Sosnowiec: Nastolatek zmarł po dopalaczach. Do szpitala trafił wprost ze szkoły

W szpitalu w Sosnowcu zmarł 17-letni mieszkaniec tego miasta, który zażył dopalacze. Do szpitala trafił wprost ze szkoły. Sprawę badają policja i prokuratura.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Naszemiasto.pl
TOS

Odsłony

651

W szpitalu w Sosnowcu zmarł 17-letni mieszkaniec tego miasta, który zażył dopalacze. Do szpitala trafił wprost ze szkoły. Sprawę badają policja i prokuratura.

17-latek w ciężkim stanie przebywał na jednym z oddziałów sosnowieckiego szpitala.13 stycznia z jednej ze szkół w Sosnowcu zabrany został przez pogotowie z podejrzeniami zatrucia dopalaczami.

- Prowadzone jest postępowanie, które ma wyjaśnić wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Jeśli chodzi o źródło, skąd pochodziły te substancje, jako jedna z hipotez brana jest pod uwagę taka, że nastolatek mógł je samodzielnie wytworzyć - mówi Sonia Kepper, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

Z uwagi na dobro prowadzonego postępowania ani policja, ani prokuratura nie udzielają szerszych informacji w tej sprawie.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

doktor koziełło (niezweryfikowany)
Wow! W szkole w Sosnowcu zamiast uczyć dzieci podają im dopalacze. Co na to MEN? Na jakiej lekcji? Pewnie na godzinie wychowawczej.
Zajawki z NeuroGroove
  • DMT
  • Pierwszy raz

Pozytywne nastawienie. Pierwsza psychodeliczna podróż z oczekiwaniem na bardziej enteogeniczne klimaty. Miejsce tripu: Las. Osoby: Ja + jeden znajomy np. X.

W tym trip raporcie pomijam opis miejsca tripu i przeżyć X. Skupię się tylko na tym, czego sam doświadczyłem w podróży z DMT, choć tak naprawdę nie miałem pewności co było w kapsułkach i w jakiej ilości. Jednak doświadczenia opisane poniżej raczej potwierdzają, że to co się wydarzyło to zasługa DMT. Dzięki temu przeżyłem pierwszą w swoim życiu, a być może nie ostatnią psychodeliczną podróż.

  • 4-ACO-DMT
  • 4-HO-MET
  • Metoksetamina
  • Problemy zdrowotne

Wieczór, pokój, nastrój wyrównany.

Data tripa: 10.04.2014
 Od początku wybór poszedł na metodę podania domięśniowego. Wszystko wymieszałam razem i rozpuściłam w 3,5 ml wody. Zwykle nie mam problemu z wejściem do mięśnia, tutaj nie chciałam ewentualnie marnować materiału podając go podskórnie. Dlatego też zanim poszedł strzał upewniałam się. Zdawało mi się, że weszłam w mięsień, do tej pory w sumie nie jestem pewna jak w końcu było. Bliżej jest wersji tego, że poszło IV, co jak wiadomo = duże zaskoczenie, bo szybsze wejście i zdecydowanie mocniejsze.

  • Benzydamina
  • Katastrofa

Opis doświadczenia sprzed kilku miesięcy.

  • Kokaina


Od pół roku jadę na koksie. Nie codziennie ale regularnie dwa,
trzy razy w tygodniu. Uwielbiam go. Uwielbiam ten stan
pobudzenia, bardzo mi poprawia nastrój jako że mam skłonności do
depresji (którą zresztą przechodziłam). Często chodzę zmęczona,
niewyspana a koks jest taki pobudzający... Byłam uzależniona od
amfy ale już nie bawi się w ten szajs bo miałam po tym stany
psychotyczne i muszę brać psychotropy. Natomiast koka jest taka
delikatna, szkoda tylko, że tak krótko trzyma ale za to nie ma