Siły rosyjsko-tadżyckie rozbiły pod Moskwą gang narkotykowy

W Rosji skonfiskowano 86 kg heroiny, 25 osób aresztowano.

Anonim

Kategorie

Źródło

h

Odsłony

1807
W wyniku wspólnej rosyjsko-tadżyckiej operacji rozbito pod Moskwą międzynarodowy gang narkotykowy, aresztując 25 osób - podało we wtorek tadżyckie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Skonfiskowano 86 kg heroiny.

Wśród aresztowanych są nie tylko Rosjanie i Tadżycy, lecz także Kazachowie, Uzbecy, Ukraińcy i Afgańczycy - poinformował przedstawiciel ministerstwa Alichon Rachmonow.

Podkreślił, że problem narkotyków jest "ponadnarodowy" i jego kraj nie jest w stanie samodzielnie poradzić sobie z gangami narkotykowymi. Dlatego walcząc z biznesem narkotykowym Tadżykistan współpracuje z Rosją, a także z krajami Azji Środkowej - takimi jak Kirgistan czy Kazachstan.

W Tadżykistanie stacjonuje ok. 25 tys. funkcjonariuszy rosyjskiej służby granicznej, którzy regularnie przechwytują przemycaną przez granice tego kraju heroinę, płynącą do Europy.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

OK

Sobota, 6:45.

Bez sensu, zamiast się wyspać, wstałem. Organizm przyzwyczaił się do wstawania o 6:30.  Napiłem się piwa. Zacząłem oglądać strony internetowe. Czas mijał powoli. Pomyślałem, że może się nawalę piwem i maryśką. Piwo miałem. Zadzwoniłem do dilera o 10.00.  Nie odbiera. Nie odpowiada na SMSy. Masakra.

10.00

Nudzi mi się picie piwa. Jest niedobre, gorzkie. Paskudne. Wypiłem może ze 4 butelki i mam dosyć. To nie jest dobry sposób na spędzenie soboty.

  • Grzyby halucynogenne
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Set: pozytywne nastawienie, ekscytacja i ciekawość nadchodzących doświadczeń. Setting: pokój akademika, znani od lat dobrzy towarzysze i przyjaciele.

Słowem wstępu, poniższy wpis, jest dwoma Trip Raportami. Pierwszy napisałem ja, autor tego bloga, drugi TR został spisany przez jednego z moich towarzyszy – Marka (imię zmyślone na potrzeby raportu). Razem zredagowaliśmy poniższy tekst, ponieważ dotyczy on jednego, wspólnego spotkania wraz z naszymi przyjaciółmi. Od razu wytłumaczę, skąd taka dokładność w opisywaniu doświadczeń w tekście mojego przyjaciela. Marek nagrywał całe nasze spotkanie na dyktafon, swój tekst pisał przesłuchując nagranie.

  • Bad trip
  • Bieluń dziędzierzawa

ciepły jesienny wieczór, totalny spontan, a więc brak odpowiedniego ss

Wstęp
Rzecz dziala się z pięć lat temu, ale doskonale pamiętam każdy, najgorszy szegół tego... bad tripa.
Zacznę od początku. Był to letni wieczór, wraz z moją przyjaciółką P. postanowiłyśmy spróbowac tej szatańskiej rośliny o której naczytałam się, ujmijmy to dzialania halucynogennego. O zdobycie jej nie było trudno, rosła przy ogródkach nieopodal mojego bloku. Zerwałyśmy w sumie 3 dorodne szyszki. Ten moment określę jako T.

  • Szałwia Wieszcza

Autor: dawidzio; 04.02.2008

randomness