Niespodziewana wizyta policjantów zakończona zatrzymaniem 40 gramów marihuany i... jej właścicieli

Olsztyńska policja dostała zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na terenie miasta jego lokatorzy posiadają duże ilości narkotyków. W ten sposób doszło do zatrzymania 25-letniego Pawła P. i jego dwóch współlokatorów, w których mieszkaniu zabezpieczyli 40 gramów marihuany.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

KMP w Olsztynie

Odsłony

922

Olsztyńska policja dostała zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na terenie miasta jego lokatorzy posiadają duże ilości narkotyków. W ten sposób doszło do zatrzymania 25-letniego Pawła P. i jego dwóch współlokatorów, w których mieszkaniu zabezpieczyli 40 gramów marihuany.

25-letni Paweł P. oraz jego współlokatorzy 20-letni Jakub K. i 25-letni Damian K. nie spodziewali się zupełnie wizyty policjantów. Tym bardziej nie spodziewali się przeszukania ich domu. Funkcjonariusze znaleźli w nim worki z suszem roślinnym. Testy narkotykowe jednoznacznie potwierdziły, że jest to marihuana.

Policjanci zabezpieczyli prawie 40 gramów tego narkotyku. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. W oparciu o zebrany materiał dowodowy przedstawiono mężczyznom zarzuty posiadania środków odurzających.

Teraz cała trójka odpowie przed sądem. Za ten czyn mogą grozić im kary do 3 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
<p>Zdjecie dokladnie pokazuje absurd prawny.</p>
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Katastrofa
  • Marihuana
  • Marihuana

Było super, genialny okres w moim życiu.

Jakieś trzy kwartały temu, dzień po dekszeniu, raczyłem się marihuaną i kodeiną. Mocno porobiony za szybko wstałem z łóżka i zemdlałem, dostając jeszcze ataku drgawek. Na szczęście ludzie na [h] mówili bzdury mówiąc, że to na pewno padaczka i będę miał częste ataki. Na nieszczęście, znów się doprowadziłem do takiego stanu i przeżyłem to ponownie.

Najpierw lufka i spacer, pół godziny później 135mg.

1.5 godziny później lufka, pół godziny później 135mg i lufka. Pół godziny później lufka.

  • Dekstrometorfan

nazwa substancji: DXM (tussal anticostam) 300 mg


poziom doswiadczenia: natka konopi, efedryna, benzydamina, guarana, benzodiazepiny, venlafaxyna, tramadol, dxm po raz drugi


S&S: pozytywne nastawienie do dexa


efekty: swiat jest dziwny


czy dane doswiadczenie ... : re5pect przed psychojebami i dla twardzieli, ktorzy je konsumuja


jezeli to nie byl ... : to byl drugi i roznil sie jak ja pierdole

  • Metkatynon

substancja: metkatynon z paczki Acataru, otrzymany w chłodzonej reakcji z KMnO4 w occie. Zażyty doustnie.

wiek i doświadczenie - 19 lat, doświadczenia różne i liczne, jeżeli to istotne, to w dziedzinie stymulantów używałem amfetaminy, efedryny i polskich piguł.

s&s: dom, komputer, praca z ojcem, dzień przed wyjazdem, humor dopisywał.

  • Inne
  • Tripraport

Nastawiony pozytywnie na ciekawe sny.

Helinus Integrifolius inaczej Ubhubhubu to kolejne z opisywanych przeze mnie afrykańskich ziół snu używanych w mieszaninie Ubulawu do wprowadzania w stan świadomych snów. Jego głównym mankamentem jest jednak to, że nie działa.

randomness