Strażnicy miejscy odebrali podziękowania

A teraz, drodzy czytelnicy, podniesiemy Wam nieco ciśnienie...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Radio Olsztyn
mzbr/bsc
Komentarz [H]yperreala: 
Pisma pochwalne i upominki za - z dużym prawdopodobieństwem - zniszczenie z życia nastolatkowi. Jak Wam się to widzi?

Odsłony

572

Czworo strażników miejskich z Ełku, którzy złapali nastolatków z marihuaną otrzymało podziękowania od prezydenta miasta i komendanta policji.

- To jeden z większych sukcesów ełckich strażników - mówi uczestniczący w akcji Tomasz Stypułkowski.

Strażnicy zatrzymali podejrzanie zachowujących się nastolatków. W plecaku jednego z ich znaleźli 47 torebek z suszem.

Marek Hyzopski komendant ełckiej policji, do której trafili zatrzymani przez strażników mężczyźni, chwali współpracę ze strażą miejską. Nie polega ona na wyręczaniu nikogo w obowiązkach, ale na uzupełnianiu się. Oprócz Tomasz Stypułkowskiego pisma pochwalne i upominki otrzymali: Ewa Bugieda, Maciej Piątek i Marcin Dorf.

Oceń treść:

Average: 2.6 (7 votes)

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
Typki mają coś smutne ryjki ,pewnie palący :)
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)
  • Retrospekcja

Luzik i czilerka, sobotni wieczór i spontaniczny telefon od znajomego, czy może nie chce się kopnąć na granie na instrumentach/posiedzenie przy muzyce.

Siemano!

Chciałbym się ze wszystkimi zainteresowanymi podzielić moimi przemyśleniami na temat słynnej "emki" - z perspektywy 3 lat po pierwszym i 2 lat po ostatnim razie z tym specyfikiem. Chciałbym nadmienić, iż może to przypominać strumień świadomości - czasami może być chaotycznie, ale to dlatego, że idzie "prosto z serca".

 

  • 4-ACO-DMT
  • Przeżycie mistyczne

Pozytywne nastawienie, noc w łóżku z mp3.

„W dzieciństwie właściciel zawsze chciał uciec z cyrkiem, a teraz sukinsyn ma własny. To prawdziwa licencja na okradanie. Spełnienie amerykańskiego marzenia...”

 

  • MDMA (Ecstasy)

  • LSD-25
  • Miks

Impreza psytrance'owa. Miejsce, które znam i lubię. Dobry nastrój.

Sobotni wieczór. Before że znajomymi, oni przy piwku ja o wodzie z cytrynka psychicznie nastawiona na noc z wujkiem hoffmanem i wspomagaczem w postaci połówki pixy (bitcoin, który został mi z poprzedniej imprezy, dający adowalający efekt). Miło spędzony czas, sprzyjająca dobra atmosfera. Około północy rozdzieliliśmy się na ekipę udającą się na trance'y (H,A i ja) i resztę która poszła pić dalej.

randomness