Słubice: Udaremniony przemyt narkotyków

Przemyt w czarnym BMW.

Anonim

Kategorie

Źródło

RMF FM

Odsłony

1889
Celnicy z przejścia granicznego w Słubicach udaremnili przemyt 2 kg marihuany. Zatrzymano dwie osoby: 24-letniego mężczyznę i 22-letnią kobietę. Oboje mieszkają w Opolu.

Wartość zabezpieczonych narkotyków szacuje się na ok. 60 tys. zł.
Narkotyki znajdowały się w samochodzie marki BMW, którym młodzi ludzie wracali do Polski. Auto zostało poddane rutynowej kontroli. Marihuana była schowana w trzech małych poduszkach.
Sprawą zajęło się Centralne Biuro Śledcze.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

scr (niezweryfikowany)
no proszę, nawet nie pomylili się co do szacowanej wartości ;)
mivan (niezweryfikowany)
no proszę, nawet nie pomylili się co do szacowanej wartości ;)
f@w (niezweryfikowany)
Zapomniałem co chciałem napisać taki jezdem spalony:&
Smokemon (niezweryfikowany)
Czym jest te 2 kg co im znalezli , pewnie w innym miejscu na granicy ktos sobie przewiozl here i nikt go nie zlapal !!! to wszystko jest zbyt smieszne :)
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne

Psychodeliki


- mówi mama


rację ma ma


rac nie pali,


a czytając


faję tli< niebezpiecznie.. >

Wiem już niestety


na czym polega prawdziwa paranoja,


jestem w szoku!


Po trochu


przyswaja mi się świat realny


na nowo


kolorowo być miało


się zeschizowało

  • 4-HO-MET
  • Odrzucone TR
  • Pierwszy raz

Park na obrzeżach, wiosna, słoneczko, plecaczek.

W słoneczną niedzielę udałem się tramwajem do parku na obrzeżach miasta. Tam szukając w miarę bezpiecznego miejsca gdzie mógłbym przeleżeć trip - bo w zasadzie chciałem doznać intesywnego doświadczenia, położyłem się gdzieś między ścieżkami w trawie skąd chwilę obserwowałem spacerujących w ten leniwy dzień homo sapiens. Po chwili łapczywie dobrałem się do samarki z 0,25g Mahometa, o którym sporo wcześniej przeczytałem i tak, tak, wiedziałem, że 40ug to już dobra fazka.

  • MDMA (Ecstasy)

Waga - 50 kg

Po 3 latach MDM–owej abstynencji było mi dane spróbować kryształów MDMA.

Wraz ze znajomymi spotkaliśmy się o 18.30 podekscytowani, że to już dziś będzie nam dane znowu poczuć to wszechogarniające szczęście i tę lekkość. Jemy kilka tabletek witaminy C (jako przeciwutleniacz). Pijemy po 1 heinekenie na początek.

  • 1P-LSD
  • Pierwszy raz

Tak (wiem, że są ważne)

Od początku studiów minęło już trochę czasu, zdążyłem zostać inżynierem, ale kim tak naprawdę jestem dalej nie wiem. Szukam odpowiedzi na to i inne egzystencjalne pytania o 7 rano, dzień po podróży życia, wciąż nie będąc pewnym czy już się skończyła, czy jest dopiero przede mną. 

W każdym razie leżę w łóżku rozkoszy, w którym odbyłem większość moich narkotykowych odlotów, w swoim (chociaż w zasadzie należącym do rodziców) mieszkaniu, do którego za parę godzin mają przyjechać znajomi. Nie wiem czy dam radę ich doczekać, bo nie śpię od godziny 0.

Godzina 0. A dokładniej 14.

randomness