Marynarze z KRLD podejrzani o udział w przemycie 50 kg heroiny

Policja wszczęła dochodzenie wobec 30-osobowej załogi północnokoerańskiego frachtowca podejrzanej o przemyt 50 kg heroiny o wartości 48 mln dolarów.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP 2002-04-22

Odsłony

1830
30-osobowej załodze północnokoerańskiego frachtowca podejrzanej o przemyt 50 kg heroiny o wartości 48 mln dolarów, sąd w austrlaijskim Sydney odmówił w poniedziałek zwolnienia z aresztu za kaucją.

Policja wszczęła dochodzenie wobec 30-osobowej załogi po trwającej cztery dni pogoni za ich statkiem Pong Su, którym, jak utrzymują australijskie władze, przewożono heroinę.

Policja zatrzymała statek w niedzielę opodal portowego miasta Newcastle (ok. 200 km na północ od Sydney. Heroinę, którą zdaniem policji, przewoził zatrzymany statek, zarekwirowano w czwartek w stanie Victoria.

Rzecznik australijskiej policji Tony Negus uważa, że heroina pochodzi z tzw. złotego trójkąta w Azji Południowo-Wschodniej u zbiegu granic Tajlandii, Laosu i Birmy (Myanmaru).

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

.chudy. (niezweryfikowany)
no i dobrze przynajmniej będzie miej tego gówna na ulicy
koala (niezweryfikowany)
jesli sydney lezy na pludniowym wybrzezu tzn ze 200km na polnoc jest pustynia a w kazdym razie lad :))
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

Noc, brak zbędnego towarzystwa, humor jak zwykle dopisywał, własny dom.

Godzina 22:38 — właśnie połknąłem ostatnią parasolkę z ferajny o wadze pięciu gramów. Wiedziałem, że będzie to lot wysoki, bo dobrze znam te grzyby — w końcu sam je wyhodowałem. Rozpaliłem sobie w kominku, przygotowałem spanko i ułożyłem się wygodnie, czekając na pojawienie się pierwszych efektów.

 

  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

nastrój bardzo dobry, nastawienie pozytywne, początkowo lekka ekscytacja. miejsce: mieszkanie przyjaciela. dwie "czyste" osoby towarzyszące.

Normal
0

21

false
false
false

PL
X-NONE
X-NONE

MicrosoftInternetExplorer4

  • Benzydamina
  • Marihuana

Set & Setting: Środa wieczór, przechadzka po mieście, park, moje cztery ściany.

Dawkowanie: 1g Haszu, 2g Benzydaminy (Tantum Rosa). Lat 19, wzrost 178 cm, waga ok 65kg.

Pomysł ten siedział już w mojej głowie jakiś czas. Był wtorek, wieczór był przyjemny.

Siedziałem w piwnicy paląc trawę, i do głowy przyszedł mi pomysł z benzydaminą...

Jak pomyślałem tak tez zrobiłem jak było to tylko możliwe.

  • LSD-25

Nie wiadomo jak długo jeszcze byśmy tam stali gdyby nie pan Kowalski. Przejeżdżał obok i zainteresował się nami. W końcu nic dziwnego , grupka młodych ludzi stojących obok zamkniętej centrali nasiennej. Hmm, pewnie nieźle był zdziwiony gdy do nas podjechał. Było nas pięcioro. Ja, trzech moich kumpli (dwóch Michałów i Paweł) i Agniecha. Agniecha nie jest dziewczyną żadnego z nas. Jest naszą najlepszą przyjacółką, jaką ktokolwiek mógł sobie tylko wyobrazić. W każdym bądź razie stoimy tam zajarani , a ja z Michem (tym młodszym) wzięliśmy jeszcze po całej kracie "shake your body".