3,6 grama schował w ustach

...w pewnym momencie funkcjonariusz zauważył „napuchniętą” twarz pasażera VW, który niewyraźnie tłumaczył, że boli go ząb.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

KPP w Rypinie
mł. asp. Dorota Rupińska

Odsłony

986

Policjanci z patrolówki podczas kontroli drogowej znaleźli narkotyki u pasażera pojazdu. 32-latek próbował je połknąć, co uniemożliwili mu policjanci. Za ten czyn odpowie przez sadem, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (02.08) po godzinie 2-ej w nocy policjanci z patrolówki podczas pełnionej służby zatrzymali do kontroli drogowej samochód VW Golf, który nie posiadał sprawnego przedniego światła.

Pojazdem poruszało się dwóch mieszkańców Lipna w wieku 22 i 32 lata. Podczas kontroli mężczyźni zaczęli się nerwowo zachowywać, a jeden z nich wyrzucił szklaną lufkę, co nie uszło uwadze policjantów. Mundurowi postanowili się dokładniej przyjrzeć kontrolowanym mężczyznom.

W pewnym momencie funkcjonariusz zauważył „napuchniętą” twarz pasażera VW, który niewyraźnie tłumaczył, że boli go ząb. Policjanci nie dali mu wiary i postanowili sprawdzić „bolący ząb” mężczyzny.

Okazało się, że przeczucie ich nie myliło. Mężczyzna miał ukryte w ustach dwa woreczki strunowe z zawartością suszu roślinnego, które próbował połknąć, czemu policjanci zapobiegli. Mężczyźni zostali zatrzymani, a znalezione przez nich substancje zostały zabezpieczone.

Przybyli na miejsce kryminalni zbadali znaleziony susz policyjnym testerem, który wykazał, że była to marihuana w ilości 3,6 grama.

Wczoraj 32-letni pasażer auta usłyszał zarzut posiadania środków narkotycznych, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Ponadto policjanci od kierowcy pobrali próbkę krwi do specjalistycznych badań na obecność narkotyków w organizmie. Dalsze postepowanie wobec niego będzie uzależnione od wyników tych badań.

Oceń treść:

Average: 2.9 (8 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Muchomor czerwony

Set & Setting: Las (muchomorowy) nocą. Szałas szamański ognisko. Wesoły nastrój. Jesienna ciepła noc.

Cel: odkrycie lasu jako pierwotnego domu i lepsze zapoznanie mocy A.M.

Dawkowanie: 5 Dobrze wysuszonych kapeluszy. Najpierw w piekarniku a potem na kaloryferze.

Doświadczenie: Alkohol, MJ, Muchomor Czerwony, Psilocybe Cubensis, Psilocybe Semilanceata, Salvia Divinorum

Wiek: 18 lat :)

  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Co mną głównie kierowało - ciekawość oraz chęć nowych doznań. Nigdy wcześniej nie przeżyłem halucynacji więc towarzyszyła mi również ekscytacja przed nieznanym. Namówiłem mojego znajomego do podróży w tą nieznaną razem ze mną. Spotkaliśmy się u niego. Wieczór i tylko śpiąca babcia za ścianą.

Postaram się jak najdokładniej opisać to co czułem i widziałem przez całą noc.

  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

I. Koniec zimy, pierwszy raz w miejscu publicznym. Liczyłam na mocny peak w dobrym towarzystwie. II. Wieczór, wszyscy w domu, trzy dni pod rząd z ciastami, chciałam mocniejszy peak niż wcześniej.

Ten TR będzie zlepkiem dwóch mocnych przeżyć z MJ. Chciałam przedstawić jak marihuana (która często uważana jest za cipeks wśród psychodelików) w postaci oleju potrafi wejść na głowę. Niby niepozorna roślina, a jej oblicza wielu są jeszcze nieznane.

  • AM-2201
  • Dekstrometorfan
  • Tripraport
  • Tytoń

Szczerze mówiąc, tym razem miałem ochotę po prostu się naćpać. Nastrój miałem taki sobie i byłem tego dnia nieco zrzędliwy.

Na początek zaznaczam, że ten raport pewnie nie wniesie wiele nowego w kwestii DXM, z racji tego, że całe zastępy gimbusów wcinają białe krążki jak kartofle, ale z racji na nieco inne użycie i magiczne działanie czosnku, trip był nieco inny niż "klasyczny" trip po Aco. Zatem do rzeczy: