Zatrzymano polskich przemytników amfetaminy

Polską dobrą amfetaminę próbowano przemycić do Szwecji.

Anonim

Kategorie

Źródło

RMF FM
wp.pl/DPA

Odsłony

1996
RMF FM 2001-07-13

Opolska policja zatrzymała dziewięciu mężczyzn podejrzanych o udział w przemycie 62 kilogramów amfetaminy i handel narkotykami. Dodatkowo zarzuca im się wprowadzanie do obiegu fałszywych banknotów i nielegalne posiadanie broni. Mężczyźni oprócz handlu narkotykami zajmowali się także dystrybucją substancji potrzebnych do ich wytwarzania.
Tę grupę przestępczą policja miała na oku od dwóch lat. Jednak dopiero w marcu tego roku cała sprawa nabrała tempa i w ciągu trzech miesięcy rozpracowano siatkę przemytników, a następnie zatrzymano członków gangu. Pięciu zatrzymanym zarzuca się współudział w zorganizowaniu przemytu do Szwecji 62 kilogramów amfetaminy o szacunkowej wartości 7,5 miliona złotych. Trzem z nich dodatkowo zarzucono udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Anna Gazda z opolskiej policji powiedziała, że to był wspólny sukces policjantów polskich i szwedzkich: "W zakresie przemytu narkotyków na teren Szwecji, policjanci współpracowali również z oficerem łącznikowym szwedzkiej policji" – powiedział Gazda.
Zatrzymani mężczyźni to mieszkańcy Warszawy, Lublina, kilku miejscowości województwa śląskiego i opolskiego. Podczas przeszukań u jednego z nich policja znalazła 18 litrowych butelek z bezwodnikiem kwasu octowego (służącym do produkcji amfetaminy) oraz posiadane bez zezwolenia dubeltówkę i gładkolufową strzelbę Maverick. Sześciu mężczyzn tymczasowo aresztowano, wobec dwóch zastosowano dozór policyjny, a jeden - ze względu na stan zdrowia - przebywa na wolności. Wszystkim grozi kara od roku do dziesięciu lat więzienia.


wp.pl/DPA 2001-07-13

Zatrzymano polskich przemytników amfetaminy

9 Polaków zatrzymano w piątek na próbie przemytu 62 kg amfetaminy do Szwecji. Grozi im do 10 lat więzienia. Przemycany narkotyk wart jest 1,7 mln dolarów.
Mężczyźni próbowali przemycić amfetaminę w skrytkach luksusowych samochodów płynących promem do Szwecji.
Polska jest krajem w którym produkuje się wysokiej jakości amfetaminę, przerzucaną następnie do Niemimec, Holandii czy Szwecji.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne

To jest. To jest zdanie. To jest ten krótszy przekaz będący wstępem dla tego dłuższego przekazu z drugiej strony innej strony lustra, odczuwanej pesymistycznie jako odbicie w pierwszej stronie takiej samej strony lustra, zorientowanej jako subiektywna, rzeczywistości Redakcji, przez Ciebie, Czytelniku...Niestety, nie jesteśmy w stanie poinformować Cię, po której stronie lustra { Ty } jesteś Naprawdę, bo mamy za krótkie Rączki aby dokonać Aktu Podziału. Pogódź się z tym, albo zrób coś wprost przeciwnego, na przykład zjedz mandarynkę lub wypij mleko względnie przeciwnie wprost.

  • Grzyby halucynogenne
  • Pierwszy raz

Miejsce: drewniana dacza w Roztoczańskim Parku Narodowym nieopodal Zamościa. Czas operacyjny: Godzina 15.00, piękna złota jesień.

Pocahontas atakuje

 

Miejsce: drewniana dacza w Roztoczańskim Parku Narodowym nieopodal Zamościa.

Czas operacyjny: Godzina 15.00, piękna złota jesień.

 

  • Bad trip
  • Marihuana
  • Powój hawajski

mieszkanie, paru znajomych

 Trip report przeniesiony z forum hyperreal.info. 

 

To miał być zwykły wieczór w towarzystwie czysto męskim, bez przeżyć płciowo istotnych. Piwo i kwiatostany konopii w szerszym gronie. Ta zwykłość bolala Franiela najbardziej. Głód solidnego odurzenia odzywał się w nim coraz donośniej. W końcu skrystalizował się w zamiarze konsumpcji paru nasionek rośliny z odległych wysp. Spożyte przed przybyciem przyjaciół na długo pozostawiły gorzki smak w jego ustach i  jak się później okazało, nie tylko w ustach. 

  • 3-CMC
  • LSD-25
  • Marihuana
  • Tripraport

Koniec miesięcznego detoksu , chęć mocnego nakwaszenia , dom/las/miasto

Siemano kolano . Tu znowu ja , mazur i moje narkotykowe spierdolenie . Chcę wam dziś opisać mojego niecodziennego tripa z 600 μg kwasa . Od razu przepraszam za błędy ortograficzne i inne niedociągnięcia ale siedzę teraz nafurany że JA PIRDOLE , kamienie mam więc wena mi się nie skończy . Jarek też wpadł ale nie mam ani szkła ani bletek więc idę zrobić bongo z jabłka i bez dłuższego przedłużania zaczynam . ( dodam że trip miał miejsce 10.12.2020 )

 

randomness