Policyjny pies zwęszył u przechodnia narkotyki

15 lutego w trakcie jednego z patrolów policyjny pies doprowadził funkcjonariuszy do dwóch mężczyzn stojących przy ul. Gierczak. Przy jednym z nich mundurowi znaleźli cztery woreczki z marihuaną.

redakcja

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza
Komentarz [H]yperreala: 
pies z psem

Odsłony

5309

15 lutego w trakcie jednego z patrolów policyjny pies doprowadził funkcjonariuszy do dwóch mężczyzn stojących przy ul. Gierczak. Przy jednym z nich mundurowi znaleźli cztery woreczki z marihuaną.

Sytuacja miała miejsce około godziny 21.40. Mężczyzna, przy którym znaleziono narkotyki trafił do aresztu. Następnego dnia (16 lutego) policjanci z Fordonu przystąpili do przeszukania jego domu. W mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli jeszcze 40 gramów marihuany.

- Na podstawie zebranych materiałów dowodowych podejrzany usłyszał zarzut handlu oraz posiadania znacznych ilości narkotyków - mówi Maciej Daszkiewicz z zespołu prasowego KMP Bydgoszcz - Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

O losie 18-latka zadecyduje sąd, który rozpatrzy wniosek policjantów i prokuratora o tymczasowe aresztowanie.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

TheNaturat (niezweryfikowany)
<p>40 gieta = znaczne ilosci narkotykow, smiech na sali panowie pewnie mogł z tego zrobic 700 tysiecy smiertelnych działek mam nadzieje ze ten niebezbieczny kryminalista zostanie powieszony -.- co za paranoja...</p>
K. (niezweryfikowany)
<p>No sorry, ale 40g to nie jeden czy pięć...</p>
Prawnik (niezweryfikowany)
<p>Jak nie miał w domu sprzętu podziałkowanego to NIE MOGA przybić mu dilerki...!</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>40 gieta to sobie mogl spalic w tydzien albo dwa!</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Szkoda chłopaka...nasrane w papierach będzie miał. Śmieszne prawo.</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Kiedyś słyszałem, że psy tropiące nie reagują na zapach narkotyków, jeżeli wcześniej nie dostaną komendy, która każe im go szukać. Zawsze żyłem w przekonaniu, że moge przejść obwieszony konopiami koło patrolu z psem i nic mi nie groźi, a tutaj takie niemiłe zaskoczenie. No ale zawsze lepiej dowiedzieć się o tym z internetu niż na własnej skórze :)</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Taa, z pewnoscia jesli spedzi ponad polowe swojego dotychczasowego zycia pod cela, to pomoze go to zresocjalizowac. Jebany bullshit</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Słyszałem, że jak ma się marihuanajne schowaną w kawie to pieski się bugują i nie wyczuwają woni.</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Zarzut handlu na podstawie tego, że nachomikował dużo zielonego!</p><p>Na pewno za 10 lat wyjdzie z więzienia zresocjalizowany i przystosowany do życia w społeczeństwie! Żałosne! Spędzi w celi tyle czasu, ile dobrze pamięta ze swojego życia! Pozdrawiam polityków biorących w łapę od koncernów farmaceutycznych i mafii, a także walecznych policjantów. Dobrze, że nie zajmują się gwałtami, tylko łapią na prawdę groźnych przestępców, wynaturzonych gangsterów!</p><p>To straszne, że za takie błachostki jak gwałt dostaje się w naszym kraju średnio 5 lat więzienia, a za takie chore czyny jak zabakanie kilka razy w roku i trzymanie własnego grassu, żeby nie palić dociążanych maczanek z ulicy dostaje się tylko do 10 lat...</p><p>_____________________________________________</p><p>&nbsp;</p><p>Jak tylko skończę medycynę i nagromadzę trochę kasy to</p><p>SPIEPRZAM Z TEGO CHOREGO KRAJU!!!</p>
Aniol (niezweryfikowany)
<p>Szerokiej drogi,ja poszukam szczescia za rogiem,albo pod tapczanem.</p>
Zajawki z NeuroGroove
 • Amfetamina
 • Heroina
 • Marihuana
 • MDMA (Ecstasy)

by The Mouse Army

 • 25B-NBOMe
 • 3-MeO-PCP
 • Miks

50 mg 3-meo-pcp przyjęte donosowo przez dwie osoby w rozłożeniu na 3 dawki (w odstępach godzinnych). Ok. pół godziny po ostatniej dawce 3-meo-pcp przyjęte kartony z 2 mg 25b. Z początku 3-meo-pcp wydawało się wykazywać bardziej działanie relaksacyjne, aniżeli stricte dysocjacyjne.  Błogostan i niedosyt nakłonił nas do dorzucenia 25b. Już po upływie pół godziny czuć było nadchodzący kataklizm, ale z uwagi na głębokie poczucie komfortu, przekonanie, że nastąpi coś kompletnie nieprzewidywalnego, nie niosło ze sobą lęku.

 • Efedryna

Jakiś czas temu, jeszcze podczas mojej bytności na liście "Używki"

zacząłem eksperymentować ze środkiem wg. mnie bezpiecznym tj. z

Tussipectem w tabletkach. • 2C-B
 • Amfetamina
 • Grzyby halucynogenne
 • LSD-25
 • MDMA
 • Tripraport

Głównie we własnym mieszkaniu z bliską osobą.

Jest to kilka raportów, a raczej historia doświadczeń z całą grupą substancji, dlatego wstępne informacje o dawce itd. różnią się . 

randomness