Ponad 20 gramów heroiny ukryła w...

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę podejrzanych o przemyt narkotyków na teren Polski.

Koka

Kategorie

Źródło

policyjni.pl

Odsłony

2890

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę podejrzanych o przemyt narkotyków na teren Polski. Przy kobiecie funkcjonariusze znaleźli ponad 20 gram heroiny, które miała ukryte w intymnym miejscu.

Lubuscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej zatrzymali samochód osobowy, którym poruszały się trzy osoby- dwaj mężczyźni i kobieta, mieszkańcy Zielonej Góry. Jak się okazało, kobieta ukryła w miejscu intymnym ponad 20 gram heroiny.

Ja ustalili policjanci cała trójka przewoziła środki odurzające z Berlina, a następnie rozprowadzała na terenie Zielonej Góry.

Zatrzymanym osobom prokurator przedstawił zarzut przemytu wewnątrzwspólnotowego znacznych ilości narkotyków. Grozi im za to do trzech lat więzienia.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

sweet (niezweryfikowany)
<p>Jeśli TYLKO ta laska miała te marne 20g to naprawdę można ich oskarżyć o Przemyt Znacznych Ilości Narkotyków..</p> <p>Kocham prawo tego państwa, które w ogóle nie dostrzega jednostki tylko patrzy przez fałszywy pryzmat ogółu..</p> <p>&nbsp;</p> <p>Dajcie żyć ludzie, KURWA...!!!</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>"Dajcie żyć ludzie, k...a...!!!"</p> <p>popełniłeś błąd, to nie są "ludzie"!</p>
Evangelion00_PL (niezweryfikowany)
<p>towar jak towar na chuj drążyć temat</p>
nautilus (niezweryfikowany)
<p>Ciekawi mnie skąd wiedzieli, że oni coś przemycają?? Jakoś jaki widzę dziewczynę na ulicy to nie wiem co ona ma w ... ? Czyżby jakaś przychylna osoba poinformowała "organy represji"?</p> <p>&nbsp;</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<P>Mieszkali dosłownie obok mnie :) Lekka lipa, nie powiem.</P>
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne
  • Retrospekcja

Nastawiony pozytywnie, gotowy na senne przygody.

 Synaptolepis Kirkii inaczej Uvuma-Omhlope to sproszkowany niebieskawo-biały afrykański korzeń wpływający na sny. Bez zapachowy, w smaku całkowicie neutralny, po rozpuszczeniu w wodzie wychodzi zawiesina podobna do wody z mąką.

  • Dekstrometorfan
  • Retrospekcja

---

To znów ten sam jebany chłam. Dobrze wiemy jaki. Ale zanim spluniesz nań, postaraj się zrozumieć.

Zrozumieć? Ale co?

Mnie? Nie. Nie oczekuję tego. Jestem zbyt indywidualnym chujem, zbyt małym gnojem, by domagać się atencji (a jednak to robię, co nie?)

Słowa? Emocje? Czyny? Chuj wie, jak to nazwać. Chodzi mi o mieszankę esencji składającej się na perspektywę.

Widzisz... bo sprawa polega na tym, że jestem tylko człowiekiem. I jak Ty- widzę z jednej perspektwywy. Oczywiste? Może nie?

Moja jest lepsza, Twoja jest gorsza- a mówi to każdy.

  • Inne


goniły mnie dziś gliny


chociaż jestem uczciwa


nikogo nie okradam


i nikogo nie zabijam


dogonili mnie w koncu


choć tak dobrze mi już szło


zabrali mi gandzie


i stłukli mi szkło

panie moj panie


spójrz na masę smutnych


ludzi daj im trochę gandzi


pozwól im się łudzić
czy nie widzisz mój panie


że zamykasz nas w klatce

  • Inne

Rok temu otrzymaliśmy z dziewczyną sadzonkę Turnera diffusa jako prezent do nowego mieszkania . Wiedziałem o afrodyzjakalnym działaniu tego ziółka , ale moja kobieta jest wielką miłośniczką roślin i nie pozwalała mi nawet skubnąć listka z jej zielonego pupilka . Wreszcie kilka tygodni temu przyszedł czas , aby damianę troszeczkę przyciąć , gdyż wyrosła z niej prawie 1,5 metrowa smukła panienka , a przycinanie pomaga w rozkrzewianiu się .