REKLAMA
Półnagi i pobudzony biegał po ulicy. Zanim zmarł przyznał, że wziął dopalacze

Pobudzony, z opuszczonymi spodniami biegał wieczorem po ulicy. Interweniującym policjantom miał wyznać, że zażywał środki odurzające. 28-latek mimo reanimacji zmarł, a sprawą zajęła się prokuratura.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

ejas
TVN24 Katowice

Odsłony

935

Pobudzony, z opuszczonymi spodniami biegał wieczorem po ulicy. Interweniującym policjantom miał wyznać, że zażywał środki odurzające. 28-latek mimo reanimacji zmarł, a sprawą zajęła się prokuratura.

Do interwencji doszło we wtorek po godz. 22.00 w Katowicach.

- Policjanci dostali zgłoszenie, że po ulicy Kominka biega obnażony człowiek. Na miejscu funkcjonariusze zobaczyli mężczyznę z opuszczonymi do kolan spodniami, który zatrzymywał przejeżdżające samochody i zaczepiał przechodniów – informuje Jacek Pytel, z katowickiej policji.

Mężczyzna był pobudzony, zachowywał się agresywnie wobec mundurowych i próbował uciekać. Został obezwładniony i zakuty w kajdanki.

- Między napadami agresji 28-latek oświadczył, że wcześniej zażywał środki odurzające. Nagle stracił przytomność. Policjanci zdjęli mu kajdanki i przystąpili do reanimacji. Wezwano pogotowie ratunkowe, które dalej reanimowało mężczyznę. Bezskutecznie, 28-latek zmarł - dodaje Pytel.

Jak informują śledczy w ubraniu zmarłego mężczyzny znaleziono plastikowy pojemnik z białą substancją, dwa foliowe woreczki z białym proszkiem oraz susz roślinny o nazwie „Kosiarz”.

Sprawę wyjaśnia policja i prokuratura. Sekcja zwłok wykaże co było przyczyną śmierci 28-latka.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
<p>Nie kosiarz tylko kosior słabiutki i tani wyciagacz wilgoci.</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>[quote=Anonim]</p><p>Nie kosiarz tylko kosior słabiutki i tani wyciagacz wilgoci.</p><p>[/quote]</p><p>&nbsp;</p><p>cena/jakos nie zawsze jest wyznacznikem jak widac... chory sytem chory kraj, pomijajac juz fakt jakim idiotom trzeba byc zeby sie bawic jakims kosiarzem czy innym rc-bieda-ketono-dopkiem.. bo jesli ktos mi powie ze to wina handlarzy smiercia czy rzadu lol zawsze sie wie co w tym siedzi no chyba ze sie jest idiota do potegi to juz trudno... jednego mniej ;/&nbsp;</p>
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Luźna niedziela w towarzystwie ukochanej i przyjaciół. Ciepłe i przytulne mieszkanie, stanowisko dowodzenia na podłodze z dużą ilością poduszek i kocem + kilka butelek wody .

 

  • Bad trip
  • Marihuana

Nas

raport usunięty z obawy przed inwigilacją

  • LSD-25

Ilość: 1 kartonik

Doświadczenie: alkohol, amfetamina, dxm, amanita muscaria, marihuana

Wiek: 21 Waga: 76 kg