Marynarze z KRLD podejrzani o udział w przemycie 50 kg heroiny

Policja wszczęła dochodzenie wobec 30-osobowej załogi północnokoerańskiego frachtowca podejrzanej o przemyt 50 kg heroiny o wartości 48 mln dolarów.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP 2002-04-22

Odsłony

1831
30-osobowej załodze północnokoerańskiego frachtowca podejrzanej o przemyt 50 kg heroiny o wartości 48 mln dolarów, sąd w austrlaijskim Sydney odmówił w poniedziałek zwolnienia z aresztu za kaucją.

Policja wszczęła dochodzenie wobec 30-osobowej załogi po trwającej cztery dni pogoni za ich statkiem Pong Su, którym, jak utrzymują australijskie władze, przewożono heroinę.

Policja zatrzymała statek w niedzielę opodal portowego miasta Newcastle (ok. 200 km na północ od Sydney. Heroinę, którą zdaniem policji, przewoził zatrzymany statek, zarekwirowano w czwartek w stanie Victoria.

Rzecznik australijskiej policji Tony Negus uważa, że heroina pochodzi z tzw. złotego trójkąta w Azji Południowo-Wschodniej u zbiegu granic Tajlandii, Laosu i Birmy (Myanmaru).

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

.chudy. (niezweryfikowany)
no i dobrze przynajmniej będzie miej tego gówna na ulicy
koala (niezweryfikowany)
jesli sydney lezy na pludniowym wybrzezu tzn ze 200km na polnoc jest pustynia a w kazdym razie lad :))
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)


Przejde od razu do rzeczy


W piatek mialem zamiar isc na impreze do Studo Jack (taki lokal gdzie

leci trance i house w Poznaniu).


Nadszedl ten dzien i bylismy juz gotowi tzn 15 tabletek koniczynek i

troche jarania


Ok 18:30 wpadli do mnie dwaj kumple przyniesli mi tabletki i poszli do

chaty sie najesc, ja w tym czasie ubralem sie i wyszedlem po moja laske.


Razem z nia poszlismy po reszte wiary.

  • Bad trip
  • Grzyby halucynogenne
  • Marihuana

Niedospany z napięciem emocjonalnym

Witam, oto moje sporządzenie doświadczenia psychodelicznego wywołane Psylocybiną cubensis odmianą cambodian + lufa Haszyszu 

  • 4-HO-MET
  • Tripraport

Opisany dokładnie w raporcie.

Nastawienie psychiczne: Pamiętam jak bardzo byłem napalony na spróbowanie 4-ho-met. Setki pozytywnych opinii o tej substancji, opisy mistycznych stanów, pięknych wizualizacji i przyjemnej euforii - to wszystko sprawiało, że chciałem jej spróbować. Dzień testów odkładał się przez kilka tygodni. Ten fakt złościł jakoś część mnie, która miała ogromną ochotę na przygodę z tym psychodelikiem. W końcu jednak doczekałem się. Mój wewnętrzny potwór żywiący się mocą psychodelików ożywił się, podpowiadał mi cichym głosem, że będzie to przewspaniałe przeżycie.

  • Grzyby halucynogenne
  • Tripraport

tripowy pokoj w tripowych czapkach

Około 22 z dwoma kolegami zjedliśmy po 19 g świeżych grzybów. Uczucie okropne, w życiu bym nie pomyślała, że zjem surowe grzyby żeby sobie przeżyć tripa. Grzyby zaczęły wjeżdżać jakoś po 40 minutach, na początku zaczęłam zwracać uwagę na jakieś dziwne rzeczy, widziałam dużo kształtów. Z dołu gdzie gadałam z rodzicami przeniosłam się na górę do naszego pokoju na tripa, z kompem z muzyczką i wygodnymi krzesłami.

randomness