REKLAMA
Policyjny pies zwęszył u przechodnia narkotyki

15 lutego w trakcie jednego z patrolów policyjny pies doprowadził funkcjonariuszy do dwóch mężczyzn stojących przy ul. Gierczak. Przy jednym z nich mundurowi znaleźli cztery woreczki z marihuaną.

redakcja

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza
Komentarz [H]yperreala: 
pies z psem

Odsłony

5293

15 lutego w trakcie jednego z patrolów policyjny pies doprowadził funkcjonariuszy do dwóch mężczyzn stojących przy ul. Gierczak. Przy jednym z nich mundurowi znaleźli cztery woreczki z marihuaną.

Sytuacja miała miejsce około godziny 21.40. Mężczyzna, przy którym znaleziono narkotyki trafił do aresztu. Następnego dnia (16 lutego) policjanci z Fordonu przystąpili do przeszukania jego domu. W mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli jeszcze 40 gramów marihuany.

- Na podstawie zebranych materiałów dowodowych podejrzany usłyszał zarzut handlu oraz posiadania znacznych ilości narkotyków - mówi Maciej Daszkiewicz z zespołu prasowego KMP Bydgoszcz - Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

O losie 18-latka zadecyduje sąd, który rozpatrzy wniosek policjantów i prokuratora o tymczasowe aresztowanie.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

TheNaturat (niezweryfikowany)
<p>40 gieta = znaczne ilosci narkotykow, smiech na sali panowie pewnie mogł z tego zrobic 700 tysiecy smiertelnych działek mam nadzieje ze ten niebezbieczny kryminalista zostanie powieszony -.- co za paranoja...</p>
K. (niezweryfikowany)
<p>No sorry, ale 40g to nie jeden czy pięć...</p>
Prawnik (niezweryfikowany)
<p>Jak nie miał w domu sprzętu podziałkowanego to NIE MOGA przybić mu dilerki...!</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>40 gieta to sobie mogl spalic w tydzien albo dwa!</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Szkoda chłopaka...nasrane w papierach będzie miał. Śmieszne prawo.</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Kiedyś słyszałem, że psy tropiące nie reagują na zapach narkotyków, jeżeli wcześniej nie dostaną komendy, która każe im go szukać. Zawsze żyłem w przekonaniu, że moge przejść obwieszony konopiami koło patrolu z psem i nic mi nie groźi, a tutaj takie niemiłe zaskoczenie. No ale zawsze lepiej dowiedzieć się o tym z internetu niż na własnej skórze :)</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Taa, z pewnoscia jesli spedzi ponad polowe swojego dotychczasowego zycia pod cela, to pomoze go to zresocjalizowac. Jebany bullshit</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Słyszałem, że jak ma się marihuanajne schowaną w kawie to pieski się bugują i nie wyczuwają woni.</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Zarzut handlu na podstawie tego, że nachomikował dużo zielonego!</p><p>Na pewno za 10 lat wyjdzie z więzienia zresocjalizowany i przystosowany do życia w społeczeństwie! Żałosne! Spędzi w celi tyle czasu, ile dobrze pamięta ze swojego życia! Pozdrawiam polityków biorących w łapę od koncernów farmaceutycznych i mafii, a także walecznych policjantów. Dobrze, że nie zajmują się gwałtami, tylko łapią na prawdę groźnych przestępców, wynaturzonych gangsterów!</p><p>To straszne, że za takie błachostki jak gwałt dostaje się w naszym kraju średnio 5 lat więzienia, a za takie chore czyny jak zabakanie kilka razy w roku i trzymanie własnego grassu, żeby nie palić dociążanych maczanek z ulicy dostaje się tylko do 10 lat...</p><p>_____________________________________________</p><p>&nbsp;</p><p>Jak tylko skończę medycynę i nagromadzę trochę kasy to</p><p>SPIEPRZAM Z TEGO CHOREGO KRAJU!!!</p>
Aniol (niezweryfikowany)
<p>Szerokiej drogi,ja poszukam szczescia za rogiem,albo pod tapczanem.</p>
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

Nazwa substancji: 25 suszony grzybków zakupionych tydzien wczesniej czas zebrania nie znany.
Poziom doświadczenia: Nigdy wczesniej nie miałem z nimi do czynienia tyle wiedzialem o nich ile z opowieści znajomych i opisów z hyperreal'u.
Dawka: 25 suszonych grzybkow wczesniej pokruszonych nie az tak drobnie, zazytych do ustnie popijajac wodą.
  • 5-MeO-MiPT
  • Pozytywne przeżycie

Początkowo mój dom. Świętowanie ostatniego dnia sesji.

Po jakichś piętnastu minutach od wzięcia substancji postanowiłem włączyć muzykę aby umilić sobie oczekiwanie na przyjście pierwszych efektów. Niestety jak na złość głośniki basowe przestały działać. Korzystając z tego, że byłem jeszcze całkowicie trzeźwy a wkrótce mogło to się zmienić pośpiesznie sprawdziłem ustawienia komputera, prawidłowość podłączenia okablowania, zasilanie. Przyczyny usterki nie udało mi się jednak zdiagnozować.

  • Leonotis leonurus (wild dagga)


Hmmm... niby dwie rózne sprawy ale duzo podobieństw .
  • Dekstrometorfan

nazwa substancji - Bromowodorek dxm (Tussidex 450 Mg + Acodin 450 Mg)


poziom doświadczenia użytkownika - ganja,dxm,amfetamina,extasy,signopan


dawka, metoda zażycia - 5 Tussi + 10 Acodinów co 5 minut


set & setting - pełen luzik,na powietrzu