Rybnik: zgon po dopalaczach! Mężczyznę zabił Armagedon?

Rybnik ponownie na mapie tragedii związanych z zażywaniem dopalaczy. 31-latek demolował mieszkanie, awanturował się z matką. Po przyjeździe policji mężczyzna przestał oddychać – zmarł po długiej reanimacji. Śledztwo wszczęła prokuratura.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

rybnik.com.pl
Bartłomiej Furmanowicz
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

532

Rybnik ponownie na mapie tragedii związanych z zażywaniem dopalaczy. 31-latek demolował mieszkanie, awanturował się z matką. Po przyjeździe policji mężczyzna przestał oddychać – zmarł po długiej reanimacji. Śledztwo wszczęła prokuratura.

Do tragicznego zdarzenia doszło 19 sierpnia. W nocy rybniccy policjanci zostali wezwani do awantury domowej w jednym z mieszkań w dzielnicy Rybnicka Kuźnia. - Na miejscu okazało się, że znajdujący się pod wpływem szkodliwych środków 31- letni mężczyzna demolował mieszkanie, awanturując się z matką. Z jej oświadczenia wynikało, że syn od dłuższego czasu zażywa dopalacze, co skutkowało jego wcześniejszą hospitalizacją w szpitalu psychiatrycznym – mówi Karina Spruś z Prokuratury Okręgowej w Gliwicach.

Funkcjonariusze policji wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, a z uwagi na agresywne zachowanie 31-latka, podjęli decyzję o jego obezwładnieniu.

- Z dotychczasowych ustaleń wynika, że awanturujący się mężczyzna w pewnym momencie nagle się uspokoił i przestał oddychać. Policjanci do czasu przyjazdu karetki pogotowia prowadzili reanimację. Akcja ratunkowa okazała się nieskuteczna i o godz. 3.20 stwierdzono zgon pokrzywdzonego – dodaje nasza rozmówczyni.

Śledczy przesłuchali matkę zmarłego mężczyzny. - Przekazała woreczek z dopalaczami o nazwie Armagedon. Na chwilę obecną nie wiadomo jednak, czy ten specyfik przyczynił się do śmierci 31-latka, czy też szereg innych dopalaczy. Zleciliśmy badania toksykologiczne i histopatologiczne. Wyniki będą znane za 2-3 miesiące – dowiadujemy się od Kariny Spruś.

W przedmiotowej sprawie wszczęto śledztwo o przestępstwo z art. 165 § 3 kk. Nadto wyłączono do odrębnego postępowania materiały w sprawie zbadania zasadności i prawidłowości działań podjętych przez interweniujących funkcjonariuszy policji, to jest o przestępstwo z art. 231 § 1 kk.

Oceń treść:

Average: 9.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA
  • Pozytywne przeżycie

Miłość i zaufanie, chęć przeżycia cudownych chwil bliskości i przygody z uwagi na miejsce w którym wszystko się odbyło. Ulice Zakopanego, Krupówki, zwłaszcza boczna uliczna i teren kościoła leżącego przy dolnym wejściu na deptak. Pub i długa droga na Kalatówki.

 

Intoksykacja

  • LSD-25

Miejsce: klub FURIA, Poznań 31.VIII/1.IX 2001  • Gałka muszkatołowa


1. Wstęp.
Związki chemiczne które można znaleźć w gałce muszkatołowej dzieli się zazwyczaj na trzy umowne grupy. Poniższy podział oparty jest również na tym schemacie, a wynika on z fizyko-chemicznej spójności tychże grup i pośrednio z ich różnego znaczenia technicznego.

2.Tłuszcze.

  • Gałka muszkatołowa

Autor: Marmac_pl


Substancja: Gałka muszkatałowa


Poziom doświadczenia: doświadczony


Dawka: 30 g, doustnie


Hmm. Pierwszy raz pisze artykuł na neuro_groove. Nie miałem nigdy takich intencji, ale po spróbowaniu gałki nie moge sie powstrzymać od odradzenia jej przyszłym 'smakoszom':)
randomness