Siły rosyjsko-tadżyckie rozbiły pod Moskwą gang narkotykowy

W Rosji skonfiskowano 86 kg heroiny, 25 osób aresztowano.

Anonim

Kategorie

Źródło

h

Odsłony

1804
W wyniku wspólnej rosyjsko-tadżyckiej operacji rozbito pod Moskwą międzynarodowy gang narkotykowy, aresztując 25 osób - podało we wtorek tadżyckie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Skonfiskowano 86 kg heroiny.

Wśród aresztowanych są nie tylko Rosjanie i Tadżycy, lecz także Kazachowie, Uzbecy, Ukraińcy i Afgańczycy - poinformował przedstawiciel ministerstwa Alichon Rachmonow.

Podkreślił, że problem narkotyków jest "ponadnarodowy" i jego kraj nie jest w stanie samodzielnie poradzić sobie z gangami narkotykowymi. Dlatego walcząc z biznesem narkotykowym Tadżykistan współpracuje z Rosją, a także z krajami Azji Środkowej - takimi jak Kirgistan czy Kazachstan.

W Tadżykistanie stacjonuje ok. 25 tys. funkcjonariuszy rosyjskiej służby granicznej, którzy regularnie przechwytują przemycaną przez granice tego kraju heroinę, płynącą do Europy.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 25B-NBOMe
  • Etanol (alkohol)
  • Pierwszy raz

Ciemny pokój, do którego wpada trochę światła przez okno od latarni z ulicy. Nastawienie bardziej na "nic ciekawego", przez co kop był naprawdę miły ;)

Witam.Nie dawno postanowiłem zacząć przygode z RC. Chciałem doświadczyć nowych doznań, padło na 25-NBOMe. Zamówiłem więc 0,25g, nie miałem zielonego pojęcia jak podzielić to na chociaż by 1mg (boltterów nie potrafię zrobić), więc  po tygodniu szperania po hypku, i innych forach postanowiłem nasączyć tabake, rozpuszczonym 25B w spirytusie. Tabake wybrałem winogronową (słodka, nie ścieka szybko). Po całej szopce i przygotowaniem i nasączaniem, postanowiłem na następny dzień spróbować 1mg przed spaniem. Wieczorem byłem ze znajomymi więc poszły 4 piwka.

  • Atropa belladonna (pokrzyk wilcza jagoda)
  • Pozytywne przeżycie

Nie dotyczy

Trip raport z 17 jagód wilczej jagody który napisałem tydzień temu to tylko tłumaczenie z erowida, więc ten nie ma z tamtym nic wspólnego. 

Zafascynowany naszymi rodzimymi roślinami psychoaktywnymi postanowiłem zakupić nasiona wilczej jagody oraz bielunia w celu uprawy ich. Roślinki już są spore, więc pokusiłem się o przetestowanie "mikro-dozowania" liści wilczej jagody, bo spotkałem sie z (jeszcze) niepotwierdzonymi informacjami jakoby małe dawki alkaloidow tropanowych powodowały realistyczne i wyraźne marzenia senne. 

  • Benzydamina

[tekst ten jest publikowany w takiej formie, jakiej go otrzymaliśmy, żadne błędy nie zostały poprawione. Chcemy pokazać jak ten środek wpływa na zdolności manualne - red. neurogroove]

  • Benzydamina

mieszkanie w stolicy

ok. 16 30 przystapilem do robienia ekstrakcji dla mnie oraz kolegi, od dluzszego czasu sprawdzilem wszystkie dostepne mi zrodla o tym specyfiku. Po zapoznaniu sie z doswiadczeniami, niebezpieczenstwami, itp. itd. postanowilem wybrac wlasciwy moment. Taki wlasnie nadazyl sie tego dnia. Wiedzialem ze pozostajac daleko od stancji gdzie rygor panuje iscie wiekszy niz w akademiku, nie naraze sie na wlasciciela wchodzacego do pokoju i mowiacego "czy cie popierdolilo? Jakie muchy? Jakie pajaki?