?! To musi mieć chłop końskie zdrowie i portwel o grubości doradcy prezydenta!
VanKwak (niezweryfikowany)
Juz widze ta komedie jaką przedstawi nam p. Kaczyński jezeli chodzi o narkotyki i to w sądzie...
Anonim (niezweryfikowany)
no i ma chlop calkowita racje, polowanie na czarownice sobie robia, co za kraj fajnie by bylo, jak by doszlo do tego procesu w takiej obsadzie...
Lue (niezweryfikowany)
I ten człowiek był w kręgu ludzi którzy są najbardziej przeciwni legalizacji miękkich narkotyków.Hipokryci.
4Kami (niezweryfikowany)
Pan Artur P. (Artur Piłka) nie ma godności! Jak dla mnie totalne ZERO!
4Kami (niezweryfikowany)
Pan Artur P. (Artur Piłka) nie ma godności! Jak dla mnie totalne ZERO!
Zajawki z NeuroGroove
 • 5-MeO-DMT
 • Inne
 • Katastrofa

Przyjemnie przeżyty weekend, noc u mnie w domu z kumplami.

Uh, ten trip raport będzie taki sam jak profil działania tej substancji. Krótki. (Dobra, po napisaniu go, stwierdzam, że jednak jest długi) W zasadzie całość dotyczy dwóch tripów, które wydarzyły się w przeciągu godziny, może półtorej.
Wszyscy uczestnicy mieli już doświadczenie (niekoniecznie duże, ale mieli) zarówno z empatogenami, jak i z depresantami, jak i z stymulantami i psychodelikami.

 • Benzydamina
 • Pozytywne przeżycie

pozytywne nastawienie, ekscytacja. Niepewność i lekki strach. Bardzo chciałem doświadczyć halucynacji które odbiorą mi mowę, liczyłem na przyjaznego tripa bez szkieletów, zombie i innych straszydeł. Najdłuższą i najistotniejszą część tripa spędziłem w lesie. Wziąłem ze sobą tylko papierosy, wodę, coś do jedzenia i koc. Spotkałem (jak mi się wydawało) parę osób.

Halucynacje są dla mnie czymś naprawdę intrygującym. To z jednej strony duże pole do popisu wspaniałego organu jakim jest mózg, a z drugiej duża zagadka. Pod wątpliwość podchodzi czym jest świat i wszystko wokoło, gdy ich doświadczamy. Możnaby powiedzieć, że dla ludzi świat jest reakcją chemiczną w ich mózgach. Takie rozumowanie towarzyszyło mi przy podejmowaniu decyzji o zakupie opakowania tantum rosa po uprzednim przeszperaniu hypera i neurogroove.

 

 • Etanol (alkohol)
 • Marihuana
 • Marihuana
 • Miks

nastawienie pozytywne, oczekiwanie na chillout, totalną głupawę, a może nawet jakieś kreatywne akcje. po zażyciu: chwilowa euforia pomieszana z natłokiem problemow

Niejednokrotnie miałem doczynienia z marihuaną, nigdy natomiast nie doświadczyłem fajnej fazy. Zazwyczaj kończyło się na braku fazy lub totalnej, niemiłej zamule. Zawsze natomiast zachwycają mnie smaki i to chyba o nich bedzie w tym tripie najwiecej.

Dzień wolny, 2g które od dawna czekały na swoją kolej. Jako jedyny z 3 osobowej ekipy kiedykolwiek paliłem, dbam o to, by nowi przezyli to jak najlepiej.

 • Inne
 • Pierwszy raz

Lekkie podekscytowanie towarzyszące chęcią spróbowania nowej używki, początkowo na zewnątrz, chłodny dzień

Ten wpis jest ostrzeżeniem dla wszytskich i jednocześnie liczę na Twoją wyrozumiałość. Zwróć uwagę na pochylone teksty, może dadzą do myślenia. Chcę, abyś przeżył to razem ze mną.

randomness