REKLAMA
Trójka studentów zatrzymana. Znaleziono u nich LSD i duże ilości marihuany

Łącznie, jak wykazały wstępne testy, policjanci zabezpieczyli w trzech pokojach prawie 2,6 kg marihuany i 11 "piktogramów LSD".

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Express Bydgoski

Odsłony

1175

Podejrzani to studenci w wieku 21, 22 i 23 lata. Cała trójka podejrzewana jest o posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

Policjanci zabezpieczyli u nich prawie 2,6 kg marihuany i 11 piktogramów LSD. "Towar" o czarnorynkowej wartości ponad 90 tys. złotych trafił do policyjnego depozytu.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową Komendy Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu ustalili, że trzech mężczyzn studiujących w Toruniu może dostarczać narkotyki na teren powiatu golubsko-dobrzyńskiego.

W poniedziałek policjanci weszli do miejsca, gdzie mieszkali mężczyźni. W pokoju 22-latka znaleźli narkotyki, które były dosłownie wszędzie - ustawione na półkach w słoikach, suszone w szafie, a nawet w szufladach biurka.

W trakcie przeszukania pokoju 21-latka i 23-latka, kryminalni również natrafili na zakazane substancje.

Łącznie, jak wykazały wstępne testy, policjanci zabezpieczyli w trzech pokojach prawie 2,6 kg marihuany i 11 piktogramów LSD. "Towar" o czarnorynkowej wartości ponad 90 tys. złotych trafił do policyjnego depozytu.

We wtorek mężczyźni usłyszeli zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Wobec 21 i 23-latka, zatrzymanych przez policjantów, prokurator zadecydował o policyjnym dozorze, poręczeniu majątkowym i zakazie opuszczania kraju.

W środę sąd przychylił się do wniosku golubsko-dobrzyńskich policjantów i prokuratora. Zdecydował, że 22-letni student najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie.

Oceń treść:

Average: 8 (4 votes)

Komentarze

Studenciak (niezweryfikowany)
Ładne zapasy mieli
Mondengel
11 piktogramów? Zakładam, że chodzi o pikogramy. W takim razie niezły sprzęt laboratoryjny musiał zostać użyty, żeby to wykryli
pokolenie Ł.K.
Nie, chodzi im raczej o piktogramy w sensie obrazki.
Mizio (niezweryfikowany)
Ja wszystko rozumiem, ale żeby trzymać zioło nawet w szufladach biurka to już lekka przesada.
WK (niezweryfikowany)
Nie wierz we wszystko, co piszą i mówią w tzw. "prasie"...
Reap (niezweryfikowany)
Szczególnie, że w tamtych akademikach nie ma biurek ;)
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne
  • Pierwszy raz

Postanowaliśmy z kilkoma kumplami wybrać się na pierwszego w życiu grzybowego tripa. Starszy kolega polecił nam pewną miejscówkę w Bieszczadach. Było to w październiku. Mieliśmy do przejechania 250km więc wyjechaliśmy nad ranem. 0 6:00 dojechaliśmy na duży parking w samym sercu Bieszczad. Zabraliśmy wszystkie potrzebne rzeczy i wyruszyliśmy na polane. Nie minęło kilkanaście minut i zaczeliśmy zbierać pierwsze grzybki. Niestety temperatura okazała sie nieprzychylna (-2C) i wszystkie grzybki były czarne, przymrożone i rozpadały sie podczas zbierania.

  • Efedryna
Nazwa substancji: Tussipect (efedryna)

Doświadczenia: to było dawno i nieprawda ;)

"Set & setting": rzeczywistość skrzeczy; za to sam w domu, dzień raczej leniwy i spokojny

Efekty: takie sobie

Czy dane doświadczenie zmieniło Cię w jakiś sposob: uhm, i co jeszcze? No dobra, wyrosła mi dziewiąta szypułka na odwłoku ;)
  • Dekstrometorfan
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • N2O (gaz rozweselający)

pokój hotelowy, wieczór, 2 pijących i jarających kolegów (D i J), pozytywne nastawienie na w miarę "imprezowy" klimat.

29.02.2008

Jest to mój pierwszy TR, więc z góry przepraszam za jakieś niedociągnięcia i zbędne pierdoły. Trip miał miejsce tydzień temu, więc na pewno nie jest tak dobrze opisany jakby mógł być.

  • Dekstrometorfan

Jakiś tam poniedziałek. Wieczór. Godzina 20:50. Spokój domowego ogniska, rodzina w pobliżu. Chęć przeżycia OOBE.

Set & Setting: Jakiś tam poniedziałek. Wieczór. Godzina 20:50. Spokój domowego ogniska, rodzina w pobliżu. Chęć przeżycia OOBE.

Dawka 675 mg / 12mg/kg Waże 56 kg. Doustnie. Postać: Tabletki. Co 8 min 4 tabletki.

Lat: 19
Doświadczenie: Mj Feta DXM Haszysz Efedryna.
Po raz szósty brałam DXM.