Policyjny pies zwęszył u przechodnia narkotyki

15 lutego w trakcie jednego z patrolów policyjny pies doprowadził funkcjonariuszy do dwóch mężczyzn stojących przy ul. Gierczak. Przy jednym z nich mundurowi znaleźli cztery woreczki z marihuaną.

redakcja

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza
Komentarz [H]yperreala: 
pies z psem

Odsłony

5311

15 lutego w trakcie jednego z patrolów policyjny pies doprowadził funkcjonariuszy do dwóch mężczyzn stojących przy ul. Gierczak. Przy jednym z nich mundurowi znaleźli cztery woreczki z marihuaną.

Sytuacja miała miejsce około godziny 21.40. Mężczyzna, przy którym znaleziono narkotyki trafił do aresztu. Następnego dnia (16 lutego) policjanci z Fordonu przystąpili do przeszukania jego domu. W mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli jeszcze 40 gramów marihuany.

- Na podstawie zebranych materiałów dowodowych podejrzany usłyszał zarzut handlu oraz posiadania znacznych ilości narkotyków - mówi Maciej Daszkiewicz z zespołu prasowego KMP Bydgoszcz - Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

O losie 18-latka zadecyduje sąd, który rozpatrzy wniosek policjantów i prokuratora o tymczasowe aresztowanie.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

TheNaturat (niezweryfikowany)
<p>40 gieta = znaczne ilosci narkotykow, smiech na sali panowie pewnie mogł z tego zrobic 700 tysiecy smiertelnych działek mam nadzieje ze ten niebezbieczny kryminalista zostanie powieszony -.- co za paranoja...</p>
K. (niezweryfikowany)
<p>No sorry, ale 40g to nie jeden czy pięć...</p>
Prawnik (niezweryfikowany)
<p>Jak nie miał w domu sprzętu podziałkowanego to NIE MOGA przybić mu dilerki...!</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>40 gieta to sobie mogl spalic w tydzien albo dwa!</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Szkoda chłopaka...nasrane w papierach będzie miał. Śmieszne prawo.</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Kiedyś słyszałem, że psy tropiące nie reagują na zapach narkotyków, jeżeli wcześniej nie dostaną komendy, która każe im go szukać. Zawsze żyłem w przekonaniu, że moge przejść obwieszony konopiami koło patrolu z psem i nic mi nie groźi, a tutaj takie niemiłe zaskoczenie. No ale zawsze lepiej dowiedzieć się o tym z internetu niż na własnej skórze :)</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Taa, z pewnoscia jesli spedzi ponad polowe swojego dotychczasowego zycia pod cela, to pomoze go to zresocjalizowac. Jebany bullshit</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Słyszałem, że jak ma się marihuanajne schowaną w kawie to pieski się bugują i nie wyczuwają woni.</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Zarzut handlu na podstawie tego, że nachomikował dużo zielonego!</p><p>Na pewno za 10 lat wyjdzie z więzienia zresocjalizowany i przystosowany do życia w społeczeństwie! Żałosne! Spędzi w celi tyle czasu, ile dobrze pamięta ze swojego życia! Pozdrawiam polityków biorących w łapę od koncernów farmaceutycznych i mafii, a także walecznych policjantów. Dobrze, że nie zajmują się gwałtami, tylko łapią na prawdę groźnych przestępców, wynaturzonych gangsterów!</p><p>To straszne, że za takie błachostki jak gwałt dostaje się w naszym kraju średnio 5 lat więzienia, a za takie chore czyny jak zabakanie kilka razy w roku i trzymanie własnego grassu, żeby nie palić dociążanych maczanek z ulicy dostaje się tylko do 10 lat...</p><p>_____________________________________________</p><p>&nbsp;</p><p>Jak tylko skończę medycynę i nagromadzę trochę kasy to</p><p>SPIEPRZAM Z TEGO CHOREGO KRAJU!!!</p>
Aniol (niezweryfikowany)
<p>Szerokiej drogi,ja poszukam szczescia za rogiem,albo pod tapczanem.</p>
Zajawki z NeuroGroove
  • Tramadol

nazwa substancji: jakies tabletki z 10 mg morfiny + tramadol


dawka: 10x10mg + 800-900mg tramalu

  • 4-HO-MET
  • Bad trip

Set: z początku pozytywne. Setting: miasto, pub, pizzeria, las.

Piszę to teraz, dzień po wydarzeniach z 22.12.2012r., póki pamięć z tamtej feralnej nocy jest świeża. Tak, był to mój osobisty, spóźniony koniec świata.

14:00 - "Nieoczekiwany zwrot akcji."

  • Katastrofa
  • Marihuana

Wszędzie,całe dnie chłodziłem zjarany.

Zawsze byłem piątkowym uczniem,zawsze był ten pasek na świadectwie,mimo,iż zawsze po najmniejszej linii oporu.Byłem zawsze matematycznym świrem(w dobrym tego słowa znaczeniu) i ogólnie było fajnie.Porządna i wysoko wykształcona rodzina,nawet bardzo.Umiałem sobie radzić,taki mały cwany mózg ze mnie,w wieku 16 lat miałem już na interesy 1kg zielonego miesięcznie nawet.Po co to wszystko?