Siły rosyjsko-tadżyckie rozbiły pod Moskwą gang narkotykowy

W Rosji skonfiskowano 86 kg heroiny, 25 osób aresztowano.

Anonim

Kategorie

Źródło

h

Odsłony

1800
W wyniku wspólnej rosyjsko-tadżyckiej operacji rozbito pod Moskwą międzynarodowy gang narkotykowy, aresztując 25 osób - podało we wtorek tadżyckie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Skonfiskowano 86 kg heroiny.

Wśród aresztowanych są nie tylko Rosjanie i Tadżycy, lecz także Kazachowie, Uzbecy, Ukraińcy i Afgańczycy - poinformował przedstawiciel ministerstwa Alichon Rachmonow.

Podkreślił, że problem narkotyków jest "ponadnarodowy" i jego kraj nie jest w stanie samodzielnie poradzić sobie z gangami narkotykowymi. Dlatego walcząc z biznesem narkotykowym Tadżykistan współpracuje z Rosją, a także z krajami Azji Środkowej - takimi jak Kirgistan czy Kazachstan.

W Tadżykistanie stacjonuje ok. 25 tys. funkcjonariuszy rosyjskiej służby granicznej, którzy regularnie przechwytują przemycaną przez granice tego kraju heroinę, płynącą do Europy.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

Z zamiarem zapodania grzybów nosiłem sie od kilku miesięcy.Najbardziej sprzyjającą okazją na wprowadzenie sie w krolestwo mushromów wydawał sie wyjazd w góry na Sylwka.Chociaz nie wiedziałem czy bede je spożywał to wziąłem na wszelki wypadek.Cała akcja z psylocybiną to był czysty spontan.Przygotowany już został wywarek ,gyd wyszła inicjatywa aby sie napierdolić.Zwyciężyła, i wywarek odstawiliśmy na kiedy indziej.No więc chleliśmy wódeczke ,gdy w pewnej chwili spostrzegłem na podłodze słoiczek z niewinnym płynem w środku.Długo sie nie zastanawiając chwyciłem go i spożyłem naprawde małego łyc

  • LSD-25
  • Przeżycie mistyczne

Mieszkanie znajomego, spokojna muzyka ambient, bardzo pozytywne nastawienie

Przez ostatni rok wielokrotnie próbowałem lsd, jednak jak dotąd nie miałem okazji spróbować dawki większej niż 200µg. Tym razem wraz z trójką znajomych stwierdziliśmy że spróbujemy trochę podnieść poprzeczkę. Około 21:00 pod mój język trafiły blottery  o łącznej sumie niemal 300µg.

  • Heimia salicifolia
  • Inne
  • Mieszanki "ziołowe"
  • Pozytywne przeżycie

Spokojny dzień, ochota na zamulenie. Własne łóżko.

Złożyłem zamówienie na African Dream Root w pewnym polskim sklepie zielarskim. Jako rekompensatę za problemy z przesyłką dostałem 2g „Kompozycji z natury (wersja 2)” i do tego gratis, czyli 0,5g kompozycji w wersji 1. Dwójkę testowałem i jestem mile zaskoczony. Jedynkę kiedyś tam sprawdzę, na razie nie mam ochoty.

 

randomness